Anti-Aging Kolajen takviyesi kullananlar

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma

siz nereden sipariş verdiniz ? direkt oradan mı aldınız

Ben pure collagen kullaniyorum , yillardan beri cok memnunum .goz alti cok iyi dolduruyor , cildi eskisi gibi oval sekline sokuyor ,kirisiklari da aciyor , ayni zamanda disler , kemikler icin cok faydali . Saclari ve tirmaklari da saglikli uzatici eskisi var

nereden temin ediyorsunuz acaba ? bir de hangi formunu kullanıyorsunuz..sıvı mı toz mu..Ben de paraya kıyıp alacağım tabii de iyi olanını almak bulmak lazım.

nereden temin ediyorsunuz acaba ? bir de hangi formunu kullanıyorsunuz..sıvı mı toz mu..Ben de paraya kıyıp alacağım tabii de iyi olanını almak bulmak lazım.
Yurt disinda yasiyorum , zaman zaman sivi sellinde olanini kullaniyorum , bazen de tablet seklinde . Toz olarak da kullanabilirsiniz Amazon dan temin edebilirsiniz . Marina collagen de iyidir . Yorumlari okuyun secerken . Ben bunlari kullaniyorum .

Eklentiler

• 43C04537-1E08-4CE9-91A8-43414F65B88D.png
    360,4 KB · Görüntüleme: 340
  • 6DB0312A-C1FC-4FC7-84AC-1C052DFC4C3B.png
    340,4 KB · Görüntüleme: 372
Yurt disinda yasiyorum , zaman zaman sivi sellinde olanini kullaniyorum , bazen de tablet seklinde . Toz olarak da kullanabilirsiniz Amazon dan temin edebilirsiniz . Marina collagen de iyidir . Yorumlari okuyun secerken . Ben bunlari kullaniyorum .
Selam canım, nasılsın
Suda collagen nasıldır, bilgin varmı.

İçerigi de bu şekilde

Selam canım, nasılsın
Suda collagen nasıldır, bilgin varmı.
Eki Görüntüle 2593876
İçerigi de bu şekilde
Eki Görüntüle 2593877
Selam canim , iyiyim sagol :) Sudo collageni duymamistim , Türkiye den arastirmamistim daha once . Senin mesagini gorunce baktim netten , yorumlari gayet iyi helal sertifikasi da varmis collagen gr mi da iyi olcude . Bir de Hugo collagen varmis onu da da oneriyorlar. Ikisinden birini dene bence , bir de Ester -c cok tavsiye ederim beraber kullanabilirsin .Cildi inanilmaz yeniliyor, parlatiyor , hucreleri yeniliyor daha dogrusu .

Tamam araştırırım canım çok sağol

Bende Voonka nın collagen saşelerini kullanıyorum. Suda eriterek içiliyor. Doktorum türkiyede piyasadaki en yüksek miligramda collagen içeren markanın bu oldugunu söylemişti, Eczacıbaşı dağıtıyor.
Ilk 30luk kutu bitti, henüz bir etki görmedim valla Sadece cildim çok kururdu, şimdi o kadar kurumuyor. Baska etkisini zamanla görürsem ikinci kutu bitince yazarım kızlar.

Kullanımı nasıl oluyor krem şeklinde mi

Oral olarak alınmayan direk cilde sürülen şekilde kollajen varmı acaba

Oral olarak alınmayan direk cilde sürülen şekilde kollajen varmı acaba
Sürerek cildin altına işlemesi mümkün değil o nedenle pek bir faydası olmayacaktır. Oral yol en faydalısı ama gunluk aldığınız kolajen miktarı da çok önemli. Alırken o markanın kaç mg kolajen içerdiğine bakabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…