KOL GERME VE MEME DİKLEŞTİRME PROTEZLİ / SİLİKONLU AMELİYATI Doç Dr Murat Sarıcı

Meloş kilo mu vermiştin ? Dikey kesi ile mi yapacak? Enine kesi ile iyi olmaz. Cinsel organı aşağı çektiği söyleniyor. Burada bir arkadaşta böyle bir sorun olmuştu.
Evet kilo verdim silikon,asimetri giderme,dikleştirme ve kol germe oldum karın için ihtiyacın yok dedi dr bencede pek yok:) ama bacak ve kollarım hep kalındı onlarda ihtiyaç var. Kolda şikayetim olmadı umarım öyle geçer🤍

Evet kilo verdim silikon,asimetri giderme,dikleştirme ve kol germe oldum karın için ihtiyacın yok dedi dr bencede pek yok:) ama bacak ve kollarım hep kalındı onlarda ihtiyaç var. Kolda şikayetim olmadı umarım öyle geçer🤍
En korktugum şey yüz ve uyluk. İyileşmesi nasılmış çok merak ettim dikey olun evet yatay sıkıntılı deniyor burada okıdıklarıma göre

Teşekkür ederim cevap için.. Çok geçmiş olsun, memnun olmanıza sevindim, benim kol germe ameliyatı başarısız oldu maalesef
Benim lipo yapmamış dr. Sadece fazla deriyi almış,en son bi revizyon ile lipo yapıcam ama dedi. Kolum ameliyat öncesi 37-38 cm idi şu an 28-29 ama en üst taraflar hala biraz sallanıyor kolumu sallayınca:) yinede memnunum kilo vermem devam ediyor bu arada.

Ben görüşmeye gittim Dr özay özkaya ile, 350 muayene ücreti verdim, instagrama hiç resim koymadığı için ameliyat sonrası hastaların durumunu görmemiştim. Orada gösterdi, çok ahım şahım değildi, ben çok süper sonuçlar bekliyordum.dikişler normal görünüyor, öyle ip gibi değildi bence. Popo kaldırma, karın germe 360 düşünüyorum, onlara baktım, popo normal kalkmış, selülit duruyor, yanları deri sarkması olduğunu asla toplamayacağını söyledi. 46 bin fiyat çıkarttı, ona gitmeyi düşünmüyorum. Soğuk konuşuyor bence. Ümit vermiyor. Isterseniz görüşün.

Tabi ki mutlaka yazarım 🌿🌸
Ben görüşmeye gittim Dr özay özkaya ile, 350 muayene ücreti verdim, instagrama hiç resim koymadığı için ameliyat sonrası hastaların durumunu görmemiştim. Orada gösterdi, çok ahım şahım değildi, ben çok süper sonuçlar bekliyordum.dikişler normal görünüyor, öyle ip gibi değildi bence. Popo kaldırma, karın germe 360 düşünüyorum, onlara baktım, popo normal kalkmış, selülit duruyor, yanları deri sarkması olduğunu asla toplamayacağını söyledi. 46 bin fiyat çıkarttı, ona gitmeyi düşünmüyorum. Soğuk konuşuyor bence. Ümit vermiyor. Isterseniz görüşün.

Görüşmeyi para verdiğiniz halde kısa tutuyor, 4 hasta resmi gördüm, başkalarının soruları vardı, sordurmadı bile, görmek lazım dedi.

Aa hadi ya cok hayal kırıklıgına ugradım ıysa cok övmüşlerdi. Hastadan hastaya fikir ne kadar degişiyor işte. Ben de ciddi ciddi acaba ona mı olsaydım diye zaman zaman cok düşündüm referansına bakarak. Şimdi kararın nedir canım?

Görüşmeyi para verdiğiniz halde kısa tutuyor, 4 hasta resmi gördüm, başkalarının soruları vardı, sordurmadı bile, görmek lazım dedi.
Hic hoş değil cok üzüldüm ben yönlendirmiştim azımın payını aldım şimdi. Doktorlar hasta yagdıkca özensizleşiyorlar mi nedir? Hele bagdat caddesinde cok övülen ünlülerin doktoru falan pantolonunu ac tişörtünü kaldır hmm tamam asistanın yanına git ve fiyat bilgisi al demişti. Muayene beş saniye sürdü🤣

Hic hoş değil cok üzüldüm ben yönlendirmiştim azımın payını aldım şimdi. Doktorlar hasta yagdıkca özensizleşiyorlar mi nedir? Hele bagdat caddesinde cok övülen ünlülerin doktoru falan pantolonunu ac tişörtünü kaldır hmm tamam asistanın yanına git ve fiyat bilgisi al demişti. Muayene beş saniye sürdü🤣
Kesinlikle seninle alakası yok canım, maalesef hasta arttıkça sanırım böyle oluyor, doğru düzgün soru soramadım bile. Neyse, zaten ona olmayacağım, karar verdim.

Çok ilginç yaa, tıbbi atık değil mi?
Hasta bir gorsun yapilani diye yapiyorlar o poset hep gozumun onune geldi iyilesirken bana cok faydasi oldu sislik donemimde umutsuzluga dustugumde vs. onun disinda inanci geregi alip gommek isteyen insanlar da var. hastanelerde kesilen bacak kol vs organlarini da alabiliyorsun. Sonucta vucut senin o parcada senin. Ben vedalastim mesela ahahaha🤣

X