kolay kpds

ziraat

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Mayıs 2008
360
14
35
kızlar ingilizce özgüvenim hiç yok 6 ay tömere gittim tabiki yeterli değil biliyorum ama kpds, üds ismini duymak bile beni korkutoyor yokmudur bu sınavların kolay yolu tiyoları, valla fazla bişey istemiyorum doktoraya hazırlanıyorum 70 alayım yeter :gitme::sinifsinif:

Hiç bir sınav kolay değil canım.
Bu tür sınavlar için gramer eksiğinin olmaması, kelime hazinenin geniş olması gerekiyor.
Başarmak için de bolca soru çözmek lazım.

kızlar ingilizce özgüvenim hiç yok 6 ay tömere gittim tabiki yeterli değil biliyorum ama kpds, üds ismini duymak bile beni korkutoyor yokmudur bu sınavların kolay yolu tiyoları, valla fazla bişey istemiyorum doktoraya hazırlanıyorum 70 alayım yeter :gitme::sinifsinif:

bi sitede KPDSde çıkan kelimelerin listesini çıkartmışlar, baya uzun bi liste ve güzelce düzenlemişler..
ben ondan çok yararlanmıştım..
siteyi hatırlayamadım ama aratırsan bulabilirsin sanırım çünkü KPDSde kelime sorularından kaybedio insanlar genelde..
yani bana çok yararı olmuştu o listenin..

bi sitede KPDSde çıkan kelimelerin listesini çıkartmışlar, baya uzun bi liste ve güzelce düzenlemişler..
ben ondan çok yararlanmıştım..
siteyi hatırlayamadım ama aratırsan bulabilirsin sanırım çünkü KPDSde kelime sorularından kaybedio insanlar genelde..
yani bana çok yararı olmuştu o listenin..

pekçok site var ve çoğuda güzel önerin için teşekkürler ben ingilizceden korktuğum için tembellik yapıyorum galiba senağlamasenağlamasenağlama

cnm kalıpları bılmen gerekıo ıngde..kelıme cokta onemlı degıl ama bıras altyapınında olması gerekır ben kpds den 85 aldım ama alesten 70 ı alamıyorum..70 bana yettecek bır puan ama mat yok bendede..okutmanlık ıcın almam gereken 70..
var mı bır onerınız nasıl alınır ales ten 70

cnm kalıpları bılmen gerekıo ıngde..kelıme cokta onemlı degıl ama bıras altyapınında olması gerekır ben kpds den 85 aldım ama alesten 70 ı alamıyorum..70 bana yettecek bır puan ama mat yok bendede..okutmanlık ıcın almam gereken 70..
var mı bır onerınız nasıl alınır ales ten 70

Umarım 70 i geçersin, alanın ne bilmiyorum ama matematik yapman gerekiyor en azından ilk bölümü, matematiğin temel konularından başlayabilirsin önemli olan konularla ilgili bol bol soru çözmek

bana sozel puan gerekıyordu ve sadece turkceden cozerek 75 aldım.sana hangı alandan gerek bılmıyorum anım ama ıngılızce puanın baya hosmus ah keske bende alabılsem ama hıc denemdım bu sene ılk kez gırecegm hangı kaynakları onerırsın acaba

bende hiçbir bilgim yokken hiç çalışmadan öylesine girim dedim 41 aldım,bu hafta sonu drshne yazılıyorum bakalım bu sefer kaç alcam 60 falan alsam daha ne isterim ah ah

ben bu sayfaya yazmıstım ama cook gec gordum bana yazılanı.
dersımcım ben ıngılızce ogrt mezunuyum.kaynak olarakta cesur ozturk u onerrırım.onun kıtapları gayet guzel..
bende mat yok hıc kafam basmıyo yapamıyorum. o yusden ales 65 te kaldı

konu hakkında arkadaşlar size

Son düzenleyen: Moderatör:
X