Anti-Aging Kolajen takviyesi kullananlar

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
Nasıl gidiyor süreç canım , degişme varmı gözle görülen?
Benim cildim hatta vucudum çok kuruydu. Giyinirken bacaklarım pul pul dökülürdü resmen. Şu anda o kesinlikle yok, cildim ciddi şekilde nemlendi. Nemlendirici bile sürmüyorum, cildimin de parlayıp canlandığnı hissediyorum. Ama tabi göz kenarı kırışıklarda vs bişey hissetmedim, çizgilere tek çare botoks 😊😊

Benim cildim hatta vucudum çok kuruydu. Giyinirken bacaklarım pul pul dökülürdü resmen. Şu anda o kesinlikle yok, cildim ciddi şekilde nemlendi. Nemlendirici bile sürmüyorum, cildimin de parlayıp canlandığnı hissediyorum. Ama tabi göz kenarı kırışıklarda vs bişey hissetmedim, çizgilere tek çare botoks 😊😊
Hmm anladım. Öyle aman aman da birşey beklememek lazım yani 😀

Sürerek cildin altına işlemesi mümkün değil o nedenle pek bir faydası olmayacaktır. Oral yol en faydalısı ama gunluk aldığınız kolajen miktarı da çok önemli. Alırken o markanın kaç mg kolajen içerdiğine bakabilirsiniz.
Neye göre alıyoruz mg sini
En iyi marka ne tavsileniz varmı
Bide fiyatı ne kadar

Selam canim , iyiyim sagol :) Sudo collageni duymamistim , Türkiye den arastirmamistim daha once . Senin mesagini gorunce baktim netten , yorumlari gayet iyi helal sertifikasi da varmis collagen gr mi da iyi olcude . Bir de Hugo collagen varmis onu da da oneriyorlar. Ikisinden birini dene bence , bir de Ester -c cok tavsiye ederim beraber kullanabilirsin .Cildi inanilmaz yeniliyor, parlatiyor , hucreleri yeniliyor daha dogrusu .
Suda collagen in toz formlarını suya karıştırılan kullandım ben aynı zamanda da onu alırken voonka nın maskelerını de aldım. cok memnun kaldım. fakat en az 3 ay ust uste kullanım onerıyolar bu covıd vs mevzularından bıraz ıhmal ettim.sımdı voonka nın komple setini aldım muhtemelen yarın veya onumuzdekı hafta ulaşır. sonucları paylaşıcam.

Gunde en az 10.000 mg demişti dr , yanına da Qoenzim q10 takviyesi aldım. Ben voonka kullandım memnun kaldım, şu an trendyolda indirimde fiyatı sanırım 😊
Bende iki ay kadar kullandım bı numarasini görmedim.
Suuda kullandım onunda bı etkisi olmadı niye anlamıyorum paralar boşa mı gitti

Bende iki ay kadar kullandım bı numarasini görmedim.
Suuda kullandım onunda bı etkisi olmadı niye anlamıyorum paralar boşa mı gitti
Yani bende içilen kolajenin cildimde aman aman bir farkı olmadı. Korona öncesi iğneli mezoterapi yaptırmıştım yüzüme, kolajen hyaluronik asit vs vardı içinde. O iğne anında etki etmişti yüzümde, korona bitsin yine mezoterapiye gideceğim. Direk cilde enjekte etmek en güzeli bence 👍

Yani bende içilen kolajenin cildimde aman aman bir farkı olmadı. Korona öncesi iğneli mezoterapi yaptırmıştım yüzüme, kolajen hyaluronik asit vs vardı içinde. O iğne anında etki etmişti yüzümde, korona bitsin yine mezoterapiye gideceğim. Direk cilde enjekte etmek en güzeli bence 👍
Kaç seans gidiliyor fiyatı ne

Ayyy işte aradığım yorum. Aşagı yukarı fiyatı nedir? Ağrısı var mı?

Ayyy işte aradığım yorum. Aşagı yukarı fiyatı nedir? Ağrısı var mı?
En az 3 seans olmalı demişti dr. Seansı nakit 900 kkart 1000 TL. Ben bir seans gittim sonra korona çıkınca devam edemedim :KK43: Ama bir seansta bile harika gergin, pırıl pırıl bir cildim oldu. Bayıldım, haziranda devam edicem insallah. Yüzüne Ince ince cok igne sokuyor heryerine, acımıyor desem yalan olur 😊😊

En az 3 seans olmalı demişti dr. Seansı nakit 900 kkart 1000 TL. Ben bir seans gittim sonra korona çıkınca devam edemedim :KK43: Ama bir seansta bile harika gergin, pırıl pırıl bir cildim oldu. Bayıldım, haziranda devam edicem insallah. Yüzüne Ince ince cok igne sokuyor heryerine, acımıyor desem yalan olur 😊😊
Hangi şehirdeainiz?

Dolgu botoks ve kollejen enjeksiyonla tecrübelerim var, hydrafacial temizlik üstüne sonradan kollajen aşı yaptırdığınızda iyi sonuc alırsınız diye düşünüyorum.

Arkadaşlar Siberian Wellness ın kolajenini tavsiye ederim. Tip 1 balık kolajeni. Hem cilde hem eklemlere iyi geliyor. Toz ve hidrolizat halinde. Aynı zamanda o tozu maske olarakta hazırlayıp uygulayabiliyorsunuz.

Ben daha önce Voonka kullanmıştım şase olanından. ondanda çok memnun kalmıştım.Şase ve kapsülünün mg ölçüsü çok farklı. Yazan arkadaşlar olmuş kapsül içtim hiçbir işe yaramadı diye. Çünkü kapsülün kolajen oranı çok yetersiz. Voonka nın şasesi 10.000mg hidrolizat sığır kolajeni içerir ve cilt ağırlıklıdır. Kolajen c vitamini çinko bakır ile birlikte alındığında daha iyi emilir. Bol su içilmelidir ödem yapabilir.
Öyle bir hafta, bir ay içtimle olmaz. Senede iki defa 3 aylık kür şeklinde almalısınız. Eki Görüntüle 2639888
Bende esim 31 yaşında diye ona voonka kullanıyorum. Üçüncüyü alacağız. İlk kapsüldu.
İkinci şase .

Arkadaşlar Siberian Wellness ın kolajenini tavsiye ederim. Tip 1 balık kolajeni. Hem cilde hem eklemlere iyi geliyor. Toz ve hidrolizat halinde. Aynı zamanda o tozu maske olarakta hazırlayıp uygulayabiliyorsunuz.

Ben daha önce Voonka kullanmıştım şase olanından. ondanda çok memnun kalmıştım.Şase ve kapsülünün mg ölçüsü çok farklı. Yazan arkadaşlar olmuş kapsül içtim hiçbir işe yaramadı diye. Çünkü kapsülün kolajen oranı çok yetersiz. Voonka nın şasesi 10.000mg hidrolizat sığır kolajeni içerir ve cilt ağırlıklıdır. Kolajen c vitamini çinko bakır ile birlikte alındığında daha iyi emilir. Bol su içilmelidir ödem yapabilir.
Öyle bir hafta, bir ay içtimle olmaz. Senede iki defa 3 aylık kür şeklinde almalısınız. Eki Görüntüle 2639888
Ben agız yolu ile alınan collegen kulanmak istiyorum marka araştırıyorum.İçilen collegenin miktarı ne olamalı hap sa kaç şase alınmalı toz sa ne kadar olmalı

BİRDE TÜRKİYE BULUNAN,DAHA ÖNCE GERÇEKTEN KULLANMIŞ,KENDİ ÜRÜNÜNÜN REKLAMINI YAPMAYAN BİRİ ALLAH RIZASI İÇİN CEVAP YAZSIN HANGİ MARKA COLLEGEN KULLANILMALI GÜNDE KAÇ TABLET ALINMALI

Merhaba, bende epey bir araştırmadan sonra balık kolajeni daha etkili olduğuna karar verdim, aslında içeriğinden ziyade vücuda alımı sığıra göre 1,5 kat daha etkiliymiş
Balık kolajen ve 10000 mg bulmakta zorlandım birtane 8800 mg lık bulmuştum tam onu sipariş edecektim ki 10000 mg lik başka bir marka buldum. Öyle reklamı çok yok, 12 gündür kullanıyorum yüzümde ciddi fark görmeye başladım
Tırnaklarım çok güçsüz ve soyulur . Onlar da şimdilik iyi kırılma çatlama olmuyor
1 kutu almıştım şase formda 2 ve 3 ü sipariş edeceğim sanırım

Merhaba, bende epey bir araştırmadan sonra balık kolajeni daha etkili olduğuna karar verdim, aslında içeriğinden ziyade vücuda alımı sığıra göre 1,5 kat daha etkiliymiş
Balık kolajen ve 10000 mg bulmakta zorlandım birtane 8800 mg lık bulmuştum tam onu sipariş edecektim ki 10000 mg lik başka bir marka buldum. Öyle reklamı çok yok, 12 gündür kullanıyorum yüzümde ciddi fark görmeye başladım
Tırnaklarım çok güçsüz ve soyulur . Onlar da şimdilik iyi kırılma çatlama olmuyor
1 kutu almıştım şase formda 2 ve 3 ü sipariş edeceğim sanırım
Hangi ürün acaba

X