Kocam uyurken parmağını emiyor !

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Güvende ehissetmek isteyen ve ihtiyaçlarından karşılanmamış bir çocuk davranışı bu bence. Terapi
Almasında fayda var.stres anlarında artıyordur

Tabi ki normal değil. Bunu kafaya takmanız da gayet doğal. Parmağını emen bir kocayı kimse ciddiye almaz. Profesyonel destek alması gerekiyor.

Oral dönemde fiksasyon gibi, mesela sigara bağımlılığı, yemekle olan sağlıksız ilişki, bunların hepsi oral dönemde yaşadığımız takılmalardan etkilenir, tetikleniriz.
Profesyonel destek alması şart, tek başınıza süreci yönetemezsiniz.

Kusura bakmayın ama çok güldüm hayatımda ill defa duyuyorum böyle birşey
Allah size sabır versin terapi falan alsa belki düzelir ama bu yaşa kadar düzelmeyen adam nasıl olcak bilemedim ya

Kahkaha attım betimlemeye suan bebisimi enziriyorum cork cork diye

Bunun psikolojik bir sorun oldugunun ikinizde farkinda degilmisiniz gercekten? Bir psikeatriste gorunsun ve bu sacma problemi cozsun nasil birlikte olabiliyorsunuz bebeklikte kalmis adamla anlamadim igrenc bence

İşte bebekleri bir şeylere bağımlı yapmak bazı sorunlara neden oluyor. Benim çocuklar dümdüz direk yataklarına girip uyurlar. Çok uğraştım bunun için ama asla bir şeye bağlamak istemedim. Bir de onları bıraktırmakla uğraşacaktım yoksa.
Ben istemezdim kocamın parmak emmesini falan. Acaba travması mı var çok tuhaf geldi!

Ne diyeceğimi bilemedim, gerçekten bir yorumun yok; ama normal değil tabii ki. Bir psikiyatristle görüşmenizde fayda var.

Belki de siz onu da emzirin diye yapıyordur

Ahahaha ya siz niye kocanızı uyutmaya çalışıyorsunuz daha neler Ayağınızda da sallayın karnını ovmak yetmezse

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…