KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Ağrı, kaşıntı yok, rengi beyazdı, o sinirle tırnağumla kazıdım, tekrar yara olsun diye, sonra antibiyotikli krem, üzerine de scarex sürdüm, o sinirle güneşe çıktım, yürüyüş yapıyorum
Keloid değil bana güven. Her kabarıklık keloid değil. Keloid çok farklı bir şeydir. Bu bilgilerimden doktorlar beni pek sevmez. Sadece scarex sür. Başka bir şey sürme. Enfeksiyon varsa antibiyotik sürülür. Keloid bayağı bağımsız bir et parçası gibi görünür. Çok kızarık ağrılı ve kaşıntılıdır

Keloid değil bana güven. Her kabarıklık keloid değil. Keloid çok farklı bir şeydir. Bu bilgilerimden doktorlar beni pek sevmez. Sadece scarex sür. Başka bir şey sürme. Enfeksiyon varsa antibiyotik sürülür. Keloid bayağı bağımsız bir et parçası gibi görünür. Çok kızarık ağrılı ve kaşıntılıdır
Dogru diyorsun bana da senelerce keloid dediler meger degilmiş her doktorun dediği dogru olsa ooo

Ben keloidden çok müzdarip biri olarak gözününüzdekinin keloid olmadığına eminim. Bir kere keloid o kadar erken dönemde ortaya çıkmaz, rengi öyle olmaz. Çok kaşınır ve göz kapağında da olmaz. İçiniz rahat olsun.

Ben keloidden çok müzdarip biri olarak gözününüzdekinin keloid olmadığına eminim. Bir kere keloid o kadar erken dönemde ortaya çıkmaz, rengi öyle olmaz. Çok kaşınır ve göz kapağında da olmaz. İçiniz rahat olsun.
Çok teşekkür ederim, inşallah.. Plastik cerrahi de baktı, keloid değil dedi. 💖

Super yorum. Ceken bilir en iyi bilen damdan dusen oluyor her zaman. Bana da keloid dediler senelerce ameliyatlarimi erteledim esas niyetim goz kapagiydi hatta, karin ve memeyi keloidim varsa bari gorunmez yerimde olsun bakalim yara izim nasil kapanacak diye one aldim. Megerse dediginiz gibiymis goz kapaginda keloid cok ama cok nadirmis

Merhaba kızlar, bu resimleri şimdi çektim, kollardan hala fazla memnun değilim. Dikişler iyileşti. Meme sol taraf biraz yukarıda olsa da, çok daha güzel 🌸🌿🌸🌿🌸
Çok geçmiş olsun zamanla çok daha iyi oturur meme ilk başta yamuk yukarı da geliyor göze ...fotolarınıza baktım gün gün iyiye gitmiş maşallah. Kol germe izleri sigara içmiyorsanız güzel iyileşir benim mini germe idi kollarım izlerim koyu iyileşti ikinciye düzeltiirdim ama yine kabardı koyulaştı

Çok geçmiş olsun zamanla çok daha iyi oturur meme ilk başta yamuk yukarı da geliyor göze ...fotolarınıza baktım gün gün iyiye gitmiş maşallah. Kol germe izleri sigara içmiyorsanız güzel iyileşir benim mini germe idi kollarım izlerim koyu iyileşti ikinciye düzeltiirdim ama yine kabardı koyulaştı
Çok teşekkür ederim güzel dileklerin için, inşallah dediğin gibi olur, bana kollarım kalın geliyor hala.. 🌺

X