Kocamdaki huy değişikliği-lütfen yardım edin.

challengerwoman

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2017
1
0
36
Herkese merhabalar,
Önce kendimi tanıtarak işe başlayayım. Okumuş, ara sıra kocasına tatlı- sert davranan ve çalışan bir kadınım. Bir süre önce çocuğumuz oldu ve şu an doğum iznindeyim. Hamilelik sürecinde maalesef biraz fazla kilo aldım. Çocuğumuz olduktan sonra kocamda çeşitli değişiklikler baş gösterdi. Önce lohusa döneminde işini bahane ederek bir kaç kere izinli olmasına rağmen iş yerine gittiğini söyledi ve dışarı çıktı. Ben konu ile ilgili şikayetlerimi iletince önce her şeyin geleceğimiz için olduğunu söyleyerek, ben ikna olmayınca da benimle dalga geçerek gönlümü kazandı. Daha sonra, yine lohusa döneminde bir kaç kere bana cinsel anlamda yakınlaşmak istedi. Ben de o modda olmadığımdan dolayı kırmadan reddetmeye çalıştım. Ama o çok sinirlenerek benimle arasını soğuttu. Bugünlerde de kendi görünüşüne çok dikkat ediyor. Spor salonuna kaydoldu. Sürekli oraya gidip spor yapıyor. Eskiden hiç parfüm sıkmazdı. Şimdi ara sıra parfüm sıkmaya başladı. Bir de eskiden yaz-kış demeden atlet giyerdi. Son günlerde tişörtün içinde iz yapıyor, kötü görünüyor diyerek atlet giymiyor. Bu değişiklikleri yakın arkadaşlarımdan biri ile paylaşınca, o benim kocamdan bunu beklemediğini, ama haberleri izlediğini ve forumları okuduğunu, kadınların kötü olaylar ile karşılaşabildiğini tetikte olmam gerektiğini söyledi ve bana konuyu bu foruma sormamı önerdi. Arkadaşlar, özellikle çocuklu arkadaşlar lütfen yardım edin. Benim yaşadıklarıma benzer şeyler yaşayan var mı? Kocamdaki huy değişiklikleri neye işaret ediyor olabilir. Aklıma getirmek dahi istemediğim o ihtimale karşı özel bir önlem almalı mıyım? Lütfen yardım edin.
Kendinize iyi bakın.

bizimkine çocuk filan yapmadan gece geç saatlere kadar arkadaşları ile goygoy yapıyor evde insan var mı haberi yok.ama Allah büyük.siz lohusalığı iyicene atlatıp olaya öyle bakın. sonuçta bedeninizde ruhunuzda değişiklik oluyor reddettiyseniz keyfinize değil.beni bu süreçte reddetmeni böyle yorumlaman beni üzüyor.lohusa olarak ruhen ve bedenen zaten hassasım diyin.
erkeklerde bi tuhaf kadın yumurtlama makinesi mi hemen yapsin bir çocuk anında toparlansın hemen ikincisini yapmak yada nefsimizi köreltmek için hemen makine gibi bir düğme ile hazır olsun.zaten çabuk toparlansanda yaranamazsın o ayrı.

Herkese merhabalar,
Önce kendimi tanıtarak işe başlayayım. Okumuş, ara sıra kocasına tatlı- sert davranan ve çalışan bir kadınım. Bir süre önce çocuğumuz oldu ve şu an doğum iznindeyim. Hamilelik sürecinde maalesef biraz fazla kilo aldım. Çocuğumuz olduktan sonra kocamda çeşitli değişiklikler baş gösterdi. Önce lohusa döneminde işini bahane ederek bir kaç kere izinli olmasına rağmen iş yerine gittiğini söyledi ve dışarı çıktı. Ben konu ile ilgili şikayetlerimi iletince önce her şeyin geleceğimiz için olduğunu söyleyerek, ben ikna olmayınca da benimle dalga geçerek gönlümü kazandı. Daha sonra, yine lohusa döneminde bir kaç kere bana cinsel anlamda yakınlaşmak istedi. Ben de o modda olmadığımdan dolayı kırmadan reddetmeye çalıştım. Ama o çok sinirlenerek benimle arasını soğuttu. Bugünlerde de kendi görünüşüne çok dikkat ediyor. Spor salonuna kaydoldu. Sürekli oraya gidip spor yapıyor. Eskiden hiç parfüm sıkmazdı. Şimdi ara sıra parfüm sıkmaya başladı. Bir de eskiden yaz-kış demeden atlet giyerdi. Son günlerde tişörtün içinde iz yapıyor, kötü görünüyor diyerek atlet giymiyor. Bu değişiklikleri yakın arkadaşlarımdan biri ile paylaşınca, o benim kocamdan bunu beklemediğini, ama haberleri izlediğini ve forumları okuduğunu, kadınların kötü olaylar ile karşılaşabildiğini tetikte olmam gerektiğini söyledi ve bana konuyu bu foruma sormamı önerdi. Arkadaşlar, özellikle çocuklu arkadaşlar lütfen yardım edin. Benim yaşadıklarıma benzer şeyler yaşayan var mı? Kocamdaki huy değişiklikleri neye işaret ediyor olabilir. Aklıma getirmek dahi istemediğim o ihtimale karşı özel bir önlem almalı mıyım? Lütfen yardım edin.
Kendinize iyi bakın.

bebeği olan bir anne olarak şunu net söyleyebilirim; biz kadınlar doğal olarak bebekten sonra tüm ilgiyi alakayı sabrı zamanı bebeğe ayırıyoruz, hayatımızın merkezinde olan eşler bir anda kendini boşlukta buluyor ve aldatmalar en çok bu zamanlarda yaşanıyor, eşine ilgi göster reddetme tatmin et, yoksa o boşluk onu uzaklaştırır. hem de sen hiç anlamadığın bir anda.

Herkese merhabalar,
Kendinize iyi bakın.
selam canim oncelikle lohusaysan bu kuruntular cok normal esin tras olsa bile neden oldu kime oldu diye kuruntu edersin lohusalik oyle bise ben esim hep aldatir sanardim hergunnn bide gece ise giderdi iyice giciklanirdim hatta kavgalar bile ettik evi terketti esim gelmedi 20 gunluktu bebegim
Bu olayla bende cok karsilasirim 2.5yillik evliyim ben suan 3 4 kere banada oyle his coktu hamileligimin 3 4ayinda esim spora yazildi heraksam isten gelir kosa kosa spora gece 1de evde olurdu sinirden delirirdim bide alisverisler kendine kiyafetler parfumler falan sac yapmalar oldu 2 hafta bile gidemedi bi aksam geldi gitmeni istemiyorum dedim neden dedi istemiyorum killaniyorum dedim bunaldim dedim biraktirdim konustum her o duyguyu hissttigimde laf vururum hayirdir kime susleniyosun derim giydirmem kiyafetleri baska veririm Eve gelince uzerini bile koklarim ben laf vur hayirdir de hep bence bunu oma yansit rahatsiz oldugunu belli et yoksa surup gider gecen kaynim yazilalim spora dedk bnm gozume bakti yok benm zevcem izin vermiyo sen yazil dedi konuyu kapatti
Accik uzun olduu ama =)

Canm bide esini reddetme sakin yorgun olsanda tmm de cunku onlar boslukta olurlar tek kalirlar sen hep bebekle olursun o tek kalir bebegine askim canim dersin hamilelikten gelen bi ozlem olur sana karsi hatta bebegin geceleri uyuyosa surprizler yap ona Dikkatini cek :KK66:

Ya belki de senin dikkatini çekmek için yapıyordur. Her şeyi kötüye yorma ama çok da güvenme tabi bu erkekler seks için her şeye boyun eğebilirler.

X