Kocamın kız arkadaşlarıyla olan görüşmeleri

Sizi hatırladım ben adamın ne mal olduğunu bilip evlenmişsiniz boşuna uğraşmayın ya bu adamdan boşanırsınız yada bu işler yüzünden kavga edip yüzgöz olmazsınız zaten adamda öyle demiş size ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin güvenmek zorundasın bitti demiş.madem sineye çekeceksiniz artık adamı darlamayın.zaten iş ciddiye binerse görürsünüz illaki.

Sizi hatırladım ben adamın ne mal olduğunu bilip evlenmişsiniz boşuna uğraşmayın ya bu adamdan boşanırsınız yada bu işler yüzünden kavga edip yüzgöz olmazsınız zaten adamda öyle demiş size ya bu deveyi güdeceksin ya bu diyardan gideceksin güvenmek zorundasın bitti demiş.madem sineye çekeceksiniz artık adamı darlamayın.zaten iş ciddiye binerse görürsünüz illaki.
Haklısınız biliyordum ya da ön görmüştüm böyle olacağını.fakat tahmin ettiğimden daha kötü bir evlilik yaptım.bundan sonrası terapi alıp bu adamdan ayrılmak istiyorum çünkü eşimden midem bulanıyor artık bu 10 da araması mevzusundan dolayı kavga ettik kızı rehberinden sildim ama eşim bunun bir önemi olmadığını ben silmedim konuşurum arkadaşım dediği için artık onu da rahat bıraktım eşlik görevimi yerine getirmiyicem ne yaparsa yapsın.

X