KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Doktorum bana incecik sımsıkı yapamam dedi esnek bir kol yapısı kalıyormuş anca sporla desteklenirse olur demişti karnım içinde aynı şeyi dedi mekik çekersen ilerde karın kaslarını görürsün dedi . Fazla deri ve hafif yağ alınıyor ordan senin kilonda göre alıyorlar canim
Çok güzel bir bilgilendirme oldu . Çok önemli yazdığın. Demekki hafif sallanması normal. Çünkü aşırı sımsıkı yapılırsa kol hareketlerini kısıtlar diye düşünüyorum. Sevgiler canım.

Çok güzel bir bilgilendirme oldu . Çok önemli yazdığın. Demekki hafif sallanması normal. Çünkü aşırı sımsıkı yapılırsa kol hareketlerini kısıtlar diye düşünüyorum. Sevgiler canım.
Tabiki de mesela korse veriliyor ya sıkıp ödem yapmaması için o halde bile okadar hareket kısırlığı oluyor . Hafif sallanması normal doktorumda sımsıkı hiçbir kol olmaz demişti banada mantıklı geldi sevgiler hayırlı ramazanlar canim

Kilonuz var sanki ondan tam randuman alamamış olabilirsiniz ödem inince net bir şekilde görüntü elde edebilirsiniz ben doktoruma sordum sımsıkı kol istiyorsan onu yapamam demişti sizde ince ve sıkı bir kol hayal ederek girdi iseniz o anca sporla olan bir olay olur
Aynen dediğin gibi... Sımsıkı kol istedim ama bana yeterli dedi, derinin içi boş, tam istediğim gibi dendi 🌿🌸🌿🌸

Aynen dediğin gibi... Sımsıkı kol istedim ama bana yeterli dedi, derinin içi boş, tam istediğim gibi dendi 🌿🌸🌿🌸
Keşke doktorunuzla önceden bu durumu konuşsaydiniz doktorum bana sımsıkı yapamam hayal kırıklığı yaşamani istemiyorum dedi karnım içinde karın kaslarin asla görünmez bunu sen sağlığa bilirsin dedi ameliyat sonrası mekik çekerek bazı şeyleri önceden söylemek bence iyi oluyor umut edip hayal kırıklığı yaşıyor insan sonra

Keşke doktorunuzla önceden bu durumu konuşsaydiniz doktorum bana sımsıkı yapamam hayal kırıklığı yaşamani istemiyorum dedi karnım içinde karın kaslarin asla görünmez bunu sen sağlığa bilirsin dedi ameliyat sonrası mekik çekerek bazı şeyleri önceden söylemek bence iyi oluyor umut edip hayal kırıklığı yaşıyor insan sonra
Konuştum, çubuk kraker gibi olsun dedim, sorun değil, memnun olmazsan revizyon ücretsiz yaparım, arkandayım, merak etme dedi, zaten bu yüzden kızamıyorum, beni kendi başıma bırakmış değil, yani zaten öyle bir Dr değil, iyi biri.
Biraz önce diğer Dr, göz Dr'um, dikişleri alırken dedi ki, bence ameliyatın başarısız değil, onlar şiş, 6 aya ancak oturur, bizim göz kapağı ameliyatı bile 6 ayda düzelecek. İnsan vücudunda neye nasıl tepki verecek, bilinmiyor önceden dedi. Yani Dr:u başarısız zaten bulmuyorum, dikişler çok güzel, iz yok, meme dikişleri güzel, dikleştirme çok başarılı. Sorun olsa, her yerimde olurdu diye düşünüyorum. Kollar, istisnai bir durum oldu, bakalım saat 3 de görüşeceğiz, belki de diyecek ki "çok normal, 6 ay bekle, düzelmezse toplarım" falan. Yani ben şikayet ediyor gibi duruyorum ama beklemek gerektiğini biliyorum aynı paniği gıdı liposuction sonrası yaşamıştım. Sonra düzendi ama 6 ay sürdü. Sanırım hemen olsun istiyorum. Tezcanlıyım🌺🙏🌺🌿🌸🙏🌺🌿🌸

Konuştum, çubuk kraker gibi olsun dedim, sorun değil, memnun olmazsan revizyon ücretsiz yaparım, arkandayım, merak etme dedi, zaten bu yüzden kızamıyorum, beni kendi başıma bırakmış değil, yani zaten öyle bir Dr değil, iyi biri.
Biraz önce diğer Dr, göz Dr'um, dikişleri alırken dedi ki, bence ameliyatın başarısız değil, onlar şiş, 6 aya ancak oturur, bizim göz kapağı ameliyatı bile 6 ayda düzelecek. İnsan vücudunda neye nasıl tepki verecek, bilinmiyor önceden dedi. Yani Dr:u başarısız zaten bulmuyorum, dikişler çok güzel, iz yok, meme dikişleri güzel, dikleştirme çok başarılı. Sorun olsa, her yerimde olurdu diye düşünüyorum. Kollar, istisnai bir durum oldu, bakalım saat 3 de görüşeceğiz, belki de diyecek ki "çok normal, 6 ay bekle, düzelmezse toplarım" falan. Yani ben şikayet ediyor gibi duruyorum ama beklemek gerektiğini biliyorum aynı paniği gıdı liposuction sonrası yaşamıştım. Sonra düzendi ama 6 ay sürdü. Sanırım hemen olsun istiyorum. Tezcanlıyım🌺🙏🌺🌿🌸🙏🌺🌿🌸
Benimde bel liposuction 6 ay dedi 3 ay oldu hala ufak ufak sislikler var normal yani canım bekle bakalım panik yapma hemen

47 cm, şu anda 37...
Yani 10 cm fark var. Bayağı deri alınmış. Bir süre sonra şu karın germede yapılsın. ( yaptıracağını demiştin) o zamana kadar kollar bakalım nasıl olacak. Birazda kilo verirsin. Bilmiyorum ihtiyacın varmı. Resimlerde incesin. Belki kollarla hafif ağırlık çalışırsın. Bende çalışmayı düşünüyorum. Aslında merak etme ben de kendime çok takıntılıyım. 😁 Bu operasyonlardan sonra spor çok fayda sağlar. Kilo vermek çok kolaylaşıyor. Ben 2011 de 58 kilo ile sırt bacak arası karın bel liposakşın olmuştum. 48 kiloya düştüm ve muhafaza ediyorum. Çok öncesinde karın germe vardı o nedenle liposakşın bende çok güzel oldu. İnan sana garip gelebilir yaşımla ilgisiz bir görüntüm var. Yüz germem hiç yok. Göz kapağı estetiğin hafif gıdı operasyonu ve nazolabial dolgu var. Cilt allah vergisi çok şükür hala gergin. Demem o ki....bu operasyonlar için çok beklemeyin . Yıllar içinde küçük dokunuşlar sizi yüz germeden korur. Birde kiloya çok dikkat 😍

Son düzenleme:
Merhaba
Şimdi dr'un yanından çıktım, çok üzgünüm, Dr durumu gördü, kabul etti, resim çekti, memeler iyi durumda, iyileşmesini güzel buldu. Bu kollar için dedi ki, kolda ki akıntı seroma, bir kaç güne geçer, sorun değil, sarkma için ise ben size ameliyat öncesi sordum, koldan aşağıya inelim mi diye, siz de fazla iz olmasın diye istemediniz dedi. Evet, sormuştu. Ben de dedim ki, siz bana bu kadar sallanacak deseydiniz ben o izi kabul ederdim, ben hekim değilim, bu kadar sallanacağını tahmin edemezdim dedim. Bu sallanan parçalar için ameliyat oldum, aynen duruyor, çok mutsuzum ve üzgünüm bu durum beni ruh hastası yapar dedim. O da yine " ben size demiştim,o ayrı bir ameliyat, revizyon değil, bakın şöyle yapalım, 6 ay sonra extended yani genişletilmiş ameliyatı yapalım, orayı aşağı kadar toplayalım, 6 aydan önce olmaz, yalnız bu revizyon olmadığı için ücretli bir ameliyat olur 'dedi. Ben de bu ameliyatlar için maddi olarak elimdekini tükettim, hem maddi hem manevi yıprandım, nasıl bu yükün altına gireyim bu ekonomik krizde dedim. O da "üzülmeyin, ben şu an size fiyat vermiyorum, çok uygun bir şey yapacağım, düzeltiriz č dedi. Ne kadar sorduydam da, para ancak toparlarım dediysem de, sekreteri de kendi de fiyat vermedi, 6 ay sonra konuşuruz, sıkıntı yapmayın dedi. Çok sakin ve yumuşak konuştu, bilemiyorum artık, eşim çok gerildi, tekrar ameliyat, masraf, acı çekeceğim için. İstemiyorum ben demeye başladı, o da haklı. Durum bu, 6 ay sonra bakalım neler bekliyor beni. Her şerde bir hayır vardır demek istiyorum. Bu ameliyat fiyatı hakkında fikri olan var mı acaba?

Merhaba
Şimdi dr'un yanından çıktım, çok üzgünüm, Dr durumu gördü, kabul etti, resim çekti, memeler iyi durumda, iyileşmesini güzel buldu. Bu kollar için dedi ki, kolda ki akıntı seroma, bir kaç güne geçer, sorun değil, sarkma için ise ben size ameliyat öncesi sordum, koldan aşağıya inelim mi diye, siz de fazla iz olmasın diye istemediniz dedi. Evet, sormuştu. Ben de dedim ki, siz bana bu kadar sallanacak deseydiniz ben o izi kabul ederdim, ben hekim değilim, bu kadar sallanacağını tahmin edemezdim dedim. Bu sallanan parçalar için ameliyat oldum, aynen duruyor, çok mutsuzum ve üzgünüm bu durum beni ruh hastası yapar dedim. O da yine " ben size demiştim,o ayrı bir ameliyat, revizyon değil, bakın şöyle yapalım, 6 ay sonra extended yani genişletilmiş ameliyatı yapalım, orayı aşağı kadar toplayalım, 6 aydan önce olmaz, yalnız bu revizyon olmadığı için ücretli bir ameliyat olur 'dedi. Ben de bu ameliyatlar için maddi olarak elimdekini tükettim, hem maddi hem manevi yıprandım, nasıl bu yükün altına gireyim bu ekonomik krizde dedim. O da "üzülmeyin, ben şu an size fiyat vermiyorum, çok uygun bir şey yapacağım, düzeltiriz č dedi. Ne kadar sorduydam da, para ancak toparlarım dediysem de, sekreteri de kendi de fiyat vermedi, 6 ay sonra konuşuruz, sıkıntı yapmayın dedi. Çok sakin ve yumuşak konuştu, bilemiyorum artık, eşim çok gerildi, tekrar ameliyat, masraf, acı çekeceğim için. İstemiyorum ben demeye başladı, o da haklı. Durum bu, 6 ay sonra bakalım neler bekliyor beni. Her şerde bir hayır vardır demek istiyorum. Bu ameliyat fiyatı hakkında fikri olan var mı acaba?
Çok üzüldüm adınıza ben söylemek istemedim ama kollarınız çok gerilmiş gibi durmuyordu ve doktor açıklamış zaten durumu 6ay bekleyin bakalım revizyon bile ücretle yapıyorlar çünkü hiçbir doktor garanti vermiyor

Bu arada, meme üzerinde sıkı bir elastik kayış var, bavul kayışı gibi, sımsıkı, bu memeler, açılan ceblere, tabandan otursun diye takılı ve korse yokken sağ memeye üstten basarak masaj yapıyorum ve giyinip, korse altından kayışı sıkıyorum, masaj orta ağrılı.
Cok gecmısolsun ıyı toparlamıssınız😊

Merhaba, benim bugün 10. günüm, ağrım yok, sağ meme altımda sadece sızlamaz var, korse baskı yaptığı için dikişlere. Pazartesi spor sütyenine geçeceğim inşallah, sağ memeye masaja devam ediyorum, insin diye. Sol dirsek altında dün akşam hafif yanma ve kaşıntı oldu, batikon ve gazlı bezle müdahale ettim, Dr ile konuşup. 1 saat içinde geçti, dışarı çıkmıştım, terledim herhalde, ondan oldu. Sabah pansuman yaptık, resim koydum
Gecmıs olsun benım 27 gun sporcu sutyenını nerden alıcaz acaba benım sol gogsum dıkıs acıldı ve yaglar gozuktu hala ıyı olmadı doktor rif ampul verdı

Merhaba
Şimdi dr'un yanından çıktım, çok üzgünüm, Dr durumu gördü, kabul etti, resim çekti, memeler iyi durumda, iyileşmesini güzel buldu. Bu kollar için dedi ki, kolda ki akıntı seroma, bir kaç güne geçer, sorun değil, sarkma için ise ben size ameliyat öncesi sordum, koldan aşağıya inelim mi diye, siz de fazla iz olmasın diye istemediniz dedi. Evet, sormuştu. Ben de dedim ki, siz bana bu kadar sallanacak deseydiniz ben o izi kabul ederdim, ben hekim değilim, bu kadar sallanacağını tahmin edemezdim dedim. Bu sallanan parçalar için ameliyat oldum, aynen duruyor, çok mutsuzum ve üzgünüm bu durum beni ruh hastası yapar dedim. O da yine " ben size demiştim,o ayrı bir ameliyat, revizyon değil, bakın şöyle yapalım, 6 ay sonra extended yani genişletilmiş ameliyatı yapalım, orayı aşağı kadar toplayalım, 6 aydan önce olmaz, yalnız bu revizyon olmadığı için ücretli bir ameliyat olur 'dedi. Ben de bu ameliyatlar için maddi olarak elimdekini tükettim, hem maddi hem manevi yıprandım, nasıl bu yükün altına gireyim bu ekonomik krizde dedim. O da "üzülmeyin, ben şu an size fiyat vermiyorum, çok uygun bir şey yapacağım, düzeltiriz č dedi. Ne kadar sorduydam da, para ancak toparlarım dediysem de, sekreteri de kendi de fiyat vermedi, 6 ay sonra konuşuruz, sıkıntı yapmayın dedi. Çok sakin ve yumuşak konuştu, bilemiyorum artık, eşim çok gerildi, tekrar ameliyat, masraf, acı çekeceğim için. İstemiyorum ben demeye başladı, o da haklı. Durum bu, 6 ay sonra bakalım neler bekliyor beni. Her şerde bir hayır vardır demek istiyorum. Bu ameliyat fiyatı hakkında fikri olan var

Merhaba
Şimdi ben anlamadım canım. Sabah gittiğin bu dr değil miydi ? Revizyonu ücretsiz yapacağını demişti. Tekrar mı gittin ?

Umarım toparlanir okadar zahmete girip maddi manevi zorlanıp memnun kalmamak çok zor bende kol germe istiyordum ama açıkçası iz açısından vazgeçip karın germe oldum 3 ay oldu şükür dikişlerimde göbek deligimde çok güzel oldu yan simitlerime liposuction yaptırdım ama fazla bir inme olmadı tek sorun o oldu bende estetiklerde elbet bir pürüz çıkıyor geçen sene meme küçültme oldum koltuk altıma doğru ufak sislikler oluştu onları önemsemedim dren yerlerimde idi kaldı öğle mesela yeni resmi merak ettim açıkçası sizin kolları gorunce vazgeçtim yoksa karın germe sonrası kol germeye de giricektim

X