kocam tuvalete benimle girmek istiyor kızlar acil!!!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
kızlar rahatsız olmuyor anlamadım neden seviyorum diyor başkada bişey demiyor yani bir cinsel zevk mi alıyor diye düşünmeden edemiyorum ama korkutucu geliyor sorunca da saçmalama diyor zaten bilemiyorum

Canim adam senden tuvalette bile ayrilamiyor seni cok seviyordur. Çok takılma. Zaten insanlar yemek yemek gibi aktiviteleri toplu yaparlar dip dibe yaşarlar. Hamam diye bişey var. Banyoyu bile bir arada yapıyoruz. Bu da kötü kokmasa inan bu işi de hep beraber yapardık. ama kokuyo işte napcan.

Geç içeri kapiyi kapat yüzüne. Boşver. Sen rahatsız oluyorsan sana saygı göstermek zorunda. Onu mutlu etmek için kendinden fedakarlık yapma bu kadar çok. Yani sana garip gelen aykırı şeyleri başkalarını mutlu etmek için yapma.

valla şoktayım!!! nasıl bır zevkmıs bu boyle kocandakı... neyınden hoslanıyomus bu durumun degısık vala... bır an once konus ve bır psıkolga gidin...

Ay iğrenç hayatta rahat edemem kocam tuvalete benimle gelse
Bence fetişh olabilir .Geçende birinin konusu vardı mesela kocası ilişki anında gaz çıkarmasını bunun çok hoşuna gideceğini söylüyormuş konu sahibine . Yani seni öyle görmekten hoşlanıyor sanırım yoksa içeri almadığında niye küssün ki ?

Eşim benim korkumdan ben wc deyken ellerini bile yıkamaya gelemiyor
İlk evlendiğim zamanlar kapıyı açıp ellerini yıkıyordu beni görmemesine rağmen rahatsız oluyorum dedim yapmadı bir daha.
Daha neler duyacağız bakalım çok şükür Yarabbim.

Çok özür dileyerek diyorum baştan okurken icimden bu nasıl fantezi diye cekirdim istemeyerek

Ona hiç bu durumun ne ifade ettiğini sordunuz mu be düşünüyormuş ne hissediyormus

Ayyyy aldı beni bi gülmee

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…