kocam prezervatif takmak istemiyor

Yeni evliyiz daha korumak istiyorum
Prezervatif tak diyorum takmıyorum
Takınca zevk alamıyorum diyor.
Ben de hap fln kullanamıyorum alerji yapıyor bende :KK43:
Başka ne yapabilirm

Hiçmi yoksa ilk zamanların tadını çıkarmak içinmi istemiyor?
Beyefendi kendi keyfini düşünüyor ama seni etkileyen birşeyi umursamıyor.
Orta yola herzaman varım ama karşımdakide varsa.

icinize bosalmasin.
Disariya versin.
Yani dikkat etsin.
baska bi tarafa bosalsin.
Biz cocuk dusunmedigimiz zamanlar öyle yapardık. En eski zamanlarda. Bazende kılıf takardi.
Bu bir korunma yöntemi değil, çok riskli.

Sağlık ocağıyla bir görüşün iğneler var, spiral olabilir kadın doğum uzmanıyla görüşün

Bu bir korunma yöntemi değil, çok riskli.

Sağlık ocağıyla bir görüşün iğneler var, spiral olabilir kadın doğum uzmanıyla görüşün
Ben şuan zaten hamileyim.
Ben eskiden nasil oldugunu bahsettim.
ben hic hap kullanmadim ignede olmadim spiralede hic cesaretim yoktu.😃😀
Esim kilif takiyordu. Su ilk 2 sene olan zamanlar.

Ben şuan zaten hamileyim.
Ben eskiden nasil oldugunu bahsettim.
ben hic hap kullanmadim ignede olmadim spiralede hic cesaretim yoktu.😃😀
Esim kilif takiyordu. Su ilk 2 sene olan zamanlar.
Önerim size değil soru sahibine zaten. Sadece sizin söylediğiniz şey bir korunma yöntemi değil, korunmak isteyen birini yanıltabilir, o yüzden alıntıladım.

icinize bosalmasin.
Disariya versin.
Yani dikkat etsin.
baska bi tarafa bosalsin.
Biz cocuk dusunmedigimiz zamanlar öyle yapardık. En eski zamanlarda. Bazende kılıf takardi.
Kılıf ne kız silah mı bu 😄😄 ahahhaa başka tarafa boşalsın 😄😄😄😄😄😄😄

Paşa hazretlerine bak, rahatından da ödün vermeyecek, korunmak da sadece kadının görevi tabii ya(!)

Çift taraflı koruma öneririm, tek başına hiçbir yöntem %100 korumaz; ikiniz de korunursanız riskleri sıfırlarsınız. Takmadı konusunda ısrarcı olun.

Geri çekilmeye hiç güvenmeyin. Zaten doğum kontrol yöntemi de değil.

Yeni evliyiz daha korumak istiyorum
Prezervatif tak diyorum takmıyorum
Takınca zevk alamıyorum diyor.
Ben de hap fln kullanamıyorum alerji yapıyor bende :KK43:
Başka ne yapabilirm
Eşinin zevki ve senin sağlığın kıyaslandığında, şahsen ben senin yerinde olsam yataktan atarım adamı🤨 Ne münasebet ben hasta olacağım kaldı ki haplar aşırı hormon içeriyor , beyefendi keyif için takmam diyecek 🤔 sevişmesin salonda yatsın yollayın aaaa
Başka alternatif seçenekler var ama canı gönülden istiyorsan yap, Kocan zorluyor diye mecburen yapma. Sağlık ocağına gidersen sana tüm yolları seçenekleri artı ve eksilerini detaylıca anlatırlar.
Kocanın kucağına bebe tutturası var gibi gibi kazara olmuş aşkım lafını duyarsan şaşırma 🤨

İlk başlarda erkekler prezervatif kullanmaya alışamıyor. Başka bir seçenek olmadığını gösterin ona mecbur takacak.

X