Kocamın eski aşkına dönmesi okurmusunuz

Eşimle 1 yıl içinde tanışıp evlendik herşey çok güzeldi daha sonra evlenmeden önce bi kızla aramalarını gördüm sürekli ben görüntülü çoğunuda eşim aramış sordum arkadaşım demişti o zaman çok önemsemedim benden önce diye 3 gün anneme gelmek zorunda kaldım bu süreçte o kızı aramış onu sevdiğini ayrıldığımızı Beni hiç sevmediğini falan söylemiş hatta il değiştirerek 2 saat evine gitmiş konuşmak üzere ama kız görüşmemiş ve baban ulaşıp anlattı bunun üzerine odamızı ayırdım o sıra hamilelik şüphem vardı ayrılmadım 6 aylık hamileyim yani 5 6 ay oldu olaylar olalı pişmanım diyo hâla affetmedim 2 yıllık evliyiz bebeğin doğmasının bekliyorum ne yapmalıyım
Aldatmanın üzerinden 6 ay geçmeden dava acmaliydin şuan mahkeme seni affetmis görecek malesef başka bir sebep sunmak zorunda kalırsın

Kendim hemşireyim böyle şeyler uydurarak vaktin harcayacak vaktim yok bi kaç yorum gerçekten yol göstericiydi teşekkürler yok fake yok uyduruk yazanlar olmuş sizin kadar aktif kullanmıyoruz platformu bi insan da neden böyle bi konuda yalan uydursun isteyen olursa söylesin mail hesabı yazıp herşeyi göstericem çok komiksiniz cidden
Hemşire olup da gebelik testini buraya sormak?
Bilemiyorum Altan bilemiyorum.

Allahım ben kadar komik 5 senede 2 soru sorulmuş hesap sanırsın her gün farklı birşey soruluyor çok şüpheli bulduysan mail adresi vereyim atayım sana olayla ilgili şeyleri herkes siz kadar işsiz değiş belkide
Evet şüpheli buldum ve ağır işsizim mutlu oldunuz mu 😂 size sordum 2017 de de hamileymişsiniz diye ikinci evliliğiniz olabileceğini düşündüm .siz yalana baş vurup arkadaşımın dediniz yorumları unutup. İki cümle yeter bazı insanları çözmeye sayfalar dolusu mesaja gerek yok.. Meil adresii verene kadar doğru cevaplar verseydiniz keşke

Eşimle 1 yıl içinde tanışıp evlendik herşey çok güzeldi daha sonra evlenmeden önce bi kızla aramalarını gördüm sürekli ben görüntülü çoğunuda eşim aramış sordum arkadaşım demişti o zaman çok önemsemedim benden önce diye 3 gün anneme gelmek zorunda kaldım bu süreçte o kızı aramış onu sevdiğini ayrıldığımızı Beni hiç sevmediğini falan söylemiş hatta il değiştirerek 2 saat evine gitmiş konuşmak üzere ama kız görüşmemiş ve baban ulaşıp anlattı bunun üzerine odamızı ayırdım o sıra hamilelik şüphem vardı ayrılmadım 6 aylık hamileyim yani 5 6 ay oldu olaylar olalı pişmanım diyo hâla affetmedim 2 yıllık evliyiz bebeğin doğmasının bekliyorum ne yapmalıyım
affedeceksin belli.

Bebek dogunca minicik bebekle baba evine donmek kolaylasacak mi?
Bu seferde bebegimin babasiz buyumesine icim el vermiyor diyeceksiniz.
Ayrilmayi dusunmuyorsunuz anladigim kadariyla.
Buradan alacaginiz yorumlar sizi memnun etmez. Ben de dahil çogunluk bosan diyecektir.
Malesef eşiniz karaktersizin teki.
Aynen. En iyisi gitsin ebem karıya dert anlatsın. Onun dermanı ebem karıda. Çapkın kıymet bilmez kocaya nasıl katlanılır, ayağı nasıl eve bağlanır hepsini anlatır.

bu kadar açık ve net her şey ortadayken nen kendinize bunu yapıyorsunuz..

Hamileliğim sorunlu geçiyor ailem ankarada atandığımız yer Doğu Yanımda ondan başkası yok işimi bırakıp nasıl döneyim memlekete tek başıma evi nasıl ayırayım
üzülmen için yorum yapmiyor kimse herkes kendince fikrini söylüyor sizin evliliğiniz başından bitmiş zaten aynı evde olup olmamak değil sorun adamın degismeyecek olması sizi değersiz ve yok sayan biri ile devam ediyor olmanız.. annesiz babasız büyüyen çok bende babasiz büyüdüm çok şükür bir eksikliğim yok ömür geçmez böyle bir insanla olan hem size hem çocuğunuza olacak böyle bir evlilik için de

Ben sizin derdinizi anladım. Siz ailenizin kulağına gitmeden eşinizin burnunu sürtmek istiyorsunuz. Boşanmanın b si yok aklınızda, arkadaşlar boşa uğraşmış. Ailenizin tasvip etmediği bir evlilik miydi bu, ayrılık kararı alırsanız yanınızda durmazlar mı, ya da bir ömür başınıza kakıç mı yaparlar bu durumunuzu? Sorununuzu güzelce anlatabilseydiniz boş yere sizinle beraber herkes banlanmazdı.
Evet, bütün mesajları okudum. Belki de kendinizi zor durumda göstermek için hamileyim diye yalan söylediniz, belki bu 2.çocuk bilemiyorum. Umarım kimselere duyurmadan, asssla evden gitmeden ya da onu evden göndermeden eşinizin burnunu sürtme yöntemleri bilen birini bulursunuz burda.

Evlenmeden önce-yani nişanlıyken- aramalarını görüyorsunuz ve sizden önce diye önemsemiyorsunuz. Nasıl sizden önce oluyor?
Siz zaten aldatıldığınızı bile bile evlenmişsiniz.

Hamileliğim sorunlu geçiyor ailem ankarada atandığımız yer Doğu Yanımda ondan başkası yok işimi bırakıp nasıl döneyim memlekete tek başıma evi nasıl ayırayım

Böyle bir kocayı bir de lohusa stresiyle düşünemiyorum, gıdım kadar faydası olmaz.

Hamile olmasanız ve işsiz olsanız para kazanıp iş bulana kadar sabredin diyecektim, sonuçta yapılması şart olanla yapılabilen arasında fark olabilir.

Aileniz arkanızda durur mu?
En temizi anneniz sizin yanınıza gelsin, bir apartta bebeğe misler gibi bakılır, ya da o evden gitsin. Psikolojiniz için yanınızda düzgün birinin olması çok önemli.

İşi bırakmayın tabi, doğum izni aldıysanız bu süre zarfında Ankarada da kalabilirsiniz. Alternatif iş bulabilirseniz Ankaraya dönersiniz.

İlk etapta aman yanımda dursun, taşınmakla kim uğraşacak dense de, ben eşinizden tam bir hayal kırıklığı bekliyorum, beklentim sıfır.

Ben sizin derdinizi anladım. Siz ailenizin kulağına gitmeden eşinizin burnunu sürtmek istiyorsunuz. Boşanmanın b si yok aklınızda, arkadaşlar boşa uğraşmış. Ailenizin tasvip etmediği bir evlilik miydi bu, ayrılık kararı alırsanız yanınızda durmazlar mı, ya da bir ömür başınıza kakıç mı yaparlar bu durumunuzu? Sorununuzu güzelce anlatabilseydiniz boş yere sizinle beraber herkes banlanmazdı.
Evet, bütün mesajları okudum. Belki de kendinizi zor durumda göstermek için hamileyim diye yalan söylediniz, belki bu 2.çocuk bilemiyorum. Umarım kimselere duyurmadan, asssla evden gitmeden ya da onu evden göndermeden eşinizin burnunu sürtme yöntemleri bilen birini bulursunuz burda.

Kocada şu anda geçici ayrılık korkusu var, bir de ayrılmayacağını anlayınca ben daha açık davranıp daha beter olmasını bekliyorum aslında.

Konu sahibi ayrılmaktan çekiniyor, bize anlatmadığı başka sebepleri de olabilir. Sonuçta bu nedenleri nasıl kaldırırım diye planlama yaparak adım adım planlama yapması lazım. Eşinin, konu sahibi istesin veya istemesin evliliği uzun süre devam ettireceğini sanmıyorum.

Kocada şu anda geçici ayrılık korkusu var, bir de ayrılmayacağını anlayınca ben daha açık davranıp daha beter olmasını bekliyorum aslında.

Konu sahibi ayrılmaktan çekiniyor, bize anlatmadığı başka sebepleri de olabilir. Sonuçta bu nedenleri nasıl kaldırırım diye planlama yaparak adım adım planlama yapması lazım. Eşinin, konu sahibi istesin veya istemesin evliliği uzun süre devam ettireceğini sanmıyorum.
Eğer konu doğruysa bebe hazır karnında iken çıkıp gitmesi daha akıllıca, adam alacağı ne varsa alıp gittikten sonra neye yarar o ayrılık? Kendince zor durumda gösterip ona göre yorum bekledi ama bu yeterince zor bir durum değil işte.

çok üzüldüm. Kız kabul etmis olsa esiniz pismanım demezdi herhalde. Bence iyi düsünün. Bu süpheyle evlilik devam eder mi

Öncelikle hamileyken böyle bir durumla karşılaşmanız çok üzücü bir durum....Ama burada kimsenin size fikir vermesine gerek yok aslında,siz bu ilişkiyi bitirmek istemiyorsunuz.Anladığım kadarıyla evlenmeden önceki hayatınız şartlarınız muhtemelen şuanki şartlarınızdan daha iyi olmadığı için eşinizi bırakmayı düşünmüyorsunuz.Şuan hamilelikte yaşadığınız duygusal değişiklikten dolayı mı bu şekilde yazmışsınız bilmiyorum.Bir çok arkadaş gibi bende çekinerek yazıyorum.Size kurduğumuz cümlelerin sizi daha kötü hissettirmesini hiç birimiz istemiyoruz.Ama size sadece şunu hatırlatmak isterim.Atasözlerinin hiç bir zaman altı boş değildir."Bir insan 7 yaşında ne ise 70 yaşında da odur.''Can çıkar huy çıkmaz.
Eşiniz bencil insanın en önde gideni hatta bayrak taşıyanı diyebiliriz.Nişsnlıyken yazışmalar vs...bile bile göz yummuşsunuz.Bu da sizin tecrübesizliğiniz zayıflığınızdan,yanılgınızdan olmuş olabilir.Bu konuda kimseyi eleştirmemek gerekir.
Eşinizin karşılık bulmadığını düşünsenizde ,ben karşılıksız olmadığını düşünmüyorum.Karşı taraftaki bayanda eşinizin burnunu sürttmeye çalışıyor.Karşılıklı konuşnalqt varsa bitmemiş bir ilişkiden söz ediliyor demektir.
lafı çok uzatmaya gerek sadece şunu çok iyi anlamanızı rica ediyorum.
EŞİNİZ HİÇ BİR ZAMAN DEĞİŞMEYECEKTİR. EVLENDİĞİNDE AİDİYET DUYGUSUNU YAŞAMAYAN , KARŞISINDAKİNE YAŞATMAYAN BİRİ İLE İLİŞKİNİN SAĞLIKLI BİR ŞEKİLDE YÜRÜMESİ MÜMKÜN DEĞİL.EVLİLİKTE AİDİYET YOKSA ,SADAKAT YOKTUR,SAYGI YOKTUR,SEVGİ YOKTUR,HOŞGÖRÜ YOKTUR.EN ÖNEMLİSİDE GÜVEN YOKTUR.Evliliğin yapı taşları bunlardır.Böyle erkekler tarafından bir gün sevileceğini düşünen hemcinslerim malesef kendilerini ömür boyu evli ama yalnız bir eş olarak yaşamaya mahkum ederler.Evlilik kadar boşanmakta çok güzel bir haktır.Haklarımızı bilip hakkımızı aramazsak ,bize verilen fikirler hep başkalarının fikri olarak kalacaktır.Hayatımız boyunca vereceğimiz her karar bizim hayata karşı duruşumuzu sergiler.Lütfen rica ediyorum kendi hayatlarımıza hatalarımızla günahımızla sevabımızla sahip çıkalım....

Başka bir kadını seviyor. Kadın evli diye belki de sevmediğinden kabul etmiyor. Eşiniz de mecburen evliliğe devam kararı alıyor. Tüm bunlari kabul ediyorsanız hayat sizin. İyi değerlendirin durumu. Bebeğiniz ve kendiniz için en doğru karar verin.

Hemen hamile kalmamak gerekirdi
Kadınların en büyük yanlışı evlilik oturmadan hemen hamile kalmaları
Eşinizin karekteri bozulmuş muhtemelen aldatma devam edecek gibi sizi benimsememiş 2. Çocuğa hamile kalmamaya bak

X