KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Çok üzüldüm sizin adınıza hem paranıza hem o süreçten geçme iyileşme aşamalarına ve psikolojik olarak sarsilmaniza . Keşke her operasyon istediğimiz gibi bir sonuç sağlasa mağdur ollmasa doktor seçimi çok önemli gerçekten ünlü diye gitmissiniz cellat gibiymis hem paranızı alıp hem sizi deney gibi kullanmış yazık
Canım daha önce yazdıklarımı hatırlıyorsan her revizyondan büyük paralar benden aldığını yazmıştım. Buna ek olarak yine yazacaklarım var. 2 yıl önce koltuk altına yakın bir yerden 3 cm kadar deri almıştı. O zaman benden 8000 lira almıştı. Ama orada buruşukluk vardı o gitmedi. Bugün kendisine gittim düzeltmek için benden 10 bin lira istedi 😁😁😁😁 yahu kendi yaptığı operasyon parayla düzeltecek. Biliyorsun daha önce de bacaklarımda uyluk olayında önce 9000 bin sonra revizyonda yine 8000 bin sonra yine olmadı 4000 daha almıştı. Şimdi kolumda minnacık 2cm lik bir şey düzeltecek 10 bin istedi. Bu adama para verilir mi ? Düzeltmek zorunda değil mi ? Çok sinirliyim.

Canım daha önce yazdıklarımı hatırlıyorsan her revizyondan büyük paralar benden aldığını yazmıştım. Buna ek olarak yine yazacaklarım var. 2 yıl önce koltuk altına yakın bir yerden 3 cm kadar deri almıştı. O zaman benden 8000 lira almıştı. Ama orada buruşukluk vardı o gitmedi. Bugün kendisine gittim düzeltmek için benden 10 bin lira istedi 😁😁😁😁 yahu kendi yaptığı operasyon parayla düzeltecek. Biliyorsun daha önce de bacaklarımda uyluk olayında önce 9000 bin sonra revizyonda yine 8000 bin sonra yine olmadı 4000 daha almıştı. Şimdi kolumda minnacık 2cm lik bir şey düzeltecek 10 bin istedi. Bu adama para verilir mi ? Düzeltmek zorunda değil mi ? Çok sinirliyim.
Verme yaa neden veriyorsun muayenehanede yapiyordur bir de kendi yaptigi hatayi duzeltirken para istiyor hem de

Düzeltmek zorunda resmen soygunculuk yapıyorlar hırsızlık yani kendi operasyonun bunu düzeltmek zorundasın 10 bin ne sıfırdan ameliyat mı yapiyorsun yahu altı üstü 2 3 cmlik kesi yani yuh diyorum çok sasirdim

Malesef hakli olarak morali bozuk. Surada insanlar birbirine destek olmaya calisiyor, cektigi sikintilari paylasiyor ordan bile cinsel heyecan cikartmaya calisan tipler var.
Allah'ın cezaları nefret ediyorum ya yazık konuşup destek oluyoruz haber alıyoruz derdimize ortak arıyoruz burda fırsatçılik yapıp gelen karşı cinsimi kınıyorum erkeklerin genelinden soğuyorum uckurunuzu başka sitelerde rahatlatın buraya dokunmayın yaa

Düzeltmek zorunda resmen soygunculuk yapıyorlar hırsızlık yani kendi operasyonun bunu düzeltmek zorundasın 10 bin ne sıfırdan ameliyat mı yapiyorsun yahu altı üstü 2 3 cmlik kesi yani yuh diyorum çok sasirdim
Aynen canım. Adama baka kaldım. O kadar rahat ki . Kol germe değilki. Üstelik revizyon.

X