kol ve bacak ars ekiyorum

_BERAY_

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Ekim 2007
1.571
33
46
kızlar hamile kaldığım günden beri kol ve bacak ağrım var
özellikle gece artıyor ağrılarım uykudan uyandırıyor ya da uyutmuyor
inanın çok korkuyorum baska bi hastalığın belirtisi olmaktan
yorumlarınızı bekliyorum

kimse yardımcı olmucak mı

benimde oğlum olucak allahın izniyle..çınar toprk arda erdem eren aksel meriç tuna bu isimleri beğeniyorum.. ama bir türlü eşimle aynı ismi beğenemiyoruz..kaydirigubbakcemile3

Canım sanmıyorum başka bir hastalık belirtisi oldugunu benim sadece bacaklarım cok agrıyordu geceleri daha artıyordu bazende butun kemiklerim kırılıyordu sanki ağrıdan.Allah sağlıkla kucagına almayı nasıp etsin canım

sanmıyorum ,erkek çocuk kemik ağrısı yapar derler ama bi doktoruna sor yinede için rahat olur enazından

bencede şaka gbi duruyor ama cidiiyete davet ediyrm ben arkadaşı neyse..canım ben anne diilim ama ablamdan ve çevremdeki hamişlerden bildğm kadarıyla ağrıların normal endişelenme ama genede bi dktr a git için rahat etsin

bacak agrıları bendede oluyodu ılk zamanlar sımdı daha da azaldı... ama kol agrıların ıcın bısey dıyemıcem. ıstıyosan bı doktoruna danıs ısını garantıye al. bısey oldugunu sanmıyorum gercı...

canım bence de şaka sanırım :) takma sen boşver. benim de bel ağrılarım ve bacak ağrılarım feci şekilde arttı.ne kadarlıksın bilmiyorum ben 25 haftalığım.yolda yürürken bile kasılıyorum ağrıdan kıpırdayamıyorum.gece de öyle.ben süt az içiyorum.doktorum dün, calsiyum takviye verdi.bel bacak ağrıları, genelde calsiyum eksikliğinden olurmuş.bebek kalsiyumu süt içmediğimden pek, benim vücudumdan alıyormuş.ben de almadığımdan calsiyum,ağrı yapıyormuş.sen de de olabilir mi acaba.

Benim de yaklaşık 2 aydır bacaklarımda daha doğrusu bacak ve kalça kemiklerimde ağrı ve sızlamalar oluyor.Dr a sordum normal dedi.Şu an 17+2 dönemimdeyim.Sabaha kadar bir sağa bir sola dönmekten uyuyamıyorum sızlıyor resmen özellikle kalça kemiğim.Ancak siz yine de bir dr unuza danışın derim kişiye özel bir durumlar olabiliyor çünkü.

canım bence de şaka sanırım :) takma sen boşver. benim de bel ağrılarım ve bacak ağrılarım feci şekilde arttı.ne kadarlıksın bilmiyorum ben 25 haftalığım.yolda yürürken bile kasılıyorum ağrıdan kıpırdayamıyorum.gece de öyle.ben süt az içiyorum.doktorum dün, calsiyum takviye verdi.bel bacak ağrıları, genelde calsiyum eksikliğinden olurmuş.bebek kalsiyumu süt içmediğimden pek, benim vücudumdan alıyormuş.ben de almadığımdan calsiyum,ağrı yapıyormuş.sen de de olabilir mi acaba.
hiç bilmiyorum ki cnm yorumun için teşekkür ederim
umarım bu kol ve bacak ağrılarım geçer çünkü azen dayanılmayacak kadar çok oluyor

Benim de yaklaşık 2 aydır bacaklarımda daha doğrusu bacak ve kalça kemiklerimde ağrı ve sızlamalar oluyor.Dr a sordum normal dedi.Şu an 17+2 dönemimdeyim.Sabaha kadar bir sağa bir sola dönmekten uyuyamıyorum sızlıyor resmen özellikle kalça kemiğim.Ancak siz yine de bir dr unuza danışın derim kişiye özel bir durumlar olabiliyor çünkü.
kişiye özel durumlar derken ne demek istediğnizi pek anlayamadım
açarsanız sevinirim

bacak agrıları bendede oluyodu ılk zamanlar sımdı daha da azaldı... ama kol agrıların ıcın bısey dıyemıcem. ıstıyosan bı doktoruna danıs ısını garantıye al. bısey oldugunu sanmıyorum gercı...
çok teşekkür ederim yorumun için dr gitmekte fayda var sanırım

bencede şaka gbi duruyor ama cidiiyete davet ediyrm ben arkadaşı neyse..canım ben anne diilim ama ablamdan ve çevremdeki hamişlerden bildğm kadarıyla ağrıların normal endişelenme ama genede bi dktr a git için rahat etsin
hamileliklerde eklem ağrıları oluyor diyorlar ama umarım geçer

benim icin doktorum magnezyum takviyesi gerekli bacak agrisi varsa demisti. isterseniz doktorunuza magnezyumla ilgisi olabilir mi diye sorun bir. bir de bol su icmemi tavsiye etmistiki zaten iyi sularda magnezyum onemli derecede oluyor.

kişiye özel durumlar derken ne demek istediğnizi pek anlayamadım
açarsanız sevinirim

Kişiye özel durumlar derken bence bir sorun yoktur ancak yine de benim durumuma ya da başka arkadaşların durumuna uymayan altında yatan başka nedenler olabilir tedbiri elden bırakmamak için dr a danışın diye eklemek istedim sadece .Herkesin bünyesi farklı ağrıyı hissetme biçimi farklı vs...
Mesela benim de sağ kaburga kemiğim sürekli ağrıyordu.Netten baktım araştırdım safra kesesi ile ilgili olabilir şeklinde bilgilere ulaşınca korktum .Oradaki kişilerin yaptıkları ağrı tarifine çok uyuyordu durumum .Sonuçta dayanamadım üst batın ultrasona girdim .sonuçlar normal çıktı anormallik yoktu.Şu an ağrı hissettiğim zaman bunun sadece hamilelikten kaynaklı normal bir ağrı olduğunu biliyorum ve bu konudaki endişelerim gitti en azından....Sizinde endişelerinizi atmanız için en azından dr a danışın diye de ekledim.sevgiler..Allah bebeklerimize sağ salim kavuştursun hepimizi.:Saruboceq:

X