Kocam sürekli küsüyor ne yapmam lazım?

midyesever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
18
16
23
Kızlar merhaba kocamla 1 yıllık evliyiz çoğu zaman mutluyuz ama eşim en ufak tartışmada 2 3 gün küsüyor ve asla konuşmuyor. Son zamanlarda sürekli iş arkadaşlarıyla buluşmaya başladı ben sürekli evde tekim ve bu duruma bi süre ses çıkarmadım ama dün iyice sinirlendim ve dışarı çıkmasına surat asıyorum diye küstü gel konuşalım diyorum suratıma bakmıyor git başımdan falan diyo. Ben nasıl davranmalıyım ya canım çok sıkkın bunaldım artık.

Dediyy

Çoğul tontikolar..
Üyelik İptali
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2017
5.634
14.825
Çocukluk dönemini tamamlayamamış herhalde 🙄 küs olmadığı zamanda bu sorunu konuşmaya çalışın. Devam ederse sizde ona küsün anlasın.

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.541
Küsmesi gereken kişi sizken o küsmüş resmen. Onun gönlünü hep siz mi alıyorsunuz? Yani bıraksanız öyle kalır mı küs şekilde

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

midyesever

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
18
16
23
Küsmesi gereken kişi sizken o küsmüş resmen. Onun gönlünü hep siz mi alıyorsunuz? Yani bıraksanız öyle kalır mı küs şekilde
Hep ben gidiyorum ama hala küs olduğu için kendi haline bırakıyorum sonra kendi yavaş yavaş konuşmaya başlıyor. Eşimin annesi ve babası da böyle sürekli küsler benim ailemde asla küslük olmuyor sanırım ailesinden bunu göre göre doğru bi şey sanmış. 3 gün küs kalabiliyor

MahidevranSultan

Yıllar geçse de üstünden, bu kalp seni unutur mu..
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2020
4.877
5.541
Hep ben gidiyorum ama hala küs olduğu için kendi haline bırakıyorum sonra kendi yavaş yavaş konuşmaya başlıyor. Eşimin annesi ve babası da böyle sürekli küsler benim ailemde asla küslük olmuyor sanırım ailesinden bunu göre göre doğru bi şey sanmış. 3 gün küs kalabiliyor
Ay ne saçma şey. Mesela bu sizi evde yalnız bırakma konusunda siz haklısınız ama o trip atıyor. Sizle konuşmaya başladığında da siz yüz vermeyin bence hemen barışmayın öyle. Hiçbir şey söylenmeyecek mi bu adama yani? Ağız tadıyla tartışılmıyor bile😂

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-07-2022

Hamileliğimin 11. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 208 gün kaldı.

Bebeğinizin başı artık uzunluğunun yarısından daha uzun. Şu an için bebeğinizin yüzü geniş, gözleri birbirinden ayrık, göz kapakları kapalı, kulakları düşük yerleşimlidir. Bu hafta sonunda bebeğinizin boyu yaklaşık 5 cm olacaktır. Bebeğinizin tüm organ sistemleri ve dış yapıları artık mevcut.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 8 gr. - Yaklaşık boyu : 31 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Patianne

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2019
1.204
1.480
Muhtemelen kişisel gelişimini tamalayamamış ki erganvari davranıyor.. Bırakın küssün küsebildiğince bakalım nereye kadar sürdürecek
Konuşmaya yeltenirsede sizde ona küsün psikoloğa gitmeden destek almadan onunla barışmayacağınızı söyleyin normal değil bu durum
Tövbe Yarabbi

Burcukaya1

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2021
4
1
41
Dikkat!
Bir erkek, arkadaşlarıyla çıkıyorsa (öyle diyor, gerçeği bilmiyorsunuz), küsüyorsa önce akla başka bir kadın gelir.