KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Aaaa şu an şok oldum! Erkek olup kadını taciz etmek,cerrahi işlem fotolarından cinsellik çıkarmak nedir ya.
İnsanlar ameliyat olmuş dertlerini yazıp paylaşıyorlar bazı erkek müsveddeleri maalesef böyle beyinsizler var bir ton site var onların zihniyeti için yapılmış gitsinler orda takılsinlar adı üstünde kadınlar kulübü ne işleri var böylelerinin anlamıyorum insanların ameliyat fotoları dan da uckurun hareketleniyorsa bir pskologa gitsinler sapıklık bunun adı başka birşey değil

Canım sana özelden yazdım. Elmaveturta ya ınstagramdan takip isteği yolladım. Çok öptüm senide. Tüm yazdıklarına yürekten katılıyorum
Merhaba, love İstanbul...
Öncelikle senden özür dilerim, instagram dan başta kabul ettim sonra silmek zorunda kaldım, buradan devam edelim. Eşim olan olaylardan sonra kimsenin instagram dan eklenmesine izin vermiyor, çok kızdı. O yüzden iptal etmek zorunda kaldım.
Burada paylaşım taptığım resimlere bakan bir adam tarafından özel mesajla taciz edildim ve çok moralim bozuldu. Hemen şikayet ettim, hesabımı pasifleştirdim.
Bugün yönetim bazı resimlerimi siliyor. O yüzden hesabı tekrar açtım. Her yer sapık dolmuş maalesef. O resimler cerrahi kesiklerle dolu. Adam, rezil biri. Hesabını yönetim kapattı, belki başka isimle açar. O yüzden resim koymayacağım, çok üzüldüm.

Biraz sert cik ya sen asiri kibar mi davraniyorsun acaba olmazki bu kadari da yani hos degil para mi basiyoruz
Merhaba, hesabı tekrar açtım,

Kazen Kazen bu işi yasal sürece taşır !

Mune Mune bilgim dahilinde sen uyarıları ver ama yasağı iptal edelim abla...

kazen yazdı bu kısmı

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle senden özür dilerim, instagram dan başta kabul ettim sonra silmek zorunda kaldım, buradan devam edelim. Eşim olan olaylardan sonra kimsenin instagram dan eklenmesine izin vermiyor, çok kızdı. O yüzden iptal etmek zorunda kaldım.
Burada paylaşım taptığım resimlere bakan bir adam tarafından özel mesajla taciz edildim ve çok moralim bozuldu. Hemen şikayet ettim, hesabımı pasifleştirdim.
Bugün yönetim bazı resimlerimi siliyor. O yüzden hesabı tekrar açtım. Her yer sapık dolmuş maalesef. O resimler cerrahi kesiklerle dolu. Adam, rezil biri. Hesabını yönetim kapattı, belki başka isimle açar. O yüzden resim koymayacağım, çok üzüldüm.
Elmaveturta ben hiç kimseyi ınstagramda kabul etmiyorum. İlk defa seni ve sınsirellayı kabul ettim. Zaten isteğimi çekmiştim. Sağlık diliyorum.

Yönetime fotograflarını silme konusunda gösterdigi hassiyeti ve anlayısı için teşekkür ederim buradaki tüm kadınlar adına.

Elmaveturta ben hiç kimseyi ınstagramda kabul etmiyorum. İlk defa seni ve sınsirellayı kabul ettim. Zaten isteğimi çekmiştim. Sağlık diliyorum.
Haklısın da aslında senin bu tavrını onaylıyorum instagram veya başka mecraya ihtiyac yok burada oldugumuz sürece zaten temastayız benden de silebilirsin loveistanbul neyseki Elmaturta da geri geldi:)

Ben de kendime çok kızdım hem de kendime küstüm valla, sanki kendimi zorla sosyal medyana sokusturmusum gibi oldu . Normal şartlarda böyle davranan birisi de değilim cidden.
Kesinlikle zorla olmadı. Ben seni severek eklemiştim. Çok yanıldın. Benim yazdıklarımın seninle asla ilgisi yok. Neyse zorla güzellik olmaz. Belki de tipimi beğenmediniz 😁😁😁 . Şaka bir tarafa ben senin samimiyetini çok sevmiştim. Tekrar diyorum senin olayla bir ilgin yok. Sen sadece diğer arkadaşın isteğini bana ilettin. Ama öyle bir duruma düştüm ki ben elmaveturtaya istek yollamış gibi göründüm. Oysa elmaveturta ,sana benimle iletişim kurmak istediğini söylemiş. Bende kabul ettim. Ama elmaveturta hem iletişim kurmak istediğini sana söylemiş hemde beni ınstagramdan silmiş. Yani her şey garip. Canım senin üzülüp alınmanı gerektirecek hiç bir şey yok.

Kesinlikle zorla olmadı. Ben seni severek eklemiştim. Çok yanıldın. Benim yazdıklarımın seninle asla ilgisi yok. Neyse zorla güzellik olmaz. Belki de tipimi beğenmediniz 😁😁😁 . Şaka bir tarafa ben senin samimiyetini çok sevmiştim. Tekrar diyorum senin olayla bir ilgin yok. Sen sadece diğer arkadaşın isteğini bana ilettin. Ama öyle bir duruma düştüm ki ben elmaveturtaya istek yollamış gibi göründüm. Oysa elmaveturta ,sana benimle iletişim kurmak istediğini söylemiş. Bende kabul ettim. Ama elmaveturta hem iletişim kurmak istediğini sana söylemiş hemde beni ınstagramdan silmiş. Yani her şey garip. Canım senin üzülüp alınmanı gerektirecek hiç bir şey yok.
Tamam canım teşekkür ederim kendi adıma yanlış bir hareket yapmadıgım için çok rahatladım. ElmaveTurta adına konuşmak bana düşmez elbette ama yazdıgına göre özel hayatında sıkıntı yaşandığı için yaptıgını belirtmiş ve özür dilemiş. Diğer yandan kesinlikle haklısın sosyal medyaya eklenmek gibi bir talebin olmadı senin. Hatta sana söyledigim gibi belki de kırmamak adına ekledin beni de. Ve teşekkür ederim prensibin olmamasına ragmen reject etmedigin için..

Tamam canım teşekkür ederim kendi adıma yanlış bir hareket yapmadıgım için çok rahatladım. ElmaveTurta adına konuşmak bana düşmez elbette ama yazdıgına göre özel hayatında sıkıntı yaşandığı için yaptıgını belirtmiş ve özür dilemiş. Diğer yandan kesinlikle haklısın sosyal medyaya eklenmek gibi bir talebin olmadı senin. Hatta sana söyledigim gibi belki de kırmamak adına ekledin beni de. Ve teşekkür ederim prensibin olmamasına ragmen reject etmedigin için..
Sen beni öldürecen :)))) Ya seni severek ekledim. Sen istemedin hayatım. Sen beni sildin.

Canım, ben istedim arkadaş olarak eklemek, doğru, sinsirellanın bir suçu yok, senin de bir suçun yok, tipini beğenmemek diye bir şey de yok.
Benim eşim izin vermedi, burada bir adam, benimle kadın gibi konuştu beni sonra taciz etti sözle..Ben de yönetime şikayet ettim.
Eşim de olanlardan sonra burada yeni eklediğim kişilere izin vermedi, istemedi, ben de seni aniden silmek zorunda kaldım. Çok özür dilerim.
Olanların seninle hiçbir alakası yok 🌸

Gerçekten, sen haklısın. Özür dilerim, kırdım seni istemeden. Senin bir talebin yoktu, benim başıma işler geldi, seninle alakası yoktu, ne desen haklısın 🌿🌸

Arkadaşlarımm durun yahu gerilmeyin:) uyluk germe zor mu yaa? Eylülde olucam günü belirledik,tırsmaya başladım:) annem diyor ki”evlendiğinde adam diyecek kızın her tarafı dikişli” diye😂
Meloş kilo mu vermiştin ? Dikey kesi ile mi yapacak? Enine kesi ile iyi olmaz. Cinsel organı aşağı çektiği söyleniyor. Burada bir arkadaşta böyle bir sorun olmuştu.

Arkadaşlarımm durun yahu gerilmeyin:) uyluk germe zor mu yaa? Eylülde olucam günü belirledik,tırsmaya başladım:) annem diyor ki”evlendiğinde adam diyecek kızın her tarafı dikişli” diye😂
Hiçbir şey olmaz, korkma, kol ve uyluk germe en rahat iyileşen yerler, 360 ve karın germe zorlu biraz. Ama ne kadar çok istiyorsan o kadar güzel ve hızlı iyileşiyorsun. Sen kime olacaksın?

X