Anti-Aging Kolajen takviyesi kullananlar

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
voonka kullandım sadece 1 ay etkisini görmedim ikinci kutu da öylece duruyor bi ara onu da kullanıcam :işsiz:

Bitince bunu denemek istiyorum nereden temin ettiniz acaba 😊
Evasante beauty kendi internet sitesinden sip ettim
Şimdi 2 kutu daha sip edeceğim
Yüzümde ciddi fark var sanki makyajlı gibi, yani hafif fondoten sürmüş gibiyim , eşimde farkı gayet net görüyor, kendimi kandırmıyorum yani 😅

Daha öncede bahsetmiştim yazımda Günlük 10.000mg ihtiyacı tamamlayan en içilebilinir Vonnka toz şase olan bence. Yaş durumuna göre 2 ay 3 ay kullanmak gerek ara vererek ve devamlı. Aslı Şen in sayfasına bakın en eski videolarında ayrıntılı bahsetmişti. O zaman Vonnka nın reklamını yapmıyordu. Sonradan paylaştığı videoya istinaden firma ilede çalışması oldu. İmkanınız varsa alın kullanın. Ben imkanı olmayanlar için kendi firmamın ürününüde ekledim. Yoksa satış yapma derdinde değilim burada. Siberian Wellness da boş bir firma değil Sağlık Bakanlığı, Amerika FDA, Haccp, GMP onayları var üye olan eczanelerde satışıda yapılıyor. Bu onaylar öyle kolay alınmıyor. Japonya ya girebilen tek network firması, Rus firması.

En az 3 seans olmalı demişti dr. Seansı nakit 900 kkart 1000 TL. Ben bir seans gittim sonra korona çıkınca devam edemedim :KK43: Ama bir seansta bile harika gergin, pırıl pırıl bir cildim oldu. Bayıldım, haziranda devam edicem insallah. Yüzüne Ince ince cok igne sokuyor heryerine, acımıyor desem yalan olur 😊😊
Peki ne kadar gidiyor bu işlemin etkisi...etkisi bitince eskisinden beter olursak????😪😪

Yani bende içilen kolajenin cildimde aman aman bir farkı olmadı. Korona öncesi iğneli mezoterapi yaptırmıştım yüzüme, kolajen hyaluronik asit vs vardı içinde. O iğne anında etki etmişti yüzümde, korona bitsin yine mezoterapiye gideceğim. Direk cilde enjekte etmek en güzeli bence 👍
Mezoterapi yaptiran bir bayan bulduğum için sevindim🙂 etkisi bitince yüzünüzde ne gibi değişiklikler oldu acaba ...ne kadar sürdü...ben belirginleşmiş gulme çizgisi için gitmek istiyorum da...botoks gibi mimiksiz bırakmıyor degil mi insani

Mezoterapi yaptiran bir bayan bulduğum için sevindim🙂 etkisi bitince yüzünüzde ne gibi değişiklikler oldu acaba ...ne kadar sürdü...ben belirginleşmiş gulme çizgisi için gitmek istiyorum da...botoks gibi mimiksiz bırakmıyor degil mi insani
Yok canım mimiklerle bir ilgisi yok zaten. Cildin 25li yaşlardan sonra daha az ürettiği bazı maddeleri cilde dışardan verip desteklemek gibi düşünün. Cilt gençleşiyor yani ve bunu cilt parlaması ,daha diri ve tok görünmesi, lekelerin azalması şeklinde yapıyor. Belirginleşmiş çizgilere 2 seans yetmez demişti bana, 4-5 kere yaptırmak lazım 15-20 gün arayla. Siz yine de bir doktora gidip görünün ve öyle fikir alın derim 🌸

Sürekli müşterisi olduğum güvenilir bir güzellik merkezi GOLD COLLAGEN isimli markayı önerdi. Hatta kendileri de satıyordu. Ama ben yarı fiyatına internette kendi sitelerinde buldum. Sipariş verdim. Henüz gelmedi başladığımda olumlu ya da olumsuz etkilerini buradan paylaşırım. Tek korkum nem tutucu özelliğinden dolayı ödeme ve dolayısıyla kilolu bir görünüme sebep oluyormuş...

Ben pure collagen kullaniyorum , yillardan beri cok memnunum .goz alti cok iyi dolduruyor , cildi eskisi gibi oval sekline sokuyor ,kirisiklari da aciyor , ayni zamanda disler , kemikler icin cok faydali . Saclari ve tirmaklari da saglikli uzatici eskisi var
Ben buna bakayım dedim ama bir çok marka saf anlamında püre eklemiş ürün ismine, bir dünya farklı ürün çıktı. Sizinki hangisiydi , paylaşabilir misiniz?

collagen forte kullananlar olup da tavsiye eden varmi kullanmayı düşünüyorum ama kararsızım burada bir çok bilgi verilmiş gerçekmi oluyor mu bilmiyorum collagen forte kullananlardan yardım istiyorum.

Collagen Forte kullandım asla memnun değilim... Collagen Forte şikayetleri ile dolu internet.

Neler Okuyacaksınız?

1 Collagen Forte Nedir? Ne İşe Yarar?
2 Collagen Forte Nasıl Kullanılır?
2.1 Collagen Forte Kullanım Dozlari
3 Collagen Forte Eczane Satış Fiyatı 2020
4 Collagen Forte İçeriği
5 Collagen Forte Kullananların Kullanıcı Yorumlari
6 Collagen Forte Kullananların Yorumlari
7 Defne Samyeli Collagen Forte Reklami

Collagen Forte Nedir?,Collagen Forte Kullanıcı Yorumları Defne Samyeli Reklamlarda yüz göstermeye devam ediyor.Defne Samyeli Collagen Forte isimli markanın yeni reklam yüzü oldu Instagram’dan ürünlerini paylaştığı Collagen Forte nin reklamlarında boy gösterdi. Sait Halim Paşa Yalısı’nda çekilen Collagen Forte reklami Defne Samyeli’nin hayatından kesitler bulunuyor 48 yaşında olan Defne Samyeli Cilt güzelliği ve fit vücudu ile genç kızlara adeta taş çıkarmıştı.Collagen forte kapsül formundadır. Tatsız ve kokusuz olup midenizi kesinlikle bulandırmaz.Collagen Forte göz altları, yanak, boyun, alın, dudak üstü, kaz ayakları ve vücudun diğer bölgelerinde uygulanabilir.

Sitemizde belirtilen açıklamalar, üretici, ithalatçı firmaların sunmuş olduğu ürün etiketi, broşür şeklinde informasyon ve belgelere dayanmaktadır. Bu bilgiler ürünlerin vaad edilen etkilerinin kati olarak gerçekleşeceği ya da yan tesirleri olmadığı anlamını taşımaz.

Collagen Forte Nedir? Ne İşe Yarar?
Collagen Forte 90 adet 1.000 mg kapsülden oluşmaktadır. Collagen forte kapsül formundadır. Tatsız ve kokusuz olup midenizi kesinlikle bulandırmaz.Defne Samyeli’nin Reklamlarından sonra internet ortamında en çok aranan ürünlerin en basında gelen Collagen Forte Yaşlanma karşıtı cilt bakim ürünü,Collagen Forte nin en önemli özelliklerinden kırışıklık ve sarkmalar ile başa çıkacağı hatta engelleyeceği iddia edilmiştir.Peki Ne İşe Yarar Faydalari Nelerdir?

Collagen Forte Nedir Ne İşe Yarar

Sarkmış Bag Dokusu ve Zarar gören deriyi onarmaya yardımcı olmaktadir.
Cildinizdeki Kırışıklık ve Sarkmaları %96 önledigi belirtilmiştir.
Göz Alti ,Yanak ve Boyundaki sarkmaları önlemede yardımcı oldugu belirtilmiştir.
Alın,Dudak üstü kaz ayaklari ve vücudumuzdaki kırışıkları yok etmede sonra derece etkili oldugu belirtilmiştir.
Kaybedilen cilt elastikiyetini onarmaya veya geri kazandırmaya yardımcı olduğu belirtilmiştir.

Collagen Forte Nasıl Kullanılır?
Ürünleri, ne olursa olsun ambalaj üstündeki ikazlar ve talimatlar doğrultusunda kullanınız.Uygulama hatasından meydana gelen problemlerin sorumluluğu kullanıcıya aittir.Kullanmadan Önce doktorunuza yada eczaneye danışın.

Collagen Forte Kullanımı Günde 3 kez kullanım önerilmektedir.
Sabah öğlen ve akşam şeklinde günde 3 kez tüketilebilir.
Bir seferde ister 1 adet, ister 2 adet kullanıma uygundur.
Collagen Forte sentetik maddeler içermez.
Tam etki görmek isteyenler toplamda 3 aylık kullanım yapabilir.
Collagen Forte Kullanım Dozlari
30 Yaş Altı İçin: 1 Kutu
30 – 40 Yaş Arası İçin: 2 Kutu
40 – 55 Yaş Arası İçin: 3 Kutu
55 Üstü Yaş İçin: 4 Kutu
Collagen Forte Eczane Satış Fiyatı 2020
Collagen Forte nin resmi satış olarak belirlenen ücreti 149 TL oldugu belirtilmiştir.

Collagen Forte İçeriği
Kolajen Tip1 ,Tip3 :Tip 1 ve 3 birlikte alınabilir ve cilt, kas, kemik sağlığı, saç ve tırnakların büyümesini ve bakımını destekleyebilir
C Vitamini, Cilde gençlik ve enerji kazandırır
Güçlendirici Çinko :metabolizmayı hızlandırır, enerjik ve pozitif olmanıza katkıda bulunur
Selenyum :Hücre çoğalmasında son derece etkili olan ve hücre yenilenmesinin faydasi göz, kalp, karaciğer, saç ve tırnak sağlığımız için önemli bir elementtir.
Collagen Forte Kullananların Kullanıcı Yorumlari
Collagen Forte Kullananlar Yorumları sizler için ölçüt olmamalıdır. İlaç,Ürün,Gida takviyesi kullanımı ve neticeleri kişiden kişiye farklılıklar izah edebilir. Collagen Forte Kullananlar ne diyorsa desin ne olursa olsun Doktorunuza Danışmadan Kullanım yapmayınız Doktorunuzun tavsiyelerine uyunuz.

Collagen Forte Kullananların Yorumlari
Collagen Forte Kullananların İnternet sitelerinde araştırma yaptığımız zaman ürün kullanımı ile olumlu yada olumsuz bir yoruma rastlamadık . Tek olumsuz yorum ürünün gönderimi ve satin almada yaşandığı belirtilmiştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kızlar reklam yapmış gibi olmak istemesemde hostes olduğum için neocell ürünlerini Amerika'dan getiriyorum dolap ta satışa sunuyorum bilginiz olsun istedim....sevgiler 🌺

Suda collagen kullandım 3 ay.Tekrar başlamak istiyorum 3 aylık aradan sonra fakat bende ne selülit azalttı nede başka bir şey.
İlk başladığım markadan devam etmek amacım yanlış mı yapıyorum?

Collagen ci geldi hanimm 😂🤣🤣 kızlar her ay amerika'dan alıyorum getiriyorum ordinary neocell ürünlerini. Dolap ismim .. . Artık dolap dışından getirmeye başladım wpdan haberlesiyorum kizlarla, sipariş üzerine getiriyorum. Gittiğimde bazen 1 gün vaktim oluyor ama çıkıp arayıp bulabiliyorum cvs, deciem, ulta beauty ya da sephora dan. Hepsinin üzerinde orjinallik batch kodları mevcut, sitelerinden sorgulayabiliyorsunuz. Jelatinli kapalı getiriyorum. Ve tabiki tr de olmayan markalar neocell 1 numara bu işte. Bilginiz olsun🌸

Son düzenleyen: Moderatör:
X