Kocamla devam mi etsem iyi biraksam mi iyi?

Bakın ben size saygısızlık yapmıyorum durumu söylüyorum. Siz şu an resmi olarak karı koca değilsiniz yani bir yuva yok ortada. Eğer bu kadar sıkıntı veriyorsa neden tekrar evleniyorsunuz. Zaten boşanmışsınız yolunuza bakın
+1

Konu sahibi, siz yolunuza baktıkça, adam kendi düşecek peşinize. Bu sefer siz şart sıralayacaksınız. Ay gerçi ailesinden izni koparabilirse şartlarınızı yerine anca öyle getirir. 🙄

yuvami toparlamak.
Yuva mı kalmış? 3 yıldır adam sensiz uyuyor!!! Seni sevseydi bu kadar zaman beklemezdi! Adamın umrunda bile degilsin seninle oynuyor belkide memurlugun icin kabul edicek Adam seni oyuncak gibi bekletiyor ve cok eminim 3 yıl icinde seni aldatmıstır kesin!!! Ac gözünün bu kafayla cok cekersin. O adamdan sana bu saatten sonra koca olacagını sanmıyorum tecrübe konuşuyor burda

benimle ciddi. Gercekten evlenmek istiyor. Ben sartlarini kabul edemiyorum.
Siz devam edin buraya yazacak çok konu bulursunuz.

Ne istiyorsunuz acaba ?
Çocuk olsun da kahrolayim onun da vebaline gireyim mi düşünceniz.
Seviyorsunuz ya o da seviyor ok tmm.
Peki çaba ? Saygı, merhamet ?

Siz memursaniz koyun cebinize iyi bı telefon, şıkır şıkır giyinin, havalı olun ya çıldıracağım yemin ederim. Ya kardeşim elinde meslek gibi bir nimet var. Birakta o adam sürünsün yaaaa yeter senin kendine ailene saygın yok mu bir de apart diyosun. Kafayı yiyeceğim siz gibiler yüzünden. Bırak bırak artık şu herifi seviyor evlenmek istiyor filan.

Canım bak ailesinin sözünden çıkıp da sana nikah kıyamayan birine ben adam demem. Senin kendine ve ailene saygın olmadıktan sonra kapında 100 kişi ciddi olsa nolur ? Apart nedir ya ? Kız yazmayacağım daha fazla beni günaha sokma.

28 yaşındayım evliyim 5 yaşında kızım var. Ama hiçbir zaman sevsem bile dönüp arkama bakmadım. Sevdim gittim çok acı çektim ama iyi ki de mantigimi dinlemişim. O seni sevmiyor
O SENİ SEVMİYOR BACİM
SANA DESTEK AİLEN VE KENDİN. BU KADAR

HELE Bİ KENDİNE GEL KAPİNDDA YATAN COK OLUR AKSİ TAKDİRDE O SARTLARİ KABUL EDİP DONERSİN BURAYA DAHA COK KONU ACARSİN. KENDİNİN DEGERİNİ BİL. AY BİRAZ BURNU HAVADA OLUN YAA

Tecrubeli hanimlara soruyorum bosaninca tekrar birini bulamayabilirim veya kotu cikabilir.kocami aratirlar mi diye korkuyorum. Bosanmak mi benim icin faydali yoksa devam etmek mi faydali. Attigim taş urkuttugum kurbagaya degecek mi. Bosananlar da mutsuz sanki. Yeni nesil erkekler evlilige yanasmiyorlar.
:işsiz::oha:

Merhabalar. Ben genc bir kardesinizim. Bir koca dusunun. Bazi huylari iyi bazi huylari kotu. Evde uyumlu ama yasanan cesitli problemlerden (kendisi haksiz) aileme gidip gelmeyecegini ama ailem eve gelince saygisizlik etmeyecegini soyluyor. Olumlu ozellikleri sigara alkol kullanmaz kadina kiza bakmaz para konusunda uyumlu vucut temizligine dikkat eder kotu arkadasi yok cok da beraber gezmezler oyle. Meslegi de iyi. Annesi yuzume konusmaz ama arkadan konustugunu biliyorum. Birbirimize saygisiz degiliz annesiyle. Kiz kardesleri baska sehirlerde. Ev islerine yardimci yemek yapmama yardim eder. Olumsuz ozellikleri aileme uzak soguk anneme küs. Esim haksiz. Bazi olaylar yasadik bana saygisiz davrandi. Ailemi onemsemiyor. Yasadigimiz sehir kotu gelismemis ve burdan cikmam diyor. Bana yaptiklari saygisizliklari dusununce onu birakip gitmek istiyorum. Ancak bosanmak cozum olmaya da bilir. Tecrubeli hanimlara soruyorum bosaninca tekrar birini bulamayabilirim veya kotu cikabilir.kocami aratirlar mi diye korkuyorum. Bosanmak mi benim icin faydali yoksa devam etmek mi faydali. Attigim taş urkuttugum kurbagaya degecek mi. Bosananlar da mutsuz sanki. Yeni nesil erkekler evlilige yanasmiyorlar. Belki zamanla bu sehirden cikmak ister diye dusunuyorum. Bana nasil akıl verirsiniz. Tecrubeli hanimlar tecrubenizden faydalanmak istiyorum. Şunu da soyleyeyim ailemle ayni sehirde yasasiydik esimi hic problem etmezdim ister küssun ister barissin. Ben gider gelirdim aileme.
Öyle bir yazmışsınız ki şimdi size desem ki kocanı boşa hemen, burda tanıdığım hazır ideal koca adayı var seni çok mutlu edecek diye, kendinizi garantiye almış olmanın mutluluğuyla uçarak kocanızı terk edecek gibi duruyorsunuz.. 🙄🙄

Öyle bir yazmışsınız ki şimdi size desem ki kocanı boşa hemen, burda tanıdığım hazır ideal koca adayı var seni çok mutlu edecek diye, kendinizi garantiye almış olmanın mutluluğuyla uçarak kocanızı terk edecek gibi duruyorsunuz.. 🙄🙄
Kocası değil adam eski kocasiymis ve hanımefendi tekar evlenmek istiyormuş 3 yıldır adamın kapısında beklemiş geri dönsün diye.. tabi doğru ise. Ben konunun fake olduğunu düşünüyorum. Böyle bir cehalet gerçek olamaz çünkü.

Evli değil boşanmış çoktan

bosaninca tekrar birini bulamayabilirim veya kotu cikabilir.kocami aratirlar mi diye korkuyorum. Bosanmak mi benim icin faydali yoksa devam etmek mi faydali.
Aslında cevabı kendin bu soruyu sorarak vermişsin. Boşanman daha hayırlı en azından eşin için.

Zaten boşanmışsınız.
Her şeye he diyerek hep alttan alarak eşiniz olacak adamı tepenize çıkarırsınız anca.
Ben yerinizde olsam terkeder giderim ailemle hayatımı yoluna koymaya bakarım.

Eşiniz size çok seviyorsa o yaşadığı şehri bırakır peşinizden de gelir.
Ailenizden gerekeni özrü de diler.

Gelmiyorsa da keyfi bilir.
Sevmiyor demektir.
Inadiyla koyun koyuna uyusun.

Bunlar sizin bir adımınıza bağlı.
Öyle olduğunuz yerde keyif beklerseniz üzgünüm boyun egen siz olacaksınız.

Merhabalar. Ben genc bir kardesinizim. Bir koca dusunun. Bazi huylari iyi bazi huylari kotu. Evde uyumlu ama yasanan cesitli problemlerden (kendisi haksiz) aileme gidip gelmeyecegini ama ailem eve gelince saygisizlik etmeyecegini soyluyor. Olumlu ozellikleri sigara alkol kullanmaz kadina kiza bakmaz para konusunda uyumlu vucut temizligine dikkat eder kotu arkadasi yok cok da beraber gezmezler oyle. Meslegi de iyi. Annesi yuzume konusmaz ama arkadan konustugunu biliyorum. Birbirimize saygisiz degiliz annesiyle. Kiz kardesleri baska sehirlerde. Ev islerine yardimci yemek yapmama yardim eder. Olumsuz ozellikleri aileme uzak soguk anneme küs. Esim haksiz. Bazi olaylar yasadik bana saygisiz davrandi. Ailemi onemsemiyor. Yasadigimiz sehir kotu gelismemis ve burdan cikmam diyor. Bana yaptiklari saygisizliklari dusununce onu birakip gitmek istiyorum. Ancak bosanmak cozum olmaya da bilir. Tecrubeli hanimlara soruyorum bosaninca tekrar birini bulamayabilirim veya kotu cikabilir.kocami aratirlar mi diye korkuyorum. Bosanmak mi benim icin faydali yoksa devam etmek mi faydali. Attigim taş urkuttugum kurbagaya degecek mi. Bosananlar da mutsuz sanki. Yeni nesil erkekler evlilige yanasmiyorlar. Belki zamanla bu sehirden cikmak ister diye dusunuyorum. Bana nasil akıl verirsiniz. Tecrubeli hanimlar tecrubenizden faydalanmak istiyorum. Şunu da soyleyeyim ailemle ayni sehirde yasasiydik esimi hic problem etmezdim ister küssun ister barissin. Ben gider gelirdim aileme.
Bulundugun evlilikte yenı birini bulur muyum? diyorsan.Bulamayacagin kaygisiyla o evliliğe devam ediyorsan.Ne bileyim senin evlilik amacını aşmış bence.Annenle kötü olmasi haksizliklar kötü ama bir başkasını aklina getirebilmen pamuk ipliğinde bir birliktelik benim gözümde.Demek karşına biri çıksa iyi olabileceğine inandigin kapılıp gideceksin.🤔

Ailesi izin vermiyor diye nikah bile kıyamıyor adam tekrar, evlilik bile yok ortada huuuu. Anakuzusu buz gibi. Böyle adamlardan nasıl soğumuyorsunuz hayret ediyorum.
ama annesi teyzesinin kizini istemeye gitmis. Bana annesi pesini birak diye telefon acti. Esim annesiyle 2 ay konusmadi boyle birsey yaptii icin. Sevmeseydi devam ederdi die dusunuorm. Kiz guzel ama kilolu. Ben diyetisyenim. Bana gelmisti hatta zayiflamaya. Benden kucuk kiz.

Bulundugun evlilikte yenı birini bulur muyum? diyorsan.Bulamayacagin kaygisiyla o evliliğe devam ediyorsan.Ne bileyim senin evlilik amacını aşmış bence.Annenle kötü olmasi haksizliklar kötü ama bir başkasını aklina getirebilmen pamuk ipliğinde bir birliktelik benim gözümde.Demek karşına biri çıksa iyi olabileceğine inandigin kapılıp gideceksin.🤔
anneme vurmaya kalkisti. abim ayirdi. affedemiyorum

X