Vücut Kremleri Kokusunu Kalıcı Bildiğiniz Ne Varsa

Vücut kremleri, losyonlar

Lathego_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2012
213
0
Arkadaşlar kokusu kalıcı ve böyle daha çok şekerli kokulara sahip olan (çilek gibi ya da vaseline adlı kremin kakaolusunun kokusunu biliyor musunuz aynen öyle :KK3: ya da böyle çikolata kokulu... neyse işte :KK1: ) duş jeli ya da vücut kremi ya da şampuan biliyor musunuz? :nazar:

Saçları güzel yapıyo mu peki benim saçlarım ince telli çok çabuk yıpranıyo :26:

Saçları güzel yapıyo mu peki benim saçlarım ince telli çok çabuk yıpranıyo :26:
Benim saçlarımda ince telli ama yıpratmıyor YA kokusu güzel ama Ben hangisini kulancagımı bılemedim açıkcası benim banyomda bile head and shoulders, blendax , elseve , var bide bioder var Bu aralar Elseve 3 ayrı kutusu var onalrı bitermek için onları kulanıyorum. Bwen arı sütlüsünden memnunum. :KK15:

dermokilin vücut losyonu, vaseline kremin kakaolusuna yakın bi kokusu var. bayramda hediye gelmişti çok beğendim:KK12:

watsonun mor vücut losyonu var. sanırım yabanmersinliydi tropikal kokulara hastayım

yine watsonda nilüferli vücut losyonu var boyu küçük ama kokusu müthiş

arkonun hindistan cevizlisi var. bu daa benim başımın tacı:KK69:

dermokilin vücut losyonu, vaseline kremin kakaolusuna yakın bi kokusu var. bayramda hediye gelmişti çok beğendim:KK12:

watsonun mor vücut losyonu var. sanırım yabanmersinliydi tropikal kokulara hastayım

Vaseline'in vücut losyonu varmış onu kullansam mı acaba? :) Hindistan cevizli kokulara bayılırım :)

Vaseline'in vücut losyonu varmış onu kullansam mı acaba? :) Hindistan cevizli kokulara bayılırım :)

vaselinin kakaolusu yağlı biraz cildiniz kuruysa iyi gelir. ben kullandım kokusu yoğun geldi hala duruyor

aloe veralı hiç nemlendirmiyor, sanırım yağlı ciltler için

ballısı daha iyi. tabi bal kokusunu seviyorsanız

hindistan cevizli de arkodan çok memnunum ama yenisini bulamıyorum

body shopta da hindistan cevizli var denemedim

watsona da bakın orda çok değişik kokular var. ben de nilüferlisi hala duruyor kıyamıyorum. yabanmersinli de çok hoş

şampuan olarakta elsevin arı sütlüsünü hiç sevmedim. glissin siyah şişesi güzel tabi kokusu hoş değil

çok eskiden avonun boyalı saçlar için olanını kullanmıştım kokusu çok hoşuma gitmişti

zebos bu arkonun hindistan cevizlisini her konuda yazmışsın dikkatimi çekti
koklamadan aşık oldum diyebilirim :KK52: :KK52:
her girdiğim yere soruyorum ama bulamadım bi türlü :KK50:

ben de banyodan sonra watsonstan aldığım hindistan cevizi ve shea butterli body butter ı sürüyorum losyona göre daha katı gibi gelebilir ama elinize aldığınızda kolayca sürebiliyorsunuz kokusuna aşığım :)
şampuan olarak eskiden elidorun düz saçlar için gri bir şampuanı vardı çok güzel kokardı kalıcıydı da kokusu ama yenisini denemedim henüz

ben rossmanndan aldığım wellnes&beauty ürünü olan vanilya&macadamia içerikli vücut sütü,vücut peelingi,vücut yağı ve duş kremini kullanıyorum harika kokuyor hepsinin kokusu aynı bu sayede de ürünlerin kalıcılığını arttırdığımı düşünüyorum,duşta peeling ve duş jelini(duş kremi die geçio markette) çıktıktan sonrada süt ve yağını sürüyorum,yves rocherinde vanilya sabununu kullanıyorum banyoda, kesinlikle herhangi bir irritasyona sebep olmadı vücudumda gayet memnunum, ürün içeriklerine baktığımda paraben yok resmen bu ürünler sayesinde banyo yapmak keyife, banyo sonralarım merasime dönüştü cildim çok kuruydu artık kurumaktan kaşınırdı özellikle kışları ama şuan çok çok yumuşak cildim, hemde ucuzlar eğer şekerli bi koku arıyorsanız tavsie ederim.. eğer beğenmezsenizde rossmanda farklı kokuları olan diğer ürünlere bakabilirsniz :)

Watsonstan hindistan cevızı ve shea yaglı olan serıye bayılıyorum.sıyah ambalajlı.hem dus jelını hem de vucut losyonunu kullanyorum.harıka kokuyor fıyatları da cok uygun 3 tl adedi. Bı de butter seklnde olanı var o yogurt kıvamında ama daha yaglıdr.cok kuru cıltlere uygun

Saçta ıse pantene nin kokuları muhtesemmmm.ben aqualight serisini kullanyorum. Sac kremı ardndan sac bakım spreyı var cıft bazlı.kokusu muthıs ve cooook kalıcı.cevremde herkes soruyor.sacın nasl boyle guzel kokuyor dye.3 kalıcı kokusu.sıddetle tavsıye edıyorum.sac kremını dıplere surmeyn ama yaglandryor.ben kulaklarm asagsnda kalan saclarma suruyorum sadece

bourjois çıkolatalı duş jeli insanın yiyesi gelıo, o derece tatlı:)aylarca vazgecemedım
Vıctoria's secret vücut losyonu (secret craving)

X