Kocama nasıl kilo aldırabilirim?

ayy Allah korusun valla ,vardiyalıda olsa bir işleri var çok şükür..

ya rahat uykuya dalısam bile gece 5 gibi birden kasılıyorum rüyamda abuk subuk şeyler hissediyorum
odalarda geziyorum sanki..biraz hassas bi tipim,hala alışamadım vardiyasına..

sokaktan bir yavru kedi bulmuştum,onu büyütene kadar bakmama izin verdi eşim,onunla uyuyordum eşim
yokken,ozaman şuruba gerek kalmıyordu:)ama 10gün önce kedişi bahçeye bıraktık,artık yanımda olmadığı için bende annemlerde kalıyorum..neyseki bugün eşim yanımda..pazar gecesine kadar birlikteyiz şükür:)

kedi yerine köpeği tercih ederim... kedilere dair unutamadığım bir haber vardı televızyonda o andan itibaren kedi medi nefret eder oldum... köpek en iyisi :))

kocama kilo aldırmadan nası geldık bu muhabbete anlamadım gitti :KK57:

merhaba kızlar.. bir sıkıntım var... kocam 65 kilo ve çoook zayıf görünüyor... ona nasıl kilo aldırabilirim acaba? uyku düzeni yok, vardiyalı çalışıyor, önüne her geleni yiyor fakat tatlı ile arası pek olmuyor, yani pekmez tahin ve cok sekerli tatlılar yemiyor, yüzünde kemikleri sayılıyor artık noldu benim kocama :) gören de evde yemek yapmıyorum sanar fakat öyle de değil yemeklerim çok güzeldir ama kocama yaramıyor malesef :))) yorumlarınızı bekliyorum....imdat kızlar!!!
.

merhaba düşündüm ama msaj yazma hakkım yok msn adresim burcugulerr@hotmail.com

süt içer de pekmez malesef.... pekmez asırı tatlı süt bile içmez içinde pekmez varsa hele... deneyeceğim ama... durmadan önüne bişeyler koyuyorum evet yeni başladım bu huyuma.. sabaha bakıyorum birşey kalmamış tabaklarda.. mutlu oluyorum :))
Çözüm buldunzmu

X