Kocam sürekli küsüyor ne yapmam lazım?

midyesever

Üye
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2021
112
52
25
Kızlar merhaba kocamla 1 yıllık evliyiz çoğu zaman mutluyuz ama eşim en ufak tartışmada 2 3 gün küsüyor ve asla konuşmuyor. Son zamanlarda sürekli iş arkadaşlarıyla buluşmaya başladı ben sürekli evde tekim ve bu duruma bi süre ses çıkarmadım ama dün iyice sinirlendim ve dışarı çıkmasına surat asıyorum diye küstü gel konuşalım diyorum suratıma bakmıyor git başımdan falan diyo. Ben nasıl davranmalıyım ya canım çok sıkkın bunaldım artık.

Çocukluk dönemini tamamlayamamış herhalde 🙄 küs olmadığı zamanda bu sorunu konuşmaya çalışın. Devam ederse sizde ona küsün anlasın.

Küsmesi gereken kişi sizken o küsmüş resmen. Onun gönlünü hep siz mi alıyorsunuz? Yani bıraksanız öyle kalır mı küs şekilde

Küsmesi gereken kişi sizken o küsmüş resmen. Onun gönlünü hep siz mi alıyorsunuz? Yani bıraksanız öyle kalır mı küs şekilde
Hep ben gidiyorum ama hala küs olduğu için kendi haline bırakıyorum sonra kendi yavaş yavaş konuşmaya başlıyor. Eşimin annesi ve babası da böyle sürekli küsler benim ailemde asla küslük olmuyor sanırım ailesinden bunu göre göre doğru bi şey sanmış. 3 gün küs kalabiliyor

Hep ben gidiyorum ama hala küs olduğu için kendi haline bırakıyorum sonra kendi yavaş yavaş konuşmaya başlıyor. Eşimin annesi ve babası da böyle sürekli küsler benim ailemde asla küslük olmuyor sanırım ailesinden bunu göre göre doğru bi şey sanmış. 3 gün küs kalabiliyor
Ay ne saçma şey. Mesela bu sizi evde yalnız bırakma konusunda siz haklısınız ama o trip atıyor. Sizle konuşmaya başladığında da siz yüz vermeyin bence hemen barışmayın öyle. Hiçbir şey söylenmeyecek mi bu adama yani? Ağız tadıyla tartışılmıyor bile😂

Muhtemelen kişisel gelişimini tamalayamamış ki erganvari davranıyor.. Bırakın küssün küsebildiğince bakalım nereye kadar sürdürecek
Konuşmaya yeltenirsede sizde ona küsün psikoloğa gitmeden destek almadan onunla barışmayacağınızı söyleyin normal değil bu durum
Tövbe Yarabbi

Dikkat!
Bir erkek, arkadaşlarıyla çıkıyorsa (öyle diyor, gerçeği bilmiyorsunuz), küsüyorsa önce akla başka bir kadın gelir.

X