KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Eğer 360 da, karın/popo germe de, T kesisi olacaksa 45 bin TL. Eğer sadece 360 derece karın/popo germe olacaksa 39 bin TL. Uyluk germe 36-38 bin TL arasında. İki ameliyatı aynı zamanda yapmıyor, 3 ay ara veriyormuş. Pazartesi günü Dr ile konuşup, biraz daha indirim olabilir mi acaba diye soracak sekreteri. 🌿🌸🌿🌸
Versin ya indirim:KK43:( lutfen ya

Cem beyle görüsmeniz nasil gecti biraz anlatirmisiniz? fiyatlari nasil?
Ben cem beye gittim, 45 bin TL, 360 karın germe, popo kaldırma, uyluk germe dedi ama çok kesmek istiyor, karın 360 derece kesilecek bir de ters T yapılacak dedi, uyluk için de L biçiminde, yani dizden kasığa düz çizgi sonra kasıktan kalçaya kadar dedi, şaşırdım, o kadar plastik cerrah gördü, bunu diyen olmadı. Hiçbir Dr 360 ile uyluğu aynı anda doğru bulmadı, bu yaparım dedi. Pek emin olamadığım için eledim, cem beyi düşünmüyorum. De özay özkaya ile devam edebilirim, pazartesi belli olacak

Ben cem beye gittim, 45 bin TL, 360 karın germe, popo kaldırma, uyluk germe dedi ama çok kesmek istiyor, karın 360 derece kesilecek bir de ters T yapılacak dedi, uyluk için de L biçiminde, yani dizden kasığa düz çizgi sonra kasıktan kalçaya kadar dedi, şaşırdım, o kadar plastik cerrah gördü, bunu diyen olmadı. Hiçbir Dr 360 ile uyluğu aynı anda doğru bulmadı, bu yaparım dedi. Pek emin olamadığım için eledim, cem beyi düşünmüyorum. De özay özkaya ile devam edebilirim, pazartesi belli olacak
Cem bey paya sacmalamis, elemenizi gayet iyi anliyorum.
Özay hanim kac yasinda ? bu tür ameliyatlari kac yildir yapiyormus bilginiz var mi? Yoksaa ilk defami gideceksiniz pazartesi günü

Cem bey paya sacmalamis, elemenizi gayet iyi anliyorum.
Özay hanim kac yasinda ? bu tür ameliyatlari kac yildir yapiyormus bilginiz var mi? Yoksaa ilk defami gideceksiniz pazartesi günü
T kesi fleur de lis diye geciyor oyle biseydi galiba. Dur bakalim bir kac hoca gorsun oyle karar ver onemli olan senin icine sinmesi iyice ikna olman, acelen yok nasilsa

Evet, aynen öyle dedi, ben de düşünmüyorum dedim, sırtım o kadar çok bozuk değil yani. O dikişler çok çirkin oluyor sırtta.
Hayir tabiiki ya ne geregi var bir de instagramda bir kizin karin kesisini belin yanina yukariya kadar v seklinde yapip sirti da toplamisti doktoru. Hem senin sirtin da bisey yok abartmis

T kesi fleur de lis diye geciyor oyle biseydi galiba. Dur bakalim bir kac hoca gorsun oyle karar ver onemli olan senin icine sinmesi iyice ikna olman, acelen yok nasilsa
Aynen Ozay hoca haric digerleri zaten görüsmeye ücret almiyor galiba, ben görüsme ayarlamisken hepsiyle tek tek görüsürdüm, nasilsa cogu ayni yerdeler

X