KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Üzülme, orada bir sıkıntı varsa bile ilerlemeden önüne geçersin. Çünkü bildiğim kadarıyla yağ dikiş tutmaz yani öyle hatırlıyorum inşallah yanlış hatırlıyorumdur. Tekrar taze yara açıp dikiyorlar. Senin durumunda öyle mi bilmiyorum. Mutlaka bana da haber ver, merak ederim 🌸🌿
Tamam canım yarın mutlaka haber verıcem🙏🙏❤️❤️

Canım memeler çok güzel. Ama o karında dikil açılmış. Dr neyi bekliyor??? Yeniden dikilmesi lazım
Karnımdakı yara degıl canım o yara gogus altımda pskolojım cok bozuk bakalım doktor yarın ne dıycek karnımdakı buzusuk olan dıkıs canım karın germede yaptırdım mını yapmıs ben tam demıstım butun catlaklar duruyor bırde büzusuk

"Sana" neden yükleniyim ameliyati yapan senmisin? Aksine bende seninle ayni taraftayim bu yüzdende doktorun aciklamasi soruyorum.
Ben yanlış anlamışim ozaman kusura bakmayın doktorum da bana böyle açıklama yaptığında aşırı mantıklı geldi bende yaptırmaktan vazgeçtim ileri zamanla 60 kg gibi bir kiloya düşersem ozaman düşünebilirim

Karnımdakı yara degıl canım o yara gogus altımda pskolojım cok bozuk bakalım doktor yarın ne dıycek karnımdakı buzusuk olan dıkıs canım karın germede yaptırdım mını yapmıs ben tam demıstım butun catlaklar duruyor bırde büzusuk
Bildiğim kadarıyla çatlaklar geçmiyor ama gergin duruyor, büzüşme olmaması gerekiyor, sen gitmişken onu da göster bakalım cerrah ne diyecek? 🌸

Yok canım, sana yüklenmedi, doktora kızmış haklı olarak çünkü parmak bastığı konularda haklı. Biz sessiz mi kaldık acaba Dr'a karşı. Ben şu anda hakkımı iyi savunamadım, korkaklık mı ettim diye düşünüyorum. Yani ben yaptım oldu tarzında Dr'lar galiba 🌸
Doktorunuzu iyi secmelisiniz bence dobra bir doktor olmalı bana karıni gererim ama asla kasların görünmez o görüntü içinse yaptırmayın dedi bende hocam öğle bir görüntü istemiyorum sarkikligim ve bu hamile gibi görüntü gitsin yeter dedim birde rica ettim benim göbek deliğimden safra alındı 10 cm sis olan saframi o yüzden göbek deliğim çok büyük ve cirkindi minik bir delik istiyorum dedim sağolsun minnacık bir delik yapmış kendisi

Sürekli ben size dedim, bu başka bir ameliyat diye deyip durdu, tamam dedin, haklısın ama ben Dr muyum, bana asla ve asla demedin ki bayrak gibi sallanır diye, narkoz verilirken bile kollarım çubuk kraker gibi olsun nolur dedim ben ona... Söylese bu sıkıntıya katlanır mıyım, diyor ki o zaman da bu extra ameliyat için para alırdım.. Ya deseydi bana böyle olacağını zaten ameliyat masasındayım, tam yap, farkı verelim derdim, ne ameliyat öncesi bu durumu anlattı ne de böyle bir teklifde bulundu. Değer miydi? 😭🌸
Canım değişik ne ameliyatı yapacak anlamadım. Bu ameliyat klasiktir. En fazla dikişleri dirsek sonrasına kadar uzatır. Ama bunun kol üstünün gerginliğine etkisi olmaz. Neyi anlatacaktı. O şimdi bahane arıyor. Zaten hangi cerrah hatasını kabul ediyorki ??

Ama canım benim otururken karnım düzhün duruyor. Yara memedeyse iyi. Dediğim gibi yap. Aynı benimde öyleydi. Kapandı korkma. Acaba karnın çok sarkık değil miydi ? Sence deri tam alındı mı ? Çatlaklar çok yukarıdaysa tam alınmaz.

Canım değişik ne ameliyatı yapacak anlamadım. Bu ameliyat klasiktir. En fazla dikişleri dirsek sonrasına kadar uzatır. Ama bunun kol üstünün gerginliğine etkisi olmaz. Neyi anlatacaktı. O şimdi bahane arıyor. Zaten hangi cerrah hatasını kabul ediyorki ??
Kesinlikle haklısın, valla ne diyeyim, en azından daha kötüsü olmadı, hiçbiri kabahatini kabul etmiyor. Sürekli bir mazeret, dur bakalım,, bekleyeceğim 🌸

Bu arada yazmayı unutmuşum, meme üzerinde kullandığım cırt cırtlı kalın bantı 5 gün daha kullanacağım sonra çıkacak dedi

Ben yanlış anlamışim ozaman kusura bakmayın doktorum da bana böyle açıklama yaptığında aşırı mantıklı geldi bende yaptırmaktan vazgeçtim ileri zamanla 60 kg gibi bir kiloya düşersem ozaman düşünebilirim
Anliyorum o zaman gayet dürüstce söylemis yag alamam ideal kilonuza düsün öyle yapariz diye..
bu hangi doktor ögrenebilirmiyim?

Ben internette böyle fazla kilo vermis insanlarin videolarina baktigimda kalan yaglari liposuction ile cekip sonrasinda germe ameliyatini yaptiklarini görmüstüm o yüzden sasirdim.. cünki o fazla yagi aldirip mesela kalcaya vs enjekte ettirende var

Ama canım benim otururken karnım düzhün duruyor. Yara memedeyse iyi. Dediğim gibi yap. Aynı benimde öyleydi. Kapandı korkma. Acaba karnın çok sarkık değil miydi ? Sence deri tam alındı mı ? Çatlaklar çok yukarıdaysa tam alınmaz.
Canım derı tam alınmadı sarkık derı alınmış butun usttekı catlaklar duruyor ama elbıse denedım gecen gun dumduz ıgrenc sarkık tı daha oncecok kotu gorunuyordu bırde mide yede liposuction yaptık dedı doktor mıde davul gıbı sıs ve cıkıntılı sende oyle oldumh canım

Canım derı tam alınmadı sarkık derı alınmış butun usttekı catlaklar duruyor ama elbıse denedım gecen gun dumduz ıgrenc sarkık tı daha oncecok kotu gorunuyordu bırde mide yede liposuction yaptık dedı doktor mıde davul gıbı sıs ve cıkıntılı sende oyle oldumh canım
Bişey dikkatimi çekti tam karın germe kadar kesi yapmış ama göbek deliğine dokunmamış haliyle de göbek deliği dikişe yaklaşmış? Bunun mantıgı nedir anlamadım. Madem kesi uzun olacaktı göbek deliğine kadar alsaydı deriyi hem çatlaklar giderdi he de kesiyi az daha uzatıp büzüşmeyi önlerdi. Gerci büzüşme düzelir ona takılmayın ama digerini de meme için gidince bir sorun derim. Meme yarasına gelince bir kişi daha vardı burada açılmıstı dikişi onu da acık bırakmıştı hemen dikmemişti ne oldu sonra bilmiyorum. Benimkinde ise böyle açıkta degildi kabuklanma oldu ve baya kalındı onu alıp cıkartınca altı bildigin açıktaydı az bir süre bekledik sonra temizleyip dikti büzüştürüp dikti kapandı yara. Kısa süre sonra da deri oturdu.

X