kocam tuvalete benimle girmek istiyor kızlar acil!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben böyle şey ne duydum ne gördüm :KK57:
insan rahat edemezki:eek:

Eşim banyodayken çişimi yaparım ama ötekisiyse sıkıntı büyük ihtimalle fetişi vardır kocanızın tabi konu gerçekse bide :KK53:
Gercektir canm bende de var ole bi koca ama o tamamen rahatsiz etmek icin yapar ve asla gitmez yani iceri biraz pskolojisi bizuk galiba bnm kocann

Çoçuklar bile yaparken yanımızda utanıp sıkılır yani onu utantırmamak için yüzüne bakmaktan kacınırız şuan budan zevk alan bir adam var çok ilgiç hiç böyle bir sapkınlık duymadım belki nitarülde vardır...
O sizden bundan zevk aldığını söylüyosa sizin rahatsız oldugunu söylemeniz gerekir net bir şekilde...

Hahaytttt allahim yarabbim tek bende yokmus yasasinnn :KK45: yani benim esim lavoboya gittgmde surekli kapiyi acmaya calisiyor yada bnde geliyim diye israr ediyo bende kapiyi kitleyip lavoboda konusmann gunah oldugunu soyleyip hic cvp vermiyorum en guzeli cikincada hic bisey olmams gibi bence huy meselesi ve cok sacma bi davranis iste

gamze hanımcım çok rahatladım yalnızca benimkinde var sanıyordum sizde de benzer birşey görmek hiç değilse teselli oldu siz ne yapmaya çalışıyorsunuz sizide rahatsız ediyormu

burada insanlar sapık falan diyor ama başka sorunumuz yok yani anlamaya çalışıyorum sadece

Bibibella Bibibella 'nın da dediği gibi, ekstra bi çaba sarf ediyorsa sizi o şekilde izlemek için, muhtemelen gizlemeye çalıştığı bir yönü var eşinizin. Size itiraf etmekten çekindiği bi fetişi olabilir.

Böyle bir şey pek de normal karşılanmaz, tuhaf, ama zararsız gibi.

Açık açık sorun eşinize, neyi merak ediyorsun, amacın ne vb. ..

Tuhaf ya :/

gamze hanımcım çok rahatladım yalnızca benimkinde var sanıyordum sizde de benzer birşey görmek hiç değilse teselli oldu siz ne yapmaya çalışıyorsunuz sizide rahatsız ediyormu

burada insanlar sapık falan diyor ama başka sorunumuz yok yani anlamaya çalışıyorum sadece
Ya sapiklikla alaksi yok bence onceden bole bi insan degildi tabiki hani aklindan da suphem yok tabi ama bn cok korkan bi insanm ve sadece korkutmak icin yaptigini biliyirum kapiyi acmaya zorlar falan bnde bagirrm napiyon sacmalama git falan diye ama ddgm gibi iceri girmez asla senin esin benimkinden bi boy buyuk galiba ddgm gibi pskolojik buluyorum

Ben bazen olur olmaz şeyler için yakınırım özelim kalmadı falan diye...
Bunu okuyunca o kadarda değil dedim yani..
Halime şükredeyim :)
Çok hassas bir konu bu takip edilesi yani :/

Bide konu sahibi her ikisindede girmek mi istiyor yoksa özellikle bir tanesindemi

sadece kusura bakmayın bu ifadeyide kullanıcam ama çişimi yaparken geliyor evet sapık falan değil ama bi fantazi galiba bu gelip beni izliyor yada kapıdan sesi dinliyor tamamen bu ileri gitmedi hiç zaten

sadece kusura bakmayın bu ifadeyide kullanıcam ama çişimi yaparken geliyor evet sapık falan değil ama bi fantazi galiba bu gelip beni izliyor yada kapıdan sesi dinliyor tamamen bu ileri gitmedi hiç zaten
Anlayamadim bakiyorum benim esime tamamen rahatsiz etmek icin cunku lavobaya tlfnla giriyorum bazen sanirim birazda guvensizlik var ama sizinkinn sizi izlemesi biraz tuhaf geldi anlayamadim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X