Kocamın kız arkadaşlarıyla olan görüşmeleri

Hep aynı yorumları almaya devam edeceksiniz gibi görünüyor. Belki konularınızı ilk defa gören biri denk gelirse anca o zaman değişik bir yorum gelebilir size.

Ben eşinizi normal görenlerdenim. Adamın hayat tarzı bu. Kadın erkek ayırmıyor,arkadaşlık ediyor,telefonda görüşüyor. Bana garip gelmedi bu durum. Aksine sizin tanışmak istemeniz,telefona bakmak istemeniz garip. Şimdi rehberime de sosyal medyama da baktım,9,5 yıllık kocamın hiç görmediği isimler,hiç tanışmadığı kişiler var. Bunların bir kısmı da erkek. Niye? Çünkü mühendislik okudum,mühendis olarak çalışıyorum. Haliyle erkeklerle çok içli dışlıyım. Eşim neden bunların hepsini tanısın? Veya neden onlarla zorunlu olarak görüşsün,arkadaşlık yapsın? Aynı şey eşim için de geçerli. Ben de onun listesinde rehberinde hiç tanımadığım kişilere denk gelebilirim. Niye tanışmak isteyeyim ki? Ne paylaşacağım onlarla? Eşim kendi çevresiyle mutlu. Ona ters gelen bir şey olsa müdahale edebilecek yaşta. Keza ben de öyleyim. O halde sorun ne?
Sizin açınızdan da düşünmeye çalışıyorum sorun eşime güvenmemekte kıracak çok hareketi oldu çünkü.

Ben de buna benzer bir konu açmıştım. Eşimden şüphelendim ama mesajlarına tam ulaşamadım şifresini bana söylemiyordu. Son tartışmamızdan sonra şifresini verdi. Benim gördüğüm bazı kızlarla rahat konuşuyor yani ciddi birşey yapmıyor ama rahatça mesajlaşıyor bu beni çok rahatsız ediyor ama ben de aynı sizin gibi farklı bir tutum içine girip iyice onu o yola sokmak istemiyorum. Ben hemen hemen her erkeğin aldatabileceğini de düşünüyorum artık . İlla fiziksel birşey yapmasına gerek yok istemediğimiz insanlarla laubali olmaları bile aldatma aslında .
Aynen öyle güven vermek sadık olmak çok zor dışarda o kadar ihtimal varken ben senden para pul istemedim mutlu olmak istedim aklını başına topla kendine gel diye konuştum kimse vazgeçilmez değildir eminim eşim benden ayrılıp evlense essek yüküyle borca sokarlar hayatı biter bende aile baskısından gideyim diye adamdan gram harcama istemedik varım yogum bir ceyizim yani.

Normalde kadın erkek arkadaşlığına inanırım, telefon sosyal medya hesabı gibi şeylerin karıştırılmaması gerektiğini düşünürüm. Ama bu konuya özel ne arkadaşı ya dedim. Görücü usulü evlenen adamın kadın arkadaşlığı neyine.
Hayat tarzı ile görücü usulü çok saçma zaten çünkü ailesi çok muhafazakar kendisi de çok rahat biri tam tersi yani alkol felan ne ararsanız var.

Aynen öyle güven vermek sadık olmak çok zor dışarda o kadar ihtimal varken ben senden para pul istemedim mutlu olmak istedim aklını başına topla kendine gel diye konuştum kimse vazgeçilmez değildir eminim eşim benden ayrılıp evlense essek yüküyle borca sokarlar hayatı biter bende aile baskısından gideyim diye adamdan gram harcama istemedik varım yogum bir ceyizim yani.
Sizi gerçekten çok iyi anlıyorum

Ortada ot icen bir adam varken sen hala kiz arkadasina mi takiliyorsun pesss. Bu sence de normal bir durum ki bunun pek uzerinde durmuyorsun. Yoksa ogrenir ogrenmez ayrilirdin. Boyle bir adamdan koca moca olmaz.
Bir kereye mahsus daha kullanmiyicagim dedi ama benim şuan gözlem yapmaktan başka cagrem yok kazandigim maaş tek başıma gecinmeme yetmez daha fazla kazaninca ayrılirim muhtemelen böyle adamdan çocuk yapmam çünkü.

Aynı konunun biri silinmiş, diğeri duruyor. Bu kaçıncı oldu hatırlamıyorum. Aynı şeyleri yazıp duruyor millet size. Ne bekliyorsunuz tam olarak? Bu nasıl görücü usulü anlamadım. Adamın hayat tarzının sizinle alakası yok. Hangi deli aracı oldu bu işe? Aileniz bile istememiş eşinizle evlenmenizi. Adam kızlı erkekli kamp ortamında takılıyor diye rahatsız oluyorsunuz, esrar içiyor, size görüştüğü kadın arkadaşları konusunda hesap vermiyor, tanıştırmıyor. Demek ki birbirinize uygun değilsiniz. Neyi zorluyorsunuz hala? Çalışan biriymişsiniz, çocuk da yokken bitirin gitsin işte diyeceğim ama fark eden bir şey olmayacak yine.
Para biriktirip ayrılıcagim

Az önce karşıma alıp konuştum tansitiracakmis bekliyorum bakalım bu kız değil aklımda ne soru işareti kalırsa sen onu halletmeye mecbursun dedim ama ne kadar sözümü dinler bilmiyorum
Ama şu an zorla yaptırıyorsunuz bu ne kadar sağlıklı yani kafanızdaki şüpheler bundan sonra bitecek mi benim bitmezdi. Yani bence burdaki sorun sadece eşinizin baştan beri verdiği tepkiler

Ailem aramızdaki sorunların çok minimumunu biliyor annem bana çok baskı uygulamasına rağmen ayaklarının üzerine daha sağlam dur olmazsa ömrünü heba etme dedi bende onu bu sefer dinleyeceğim.
Ne otu moku biter bunun ne kadınları. Arada yemler onunla tanıştırcam bununla tanıştırcam, otu bırakcam şu zaman bırakcam bu zaman bırakcam, zart zurt. Ölme diye bi tas su verir arada işte.

Ama şu an zorla yaptırıyorsunuz bu ne kadar sağlıklı yani kafanızdaki şüpheler bundan sonra bitecek mi benim bitmezdi. Yani bence burdaki sorun sadece eşinizin baştan beri verdiği tepkiler
İttire kalktira tabii normal değil ayrılırım plan yapıyorum

X