Lazer Epilasyon Kolarına lazer yaptıran varmı..

arsenik

Guru
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2007
68
0
37
arkadaşlar ben kollarıma lazer yaptırmayı düşünüyorum..sarartıcıları kullana kullana acaip uzadılar. kalın değilller ama çoklar ve uzunlar.. üst bacak gibi ama daha sık..daha kötü edrim die korkuyorum alet alex son modeli.. ne diyosunuz arkadaşlar bi akıl verinn:Saruboceq:

canım genellikle lazeri yüze yaptıranlar memnun değil çünkü kıllar ince olduğu için ..eğer kollarındaki kıllar ince yapıda ve siyah değilse hiç bulaştırma bu seferde lazerden memnun değilim diyenler arasında yer alırsın..sarartıcıda kılları besler diye biliyorum..sürme bence

Evet ben yaptırıyorum.. Hemde 2. seansımda çok güzel sonuçlar aldum..Haftaya 3. seansıma gideceğim..Tavsiye ederim...

canım senin kolların nasıldı yani kalın siyah kıllar beyaz tende ii oluyo diyolar.. benimki buna uymuyoda yinede yaptırmak istiyorum acaba benim gibi olupta sonuç alan varmı :Saruboceq:

kızlar ben gittiğim merkezde 8. seansımı bitirdim; 9 a gidicem eylül başında..
daha önce de bir kez almıştım seans yani aslında 9 seans komple vücut lazer almış biriyim.
kollarıma, bacaklarıma, genital ve kol atına yaptırıyorum..
sizlere söyleyeceğim tek şey şu. keşke hiç yaptırmasaydım. ilk seanslara gidince diyosun aaa biticek valla..
ama yok kızlar; seans aralarını azıcık uzun tutunca kılların aynı eskisine yakın olduğunu göreceksiniz. yani ben 8 seans gittim; 2 bucuk aydır almıyorum seans ve tüyler inanın olduğu gibi duruyor.
biraz daha gitmesem eskiye dönecek yani.
lazarde tüyler tam çıkacakken seansa gidildiğinden anlaşılmıyor bu durum.
benim arkadaşlarımın söyledikleriyle başladım ben lazere.
en yakın arkadaşım etilerde bir merkeze gidiyor; 14. seansı.
ve onun da bitmedi.
bence hiç boş yere heba etmeyin paranızı.
tabi yine de siz bilirsiniz..

Herkes farklı etki görüyor demekki...Ben beyaz tenliyim kıllarımda siyah belki ondan bu kadar güzel sonuç alabirim...B]

Son düzenleme:
Gidilen merkez,
ten rengi ve tüy yapısı en önemliside kullanılan makina bunlar çok önemli arkadaşlar özelllikle seans ücreti ödüyorsanız özellikle
seansların uzamasını sağlıyorlarmış,hani hazır başladı mecbur 10 seansta olsa 20 seansta olsa gelecek diye..
Aranızda kollara lazer yaptıran varsa bende sonuçları merak ediyorum,koltuk altında 4. seansta olmama rağmen ciddi bir gelişme var...a.s

arkadaşlar bende lazer yaptırmak istiyorum ve hiç almadım kollarımı tüy gibi ama sık ve uzun.. sert olması gerekiyormuş napmalıyım

Arkadaslar ya simdi umutsuzluga kapildim, sonuc alamamanizin sebebi acaba aletlermiydi?? hangi marka?

ben ipl lazer yaptirdim super memnunum ilk seansimdan itibaren tamamen rahatladim (masallah diyeyim kendime nazar etmeyim) :) ben tavsiye ederim cok buyuk rahatlik...

ben tüm vücut yaptırıyorum bunun içinde kollarda var seans sayısına göre para ödemiyorum bitim garantili paket aldım koldaki kılları çok sert deil inc ve sık ara ara dökülme oluyor tabi süre uzayınca yine geliyor henüz sonuç alamadım umarım bu kış biterler çünkü çok sıkıldım acısına dayanamıyorum artık

kollarıma iğneli epilasyon yaptırmıştım heryerime yaptırdım açıkcası bişeyde kalmadı seyrek seyrek oda bacaklarımda ben lazerden hiç memnun kalmayanlardanım...iğneliyi daha çok seviyorum lazerden ziyade lazerin acısına dayanamıyorum ben...iğnelide pek bişey hissetmiyorum...eğer kıllarına ve tenine uygun programı doğru seçtiler ise muhakkak sonuç alırsın ama seans değil .seansta bile anlarsın..
burdan bütün arkadaşlara şunu demek istiyorum
eğer lazere gidiyorsanız ki bu 7/8/9/10 seanslara kadar çıktıysa ve halende azalma var olup bazı bölgelerinizde bitmemişse emin olun ki kandırılıyorsunuz...

arkadaşlar ben size tek ve net bişey söyleyim benim lazere döktüğüm paraları kimseler dökmemiştir..aynısı tekrar çıktı...lazere gitmeyin demiyorum bu işten ekmek yiyenlerin pençelerini çıkartmamak için amaaaaa gerçekleride söyleyim
özellikle kollara ve yüze lazere gitmeyin çünkü eğimli yerlerdir ve çoooooooook uzun seaslarda gitsenizde faydasını göremezsiniz ben bir arkadaşımıda uyarmıştım bu konuda oda ankarada bir hastaneye gidiyordu 7 seans gitti ve bana gösterdiğinde bırak dedim...lazeri harbi yapan tek yer var...
international hopital etiler polikliniği...parası olan oraya gitsin diğer yerler ticarete dökmüş durumda eğimli ve kılı zayıf olan ve rengi koyu olan arkadaşlar boşunu zamanınızı ve paranızı bunlarıda geçtim hayal kırıklıklarınızı yollara dökmeyin...
en iyisi ve temizi iğneli epilasyondur 100 yıldır kullanılır...
ayrıca lazeri tavsiye etmememin ve bırakmamın bir diğer ve önemli nedenide
bir dr. arkadaşım bana aynen şunu dedi.yazıyorum
"piyano sen ne yapıyorsun!!!, kanser dediğin 3 ay 5 ay sonra çıkmaz ta 10 yıl sonra çıkar bu lazer solaryum gibi cihazların insan vücuduna verdiği ışınların daha ne sonuç yaratacağı 10 yıl sonra belli olacak belkide 15/20 yıl sonra fakat şunu unutmaki sen benim arkadaşımsın bu verilen ışının olumsuz sonucunun olmamasına sen inanıyormusun"dedi...
veeee hayır inanmıyorum çünkü inanılmaz bir ışın giriyor vücuda ve bıraktım faydasınıda görmedim zaten...fakat yine diyorum ki ben eğer yaptıracaksanız bir hastane bünyesinde yaptırın çünkü herkes iğneliyede yanaşmıyor illaki lazer diyorsanız yukarıda yazdığım hastaneye gidin öyle bir hastane sağlık açısından problem sorumluluğunu alıp adını lekelemeyi asla istemez.
bunun yanısıra lazerle alınıp biten bütün tüğlerin 5/10 sene sonra tekrar ince ince çıktığını biliyormuydunuz.ama iğnelide bir seasta bile ömür boyu ölen tüylerinizi görürsünüz...kesin çözüm net olarak iğneli epilasyondur..sakın bazı arkadaşlar demesinki piyanonun iğneli epilasyon merkezi var diye düşünmeyin..ben yıllardır iğneli lazer uğraştım ve iğneli diyorum....

arkadaşlar ben size tek ve net bişey söyleyim benim lazere döktüğüm paraları kimseler dökmemiştir..aynısı tekrar çıktı...lazere gitmeyin demiyorum bu işten ekmek yiyenlerin pençelerini çıkartmamak için amaaaaa gerçekleride söyleyim
özellikle kollara ve yüze lazere gitmeyin çünkü eğimli yerlerdir ve çoooooooook uzun seaslarda gitsenizde faydasını göremezsiniz ben bir arkadaşımıda uyarmıştım bu konuda oda ankarada bir hastaneye gidiyordu 7 seans gitti ve bana gösterdiğinde bırak dedim...lazeri harbi yapan tek yer var...
international hopital etiler polikliniği...parası olan oraya gitsin diğer yerler ticarete dökmüş durumda eğimli ve kılı zayıf olan ve rengi koyu olan arkadaşlar boşunu zamanınızı ve paranızı bunlarıda geçtim hayal kırıklıklarınızı yollara dökmeyin...
en iyisi ve temizi iğneli epilasyondur 100 yıldır kullanılır...
ayrıca lazeri tavsiye etmememin ve bırakmamın bir diğer ve önemli nedenide
bir dr. arkadaşım bana aynen şunu dedi.yazıyorum
"piyano sen ne yapıyorsun!!!, kanser dediğin 3 ay 5 ay sonra çıkmaz ta 10 yıl sonra çıkar bu lazer solaryum gibi cihazların insan vücuduna verdiği ışınların daha ne sonuç yaratacağı 10 yıl sonra belli olacak belkide 15/20 yıl sonra fakat şunu unutmaki sen benim arkadaşımsın bu verilen ışının olumsuz sonucunun olmamasına sen inanıyormusun"dedi...
veeee hayır inanmıyorum çünkü inanılmaz bir ışın giriyor vücuda ve bıraktım faydasınıda görmedim zaten...fakat yine diyorum ki ben eğer yaptıracaksanız bir hastane bünyesinde yaptırın çünkü herkes iğneliyede yanaşmıyor illaki lazer diyorsanız yukarıda yazdığım hastaneye gidin öyle bir hastane sağlık açısından problem sorumluluğunu alıp adını lekelemeyi asla istemez.
bunun yanısıra lazerle alınıp biten bütün tüğlerin 5/10 sene sonra tekrar ince ince çıktığını biliyormuydunuz.ama iğnelide bir seasta bile ömür boyu ölen tüylerinizi görürsünüz...kesin çözüm net olarak iğneli epilasyondur..sakın bazı arkadaşlar demesinki piyanonun iğneli epilasyon merkezi var diye düşünmeyin..ben yıllardır iğneli lazer uğraştım ve iğneli diyorum....

ağzına sağlık kardeşim.. en nihayet bunca zamandır dediklerimi paylaşan birisi ile karşılaşma mutluluğunu tattım. Hadi ben iğneli epilasyon uzmanıyım ve mesleğimin reklamını yapıyorum da inanılmıyorum (ki aslında insanların sömürülmemesi için uğraş veriyorum) ya sen. Senin gibi arkadaşların desteğine gerçekten ihtiyaç duyuyorum tşk.ler tekrar.

iğneli epilasyon kesin çözümmm bunda şüphem bile yok etrafımda yaptıranlar memnun ama ben o acıya dayanamam bikere çeneme yaptırayım dedim bi kıl köküne iğne girdi sıçradımmm...lazerrr de acı var ama igneli gibi deillll ..agrı eşigi düşük olan kişiler gitsinnn....

iğneli epilasyon kesin çözümmm bunda şüphem bile yok etrafımda yaptıranlar memnun ama ben o acıya dayanamam bikere çeneme yaptırayım dedim bi kıl köküne iğne girdi sıçradımmm...lazerrr de acı var ama igneli gibi deillll ..agrı eşigi düşük olan kişiler gitsinnn....

Değerli arkadaşım 10 parmak yöntemi çalışan gerçek bir uzmanın yaptığı uygulama da ne iğnenin girişini ne de kıl ın cımbızla alınışını hissetmessin. Hissettiğin tek acı kıl kökünü tahrip etmek maksadıyla şiddeti kıl büyüklüğüne göre uzman tarafından ayarlanan akımın verildiği andır. saygılar.

akat yine diyorum ki ben eğer yaptıracaksanız bir hastane bünyesinde yaptırın çünkü herkes iğneliyede yanaşmıyor illaki lazer diyorsanız yukarıda yazdığım hastaneye gidin öyle bir hastane sağlık açısından problem sorumluluğunu alıp adını lekelemeyi asla istemez.

lazer epilasoynun hem kanser yaptığını söylüyor hemde eğer yaptırırsanız adını yazdıgınız hastaneye gıtmemızı tavsıye edıyorsunuz madem kanser olma olasılıgı var(Allah korusun tabi) neden o hastane lazer epilasyonu yapıyor?

yaptırmadan once hem kadın dogum hemde cildiye doktoruna danıştım hıc bırı olumsuz bısey demedı hatta bızde yaptırdık dedıler... nasıl oluyor bu iş anlamadım...içimize kurt düşürdünüz walla:KK43:((

Son düzenleme:
X