Kocam seks bağımlısı olabilir mi ?

Her ikisi de değil. Zaten her istediğinde birlikte oluyoruz ve birlikteliklerimizin iyi geçtiğini düşünüyordum. Her ikimiz adına da böyle. Ben neden halen buna gerek duyduğunu anlamıyorum. Daha dün mesela doyuma ulaşmışken buna yeniden ihtiyaç duyması benim açımdan çok garip çünkü. Onu anlamaya çalışıyorum ama terapiste gitmesi bence çünkü her şeyin bir sınırı bir oluru var ya
Bende iliskiden yarim saat bi saat sonra tekrar birlikte olasim geliyo ama üşendiğim icin gizli gizli mast yapıyorum ara sıra, eşimden gizli. Sor konuş eşinle bi aciklamasi vardir illaki

Sizi aksatmadigi sürece sorun yok bence. Biz de eşimle haftada 3-4 beraber oluyoruz ama kendisi de ayrı yapiyordur belki. Ara ara benim de aklıma düşüyor ama vaktim olmuyor, eşim yanımda olmuyor, müsait bir vakit olmuyor ya da en basitinden gecistirmelik bir birliktelik yaşamak istemedigim için kısa bir vakitte gönlümü egliyorum bence kötü bir şey ya da iradesizlik yok ortada 😂

Her ikisi de değil. Zaten her istediğinde birlikte oluyoruz ve birlikteliklerimizin iyi geçtiğini düşünüyordum. Her ikimiz adına da böyle. Ben neden halen buna gerek duyduğunu anlamıyorum. Daha dün mesela doyuma ulaşmışken buna yeniden ihtiyaç duyması benim açımdan çok garip çünkü. Onu anlamaya çalışıyorum ama terapiste gitmesi bence çünkü her şeyin bir sınırı bir oluru var ya
Günde 10 defa yapan da var bunu yani tamamen istekle libido ile alakalı valla çok kişi arayıp bulamıyor sorun değil bu istediğin an karşılık veriyor sana sıkıntı bişey yoksa bırak istediği kadar mast yapsın bu onun tercihi bazı erkekler bağımlı oluyor vazgeçemiyor

konuyu okuduktan sonra bende oluşan soru:

seks bağımlısı olabilir miyim????? peki ya eşim???? azgın sapık mıyız biz ya haftada 2-3’ten fazla sevişiyoruz hatta bazen ikinci tura dönüyoruz??? dünyanın çivisi çıkmış arkadaş…..

Yerinizde olsam bu konunun cevabını burada aramayıp bir uzmana danışırdım. Belki de normali budur 🤷‍♀️

Çocuklu bir kadınmıydi acaba👀.Çocuk olunca insanda eski enerji kalmıyor yani eskisine bakarsan biraz azalıyor.Enerjinin yarisi çocuga gidiyor çunki yoruluyorsun.
Bilmiyorum ki ama kızlar soruyorda da okumuştum bir erkek yazmış evli kadınlar neden bu kadar azgın oluyor diyordu. Evli kadınlarla ilişkisi olmuş ona binaen yazmıştı

Bilmiyorum ki ama kızlar soruyorda da okumuştum bir erkek yazmış evli kadınlar neden bu kadar azgın oluyor diyordu. Evli kadınlarla ilişkisi olmuş ona binaen yazmıştı
o sitede erkekler kadın gibi soruyor genelde ama doğruysa da hanfendininki sağlammış tahriş falan olmadan 6 kez bravo :KK70:

Onunla beraber olan evli kadınlar zaten normal değilki.Normalde hangi evli kadın bekar erkekle takılırki ayrılmadan.Kendi azginligindan konuşsun önce utanmadan evli kadınlarla beraber oluyor dilde papuc gibi.🙄

Merhaba. Anlatması zor o yüzden dümdüz yazacağım. Kocam benimle birlikte olduğu halde bir de mastürbasyon yapıyor bunu kesinleştirdim. Bu beni derinden sarstı. Daha dün birlikte olmuştuk. Ertesi gün banyoda mastürbasyon yaptığını anladım. Banyodan hemen sonra kendisine ilgi gösterdim. Muhtemelen birlikte olamaz diye düşündüm ama hemen yeni bir sekse hazır hale geldi. İnanamıyorım gerçekten. Tamam erkek fizyolojisi farklı tamam onların cinsel gücü ve isteği daha yoğun ama bu kadarı da fazla değil mi ? Haftada 2-3 kez birliktelik bence normal ve yeterli. Ama benim kocam neden böyle. Kendimi yetersiz vs hissetmiyorum. Çünkü bence kendisi anormal.
Bazı erkeklerin enerjisi gerçekten çok yüksek, her güne hatta günde 2 3e hayır demeyecek olanlar var emin olun. Yeni evli olmakla, yaşla da ilgisi yok bu durımun. Hayır demiyorsa keyfini çıkarın, yeni şeyler deneyin olumsuz düşünmek yerine keyif almayı deneyin. Her erkek bir değil bazılarının ihtiyaçlar hiyerarşisinde yemekten bile önce bir yeri var seksin. Sizi bıktırmıyorsa ya da yoksunluk çektirmiyorsa kendi ile yaşadığı şeylere çok müdahil olmayın derim. Bir de bunu her yerde anlatmayın nazar olursunuz 😘

10 senelik nerdeyse evliyiz. Ben de sizin gibi düşündüm öncesinden gelen bir alışkanlık. Ama garip olan yapması da değil garip olan birlikte olduktan sonra yapması. Ve masat yaptıktan sonra yeniden birlikte olabilmeye hazır olması. Bu kadar büyük açlık olabilir mi ya. Benim başka erkek arkadaşım filan olmadı tek bildiğim hep hayatımda bu adam var. Tüm erkekler böyle mi bilmiyorum
Bu modelden bir tane yakından tanıyorum, bağımlılık değil sadece ihtiyaç dozları yüksek

Onunla beraber olan evli kadınlar zaten normal değilki.Normalde hangi evli kadın bekar erkekle takılırki ayrılmadan.Kendi azginligindan konuşsun önce utanmadan evli kadınlarla beraber oluyor dilde papuc gibi.🙄
Burda aldatılan kadınalara sıkça söylenen sana eşinin sadakat sorumluluğu var aldattığı kadının değil mantığıyla hareket ediyor galiba

Çocuklu bir kadınmıydi acaba👀.Çocuk olunca insanda eski enerji kalmıyor yani eskisine bakarsan biraz azalıyor.Enerjinin yarisi çocuga gidiyor çunki yoruluyorsun.
Yok yeni evliydi, ben hatırlıyorum konuyu.
Yeni evliyken ben de çok hevesliydim boş vakit buldum mu kaçırmazdım. Hatta kurtlar vadisi bitmeden yatağa gelmedi diye kavga etmişliğim de var 😅 çoluk çocuğa karışınca kalmıyor o enerji

Yok yeni evliydi, ben hatırlıyorum konuyu.
Yeni evliyken ben de çok hevesliydim boş vakit buldum mu kaçırmazdım. Hatta kurtlar vadisi bitmeden yatağa gelmedi diye kavga etmişliğim de var 😅 çoluk çocuğa karışınca kalmıyor o enerji
Yeni evlilerin enerjisi fazla oluyor evet.Gün içersinde 6kez istiyodur herhalde.Gece bir anda 6 kez nasıl yapsın istesede olamaz bence diye düşünüyorum.Belki ilaçla olur.🫨

X