Kokulu akıntı

dunyamsn

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Ağustos 2022
276
113
23
Kızlar 3 gün önce ilişki sonrası aşırı kötü kokulu bı akıntı gelmeye başladı. Önce umursamadım geçer diye ama şimdi baya artmış durumda ve sarı gelmeye başladı önceden sıvı geliyordu su gibi . Herşeyi yaptım geçmiyor? Üstüne adetim 9 gün geçti karın ağrılarım var test yaptım hamile değilim. Bayramdan sonra hastaneye gideceğim öncesinde geçirebilecek öneriniz var mı ? Bir de bu hastalık ne ? Bilgisi olan paylaşabilir mi

Kızlar 3 gün önce ilişki sonrası aşırı kötü kokulu bı akıntı gelmeye başladı. Önce umursamadım geçer diye ama şimdi baya artmış durumda ve sarı gelmeye başladı önceden sıvı geliyordu su gibi . Herşeyi yaptım geçmiyor? Üstüne adetim 9 gün geçti karın ağrılarım var test yaptım hamile değilim. Bayramdan sonra hastaneye gideceğim öncesinde geçirebilecek öneriniz var mı ? Bir de bu hastalık ne ? Bilgisi olan paylaşabilir mi
Enfeksiyon gibi duruyor, hemen doktora gidin.

Evde bir şey yapmaya kalkmayin. Enfeksiyon olabilir. Doktora görünün.
Bayramdan sonra anca gidebilirim. Artar diye korkuyorum. Ve aşırı rahatsız oldum. Öncesinde hicbirseyim yoktu sadece adet gecikmesi vardı. Bı anda oldu ve hergun daha kötüleşiyor

Eşinizden mikrop veya hastalık kapmış olabilir misiniz ?
Eşim doktora gitti bir sıkıntısı yoktu. Şuan rahim içimde çok büyük bir et var sanırım rahim sarkması yaşıyorum 😢 çok afedersiniz elimle kontrol ettiğimde parmağımi anusumden hissettim. Bir an önce doktora gitmem gerekiyor

Canım bildiğim kadarıyla enfeksiyon için maydonoz kaynatıp içmek iyi geliyor. Hormonal duruma bir etkisi yok diye biliyorum. İsterseniz araştırıp bir deneyin

Bilgilendirme : idrar yolu enfeksiyonu kaynaklı 3.5 santim kist oluşmuş. Enfeksiyon var diyip geçmeyin ne adet oluyorum ne acıdan durabiliyorum ne de hamile kalabildim. Aynı durumu yaşayan arkadaşlar hemen bir doktora görünüp ilaçlarını alsın.

X