Kocamın eski aşkına dönmesi okurmusunuz

Eşimle 1 yıl içinde tanışıp evlendik herşey çok güzeldi daha sonra evlenmeden önce bi kızla aramalarını gördüm sürekli ben görüntülü çoğunuda eşim aramış sordum arkadaşım demişti o zaman çok önemsemedim benden önce diye 3 gün anneme gelmek zorunda kaldım bu süreçte o kızı aramış onu sevdiğini ayrıldığımızı Beni hiç sevmediğini falan söylemiş hatta il değiştirerek 2 saat evine gitmiş konuşmak üzere ama kız görüşmemiş ve baban ulaşıp anlattı bunun üzerine odamızı ayırdım o sıra hamilelik şüphem vardı ayrılmadım 6 aylık hamileyim yani 5 6 ay oldu olaylar olalı pişmanım diyo hâla affetmedim 2 yıllık evliyiz bebeğin doğmasının bekliyorum ne yapmalıyım
Yani kiz kabul etse neler neler olabilirdi..Bence ya olmuşu olduğu gibi kabul edip eşinize bir şans verin.Ya da doğumu bile beklemeden çıkarın onu hayatınızdan.

Konuyu açana hakkını helal etmiyosun değil mi? Biz de gerçek sanıp yorum yapıyoruz. Çok yazık

Neyse en azından böyle iğrenç bir ortama bir bebek gelmeyecekmiş. Bunu bilmek sevindirdi

Konuyu şüpheli bulduğumda eski konularına bakıyorum ben 😉 ikinci evliliğim dese inanırdım öyle bekledim direk yalana başvurdu arkadaşımın dedi yorumları unutup 😁 ne geçiyor ellerine anlamıyorum sahte konu açıp 🤷
Ben de o yüzden kaç yıllık evli olduğunu sordum. İşine gelmeyene cevap vermedi hanımefendi.

Ben senin için üzüldüm canım. Bazı yorumlar fevri gelebilir ama çoğu gerçekçi yaklaşmış aslında.Eşinin sana davranışları nasıl? Öncesini sonrasını soruyorum. İnsan eşinin gözlerinden sevgiyi görmek ister. Eğer o yoksa seni daha zor bir hayat bekliyor demektir. Burdan döndürürüm herşey düzene girer diye düşünüyorsan eğer bu olayı arkanda bırakman gerek. Bunu yapabilir misin

Yol yakınken boşanın. Bebek dogduktan sonra herşey daha zor olur. Barışmayı düşünürseniz de ömür boyu bu aşağılamayı taşıyabilecek misiniz bunu düşünün.

Sizi sevmiyor demek ki . Ne yapacaksınız ayrilacaksiniz.cocuk doğduktan sonra daha zor olur belki bebeği görünce size zorbalık yapıp sizden ayrılmaz .sevmeyen sevmez isterseniz ona çocuk verin isterseniz canınızı verin.sevgi aşk çok farklı duygular zamanla da olmaz.bence sizi sevmeyen bir insanla yaşamayın size yazık çocuğa da yazık .arada bir cinsel ihtiyacını giderecek sizde aranız düzeldi artık sizi seviyor zamnedeceksiniz yazık günah olacak size

Eşimle 1 yıl içinde tanışıp evlendik herşey çok güzeldi daha sonra evlenmeden önce bi kızla aramalarını gördüm sürekli ben görüntülü çoğunuda eşim aramış sordum arkadaşım demişti o zaman çok önemsemedim benden önce diye 3 gün anneme gelmek zorunda kaldım bu süreçte o kızı aramış onu sevdiğini ayrıldığımızı Beni hiç sevmediğini falan söylemiş hatta il değiştirerek 2 saat evine gitmiş konuşmak üzere ama kız görüşmemiş ve baban ulaşıp anlattı bunun üzerine odamızı ayırdım o sıra hamilelik şüphem vardı ayrılmadım 6 aylık hamileyim yani 5 6 ay oldu olaylar olalı pişmanım diyo hâla affetmedim 2 yıllık evliyiz bebeğin doğmasının bekliyorum ne yapmalıyım
Bu erkeklerin uçkurları uğruna hep eşlerini kötü gösterip harcamalarından bıktım ayrıl kurtul bu adam sana bunu yapmış tekrarlamış daha ne olmasını bekliyorsun değişir mi dersen hayır değişmez değişmiş gibi gösterir

Boşanma kardeşim kolaymi boşanmak. Burda herkes ne hikmetse boşan deyip duruyor. Adamı sen görüyorsun hakikaten karşılıklı oturup eteklerinzdeki taşlari dökün. Hakaret ve suçlayarak deyil, geçmişi sorgulayarak deyil, ne istediğini sorun ve sizde gerçekten yüreğinizde ne istediğinize bakın. Belki gerçekten pişman olmuştur.

Ya düşündüm ben ne yapardım diye....maddi durumu iyiyse eşimin sağlam bir nafaka alır bosardim mesleğim de varsa.niye çekeyim ki...ha çocukla tek alacaksan eş kişisi nafaka vermeyecekse bosanmaz çocuğu ona baktırdım ben de para biriktirdim.kadinla da gorusurse gorussun valla zerre umrumda olmaz.kullanmadan ayrılmadım onu.haketmis.istediginiz kadar beğenmedim butonuna çökün.cocuk varsa maddi bakımdan garantide olmalıyım.oh ne ala cocukla ben mücadele edeceğim geçim sıkıntısı çekeceğim adam gününü gün edecek hayirrrr

Konuyu şüpheli bulduğumda eski konularına bakıyorum ben 😉 ikinci evliliğim dese inanırdım öyle bekledim direk yalana başvurdu arkadaşımın dedi yorumları unutup 😁 ne geçiyor ellerine anlamıyorum sahte konu açıp 🤷
Allahım ben kadar komik 5 senede 2 soru sorulmuş hesap sanırsın her gün farklı birşey soruluyor çok şüpheli bulduysan mail adresi vereyim atayım sana olayla ilgili şeyleri herkes siz kadar işsiz değiş belkide

Kendim hemşireyim böyle şeyler uydurarak vaktin harcayacak vaktim yok bi kaç yorum gerçekten yol göstericiydi teşekkürler yok fake yok uyduruk yazanlar olmuş sizin kadar aktif kullanmıyoruz platformu bi insan da neden böyle bi konuda yalan uydursun isteyen olursa söylesin mail hesabı yazıp herşeyi göstericem çok komiksiniz cidden

X