Lazer Epilasyon Kolarına lazer yaptıran varmı..

kızlar ben gittiğim merkezde 8. seansımı bitirdim; 9 a gidicem eylül başında..
daha önce de bir kez almıştım seans yani aslında 9 seans komple vücut lazer almış biriyim.
kollarıma, bacaklarıma, genital ve kol atına yaptırıyorum..
sizlere söyleyeceğim tek şey şu. keşke hiç yaptırmasaydım. ilk seanslara gidince diyosun aaa biticek valla..
ama yok kızlar; seans aralarını azıcık uzun tutunca kılların aynı eskisine yakın olduğunu göreceksiniz. yani ben 8 seans gittim; 2 bucuk aydır almıyorum seans ve tüyler inanın olduğu gibi duruyor.
biraz daha gitmesem eskiye dönecek yani.
lazarde tüyler tam çıkacakken seansa gidildiğinden anlaşılmıyor bu durum.
benim arkadaşlarımın söyledikleriyle başladım ben lazere.
en yakın arkadaşım etilerde bir merkeze gidiyor; 14. seansı.
ve onun da bitmedi.
bence hiç boş yere heba etmeyin paranızı.
tabi yine de siz bilirsiniz..

ayyy güzleım 14.seans mı dedın ?? yasakkelime ben koltuk altı tum bacak ve genıtal bolge 1400 pesınde gıdıyorum 2.seansıma az kaldı ve asırı derecede dokulme var 8 seans gıdecem 8.seansdada sonuc alınmazsa sonuc alınana kadar ucret vermıyecem bu sekılde anlasıldı.....a.s.

QUOTE=Slinn;8810883]ben ipl lazer yaptirdim super memnunum ilk seansimdan itibaren tamamen rahatladim (masallah diyeyim kendime nazar etmeyim) :) ben tavsiye ederim cok buyuk rahatlik...[/QUOTE]

alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis katılıyorum arkadasıma cok memnunum bende alkisalkisalkis alkisalkisalkis

arkadaşlar ben kollarıma lazer yaptırmayı düşünüyorum..sarartıcıları kullana kullana acaip uzadılar. kalın değilller ama çoklar ve uzunlar.. üst bacak gibi ama daha sık..daha kötü edrim die korkuyorum alet alex son modeli.. ne diyosunuz arkadaşlar bi akıl verinn:Saruboceq:

sarartıcıların kılları uzattığını bilmiyordum.ıpl yaptırmada ne yaptırırsan yaptır.ben sonuç alamadım

kol tıpkı yüz gibi çok zor sonuç alınan bölgeymiş..yani o yüzden kola lazer yaptırmak içinde 2 kere düşünmek gerekkk

Ben zaten 4 yıldır kollarımı bazen ağdayla bazen makineyle aldığım için biraz sertleştiler sonuç alınır mı acaba ?bilmiyorumkismile

ben her tarafıma yaptırıorm , göbek, genital, bel hariç .. :kedi: kollarımdakiler öyle azaldı öyle azaldı, şmdi kollarım bebek suratı gbi aklinialirimsmile:lepi: tavsiye ederm canım .. yerimseniben

ben her tarafıma yaptırıorm , göbek, genital, bel hariç .. :kedi: kollarımdakiler öyle azaldı öyle azaldı, şmdi kollarım bebek suratı gbi aklinialirimsmile:lepi: tavsiye ederm canım .. yerimseniben

Bunu duyduğuma çok sevindim inş benim de öyle olur.kaydirigubbakcemile5

ben bugun kol yaptırdım bakalım ne olacak. once cok yandı ama gectı sımdı. gül lekesi giib leke var su an ama umarım gecer, kolum bronzdu bır de ınsallah bır sey olmaz:KK43:

kızlar ben gittiğim merkezde 8. seansımı bitirdim; 9 a gidicem eylül başında..
daha önce de bir kez almıştım seans yani aslında 9 seans komple vücut lazer almış biriyim.
kollarıma, bacaklarıma, genital ve kol atına yaptırıyorum..
sizlere söyleyeceğim tek şey şu. keşke hiç yaptırmasaydım. ilk seanslara gidince diyosun aaa biticek valla..
ama yok kızlar; seans aralarını azıcık uzun tutunca kılların aynı eskisine yakın olduğunu göreceksiniz. yani ben 8 seans gittim; 2 bucuk aydır almıyorum seans ve tüyler inanın olduğu gibi duruyor.
biraz daha gitmesem eskiye dönecek yani.
lazarde tüyler tam çıkacakken seansa gidildiğinden anlaşılmıyor bu durum.
benim arkadaşlarımın söyledikleriyle başladım ben lazere.
en yakın arkadaşım etilerde bir merkeze gidiyor; 14. seansı.
ve onun da bitmedi.
bence hiç boş yere heba etmeyin paranızı.
tabi yine de siz bilirsiniz..

sizin epialsyon sonuçu tüylerınız tekrar cıkmış ara verınce siz lazer e mı gittiniz ıpl e mı?

canım senin kolların nasıldı yani kalın siyah kıllar beyaz tende ii oluyo diyolar.. benimki buna uymuyoda yinede yaptırmak istiyorum acaba benim gibi olupta sonuç alan varmı :Saruboceq:

ben de bronzum tüylerıım de açık sıyahtı, hıc almamıştım daha once, dun yaptırdım daha aleksandırla ılk kez, sonuc için cok erken ama tüylu koldan iyidir bence. avuc içi gibi tüysuz olmaz dıyorlar ama tuyler azalacak ve ıncelecekmiş, dıkkat cekmeyecek kadar az ve sarı tuy olsa yıne yeter dıyorum ben kendı adıma.

Ben kollarima lazer yaptiriorm. 3 sens oldu. Azalma deil artma oluor cunku ciktikca jiletle almani istiorlr. E hliyle jilette deli gibi artirip kalinlastirior. Ayrica cok tuhaf ama sadce jlt yaptgm bolge deil etrafida artior. Kolumun govdemle bitistigi yere kadar aliorm bi baktm omzumdaki bazi tuyler kila donusmus. Cok korkunc napicam bilmiorm. Tavsiye verirseniz super olur

Ben kollarima lazer yaptiriorm. 3 sens oldu. Azalma deil artma oluor cunku ciktikca jiletle almani istiorlr. E hliyle jilette deli gibi artirip kalinlastirior. Ayrica cok tuhaf ama sadce jlt yaptgm bolge deil etrafida artior. Kolumun govdemle bitistigi yere kadar aliorm bi baktm omzumdaki bazi tuyler kila donusmus. Cok korkunc napicam bilmiorm. Tavsiye verirseniz super olur

benm ilk seansımdı, tuyler 10 gunde dokulene kadar uzadıkları ıcın jletledım ve şu an dökuluyorlar ve artma olmadı bende. alexandrate benımkı. senınkı hangisi ki, uzuldum durumuna, sormadın mı neden boyle oldu dıye

kızlar konuyu yazalı baya olmuş ama bende bugün koluma lazer yaptırdm ilk defa yapan bayan makinenin alexsandr olduğunu söyldi 15 gün sonra tekrar gel rutüş yapcaz dedi o zamanda diod kullancakmış. yaptranlar siz memnun kaldınız mı?bismillah deyip başladım ama umarım pişman olmam çünkü eşimi de zor ikna ettim bu iş için

Merhaba arkadaşlar. Ben kollarıma lazer yaptırdım ve başka bölgelerede şu anda devam ediyorum. Öncelikle herkesin dediği gibi seans süreleri kişiye göre değişiyor. Ben İzmir'de oturuyorum ve 2 yıl önce burada (o zaman için) yeni açılan bir klinikten 10 seans paket aldım. Gerçi bunun içinde kontrolde var dediler ama kontrol olmadı! (Bu yüzden bir yere başlamadan önce iyice konuşun en baştan) Her neyse 10 seans gittim. Tabi her ay çok çok düzenli gitmediğim için de tedavi sürecim uzadı ama. Sonuç olarak şu anda seansları tamamladım ve eskiye göre sonuç bayağı başarılı oldu. Kollarımı ilk başta sarartıcılar ile boyuyordum baktım başa çıkamadım sonra almaya başladım sir ile. Ama tabi bilenler bilir buda bir çözüm olmadı. Lazere başlamadan önce baya bi güçlüydü kıllar. Tenimde açık renk olduğu için belki iyi etki etti. Şu anda hala var tüylerim ama rahatsız edici boyutta değil. Ara ara, gayet seyrek ve bebek tüyüne yakınımsı gibi :) Tamamen bitmesini istersem muhtemel bi 4-5 seans daha gitmem gerekirdi ama bu bile gayet yeterli geliyor insana. Özellikle de benim gibi tüy takıntınız varsa illede bitmesi gerekmiyor, bu sonuç bile insanı tatmin ediyor.

Arkadaşlar ben tüm vücut lazer yaptırıyorum. İnanılmaz memnunum. Eskiden t shırt giyinmek dertti koltuk altından dolayı. aynı şekilde etek. birde yazları denize gitmek büyük sorundu. şimdi ise sanki o sorunları yaşayan ben değilmişim gibi unuttum tüyü kılı. halbuki ne büyük sorundu... 10 seans oldu. ama seans araları 3 ayı bulan dönemde oldu. asla rahatsız edici boyutta tüy çıkması veya uzaması olmadı. bitme garantili tüm vücut gidiyorum. tavsiye ederim. cihazda alex değil ıpl üstelik. ama ben cok memenunum. :21:

Hemen dön lazerden. İğneli epilasyona başla. Ama o da işinin ehli bilen birisi olsun. Kılları cımbızla çekmicek yani yanınca kendiliğinden çıkacak kıllar.

İnan bu günlerine gülüp geçersin. Herkes lazerden dönüyor daha fazla para dökme o gittiğin yere :KK50:

Merhaba kızlar, konu biraz eski ama belki yine de bakıp cevap veren olur. Uzun zamandır kolum için lazere gitmeyi düşünüyorum. Bugün gittim randevu almak için. Oradaki uzman koluma bakar bakmaz size olmaz hiç boşuna para harcamayın dedi. Beyaz tenliyim, tenim beyaz ama saçlarım koyu kahve, normalde tüylerim açık renk ama kollarımdaki tüylerin daha koyu olduğunu düşünüyordum. Bu renk kılları görmez makina çok ince hem de dedi. Kaşlarınız gibi olsa ancak görür, 15-20 seans sürer, garanti de veremeyiz. İşe yaramama, aksine tüyleri uzatma ihtimali çok yüksek, paranıza zamanınıza yazık dedi. Hiç böyle bir cevap alacağımı düşünmemiştim, lazere giden arkadaşlarım genelde görür makina demişlerdi. Bu gittiğim yeri çok araştırdım, bir yer daha var aklıma oraya da gidicem. Ama lazerden önce jiletleme durumları filan olunca kafamı çok karıştırdı. Hadi olmazsa diye. Oradaki uzman bence hiç alma hatta dedi, kısa kollu giyince rahatsız oluyorum dedim, başka yöntemler öneririm size lazere hiç uygun değil dedi. Ne yapsam bilemedim, hiç riske atmasam mı kendimi, yoksa denesem mi yine de ?

X