KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Dr cem, kan değerleri normal olursa 2 ameliyat arasında 4 gün bırakılabilir dedi. Yurtdışından gelen hastalara öyle yapıyorlarmış 🌸🌿
Doktorunuzu bulun önce iyi araştırın kollar gibi olmasın karın da önemli çünkü sonra Kan değerlerine baktirin ve ameliyat sonrası bakım için planınızı yapın zorlanicaksiniz çünkü

Kızlar boyun botoksu yaptırdım, Dr Cengizhan Ekizceli'ye yaptırdım arada kaz ayağı kırışıklıklarıma da yaptı. Konu açtım

Çok iddialı.. Yani lipo yaptırmadım, herhangi bir türü hakkında hiç bir bilgim yok, araştırmadım da ama mantık olarak vücudun bir anda 12kg yağ kaybetmesi ne derece sağlıklı olabilir, vücut bunu nasıl kaldırabilir ki? Ben meme dikleştirme - karın germe oldum, tartıda -2 durumdayım. Halsiz düştüm yalan yok. 40 gün oldu, eski enerjim ancak geldi.
Ya benim de toparlanmam 1.5 ayı buldu göz altlarım bile cökmüştü

Kızlar az önce Dr Cengizhan Ekizceli'ye botox yaptırdım, bu arada kendisi ile karın germe ve uyluk germe ameliyatı için konuştuk, muayene oldum, kendisi, karından dikey kesi gerekmez dedi ama ameliyat 2 aşamalı olacak dedi, önce 360 karın germe ve popo kaldırma sonra da iyileşince uyluk germe ve oradan çıkan yağın popoya transferi. Şu ana kadar sunulan en iyi çözüm ama bayağı maliyetli, 71 nin TL ikisi. 36+36 nin yani. Ama liposuction konusunda ve karın konusunda oldukça iyi. Bilemiyorum, eşim maliyeti duyunca bozuldu. Dur bakalım...

Kızlar az önce Dr Cengizhan Ekizceli'ye botox yaptırdım, bu arada kendisi ile karın germe ve uyluk germe ameliyatı için konuştuk, muayene oldum, kendisi, karından dikey kesi gerekmez dedi ama ameliyat 2 aşamalı olacak dedi, önce 360 karın germe ve popo kaldırma sonra da iyileşince uyluk germe ve oradan çıkan yağın popoya transferi. Şu ana kadar sunulan en iyi çözüm ama bayağı maliyetli, 71 nin TL ikisi. 36+36 nin yani. Ama liposuction konusunda ve karın konusunda oldukça iyi. Bilemiyorum, eşim maliyeti duyunca bozuldu. Dur bakalım...
360 karın germeden sonra bacaga belki ihtiyac duymayacaksın. Ya da mükemmel olmak istersin tabii sana kalmıs. Ama popon iyi baya senin neden yag yani bbl gerekti ben o işten korkuyorum acıkcası buradan birisine emboli atmıştı çok uzman cok güvenilir sürekli yapan eli alışkın birisine yaptır onu. Mehmet veli karaaltın güvenli bbl diye bir teknik uyguluyordu ona bak sürekli bbl yapıyor o doktor. İkisini aynı anda yapan dr lar da varmış. Bazı hastalar öyle tercih ediyor. Eşine gelince sevdigi yemekleri falan yap bari sürekli:KK66:)

360 karın germeden sonra bacaga belki ihtiyac duymayacaksın. Ya da mükemmel olmak istersin tabii sana kalmıs. Ama popon iyi baya senin neden yag yani bbl gerekti ben o işten korkuyorum acıkcası buradan birisine emboli atmıştı çok uzman cok güvenilir sürekli yapan eli alışkın birisine yaptır onu. Mehmet veli karaaltın güvenli bbl diye bir teknik uyguluyordu ona bak sürekli bbl yapıyor o doktor. İkisini aynı anda yapan dr lar da varmış. Bazı hastalar öyle tercih ediyor. Eşine gelince sevdigi yemekleri falan yap bari sürekli:KK66:)
Ben bbl popo istemiyorum canım, bana yakışmaz büyük popo, sadece dik dursa yeter, çok boş içi

Görüşme ücreti 350 TL dediler. Sekreteri bayram sonunda bilgi verecek
görüsme ücretimi aliyormus ? Cok sacma. Bu her hangi bir doktor degil sonucta, para kazanacak olan bir doktor. Görüsme herkesten önce onun icin bir "sans", kendini ispatlayabilmek, hastayi ikna edebilmek icin. Böyle doktorlari anlamiyorum :KK66:

Eğer 360 da, karın/popo germe de, T kesisi olacaksa 45 bin TL. Eğer sadece 360 derece karın/popo germe olacaksa 39 bin TL. Uyluk germe 36-38 bin TL arasında. İki ameliyatı aynı zamanda yapmıyor, 3 ay ara veriyormuş. Pazartesi günü Dr ile konuşup, biraz daha indirim olabilir mi acaba diye soracak sekreteri. 🌿🌸🌿🌸

Eğer 360 da, karın/popo germe de, T kesisi olacaksa 45 bin TL. Eğer sadece 360 derece karın/popo germe olacaksa 39 bin TL. Uyluk germe 36-38 bin TL arasında. İki ameliyatı aynı zamanda yapmıyor, 3 ay ara veriyormuş. Pazartesi günü Dr ile konuşup, biraz daha indirim olabilir mi acaba diye soracak sekreteri. 🌿🌸🌿🌸
Siz tüp mide mi oldunuz kaç kilodan kaç kiloya indiniz acaba fiyatlar çok uçuk umarım değer olduğunuza çok iyi secin doktorunuzu

Boyun botoksu yaptırdım, 4.gün, böyle olması normal mi? Boyun bantları çok gergin diye yaptırdım, şu anda yumuşak ve böyle görünüyor. 4. Gün böyle bir etki olabilir mi? 🌸🌿🌸

Eklentiler

• PhotoGrid_1621057714898.jpg
    PhotoGrid_1621057714898.jpg
    86 KB · Görüntüleme: 64
X