Dudak Makyajı Kolay Yoldan Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak İster Misiniz?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
en azından bı uc dort saat dolgunluk hıssı verse cok ıyı olur aslında dudak laemıyle de dolgunlugu yakalıyorum ama kalemler uzun olmurlu olmuyo malesef :KK43:
üç dört saat sürer mi bilmiyorum :KK31: hic kalem sürmediim kalemler dolgunlukmu veriyo :KK52:
hiçbir işe yaramıyoo bu yöntem kalıcılığı yok,dudaklara zarar verirrrr

Hanım efendi,bu sizin kendi fikrinizdir saygı duyarım,sizde işe yaramamış olabilir ama ben olumlu sonuç aldım. Lütfen karalama yapmayın.

fercancım ya tuh 3 saat vers yetermıs nese kaleme devam o zaman cnm kalem dudakları dolgunlastırıyo tabı yanı ole dogal bı dolgunluktan bahsetmıyorum tabıkı ben mesela dudagımın ustune bı cızgı kadar dudak kalemı uyguluyorum daha guzle oluyo hıle yanı :) zaten cok dolgun dudak ben sevmem normal severım bı de bana ole cok dolgun dudak yakısmıyo acıkcası o yuzden bı cızgı yukarı surmem yeterlı oluyo abartanlar da var kalem surereken onlar ıgrenc duruyo acıkcası :KK43:

fercancım ya tuh 3 saat vers yetermıs nese kaleme devam o zaman cnm kalem dudakları dolgunlastırıyo tabı yanı ole dogal bı dolgunluktan bahsetmıyorum tabıkı ben mesela dudagımın ustune bı cızgı kadar dudak kalemı uyguluyorum daha guzle oluyo hıle yanı :) zaten cok dolgun dudak ben sevmem normal severım bı de bana ole cok dolgun dudak yakısmıyo acıkcası o yuzden bı cızgı yukarı surmem yeterlı oluyo abartanlar da var kalem surereken onlar ıgrenc duruyo acıkcası :KK43:

Bazıları tüm dudağına çekiyor :KK43: çok iğrenç bir görüntü

Bazıları tüm dudağına çekiyor :KK43: çok iğrenç bir görüntü

tum dudaga derken anlamadım cnm ??
ben dedıgım gıbı bı tık yukarı suruyorum o da dudak ustune her yerıne de degıl ortasına ole daha guzel gosukuyo tum dudaktan kastın mesela sıbel canın dudakları hıc yoktur ıncecıktır o acayıp kalın surere ben ıste o goruntuyu sevmıyorum :KK50:

viks sürüyorum 2 saattir herhangi bir değişiklik yok :KK43: acaba belli bir bekleme süresi varmı

cnm 2 saat ıcınde coktan gostermesı gerekıyodu etkıyı bence sende ıse yaramıyo olabılır bı de mentollu olması gerkıyo sanırım hanı yakmas acısından e yakınca da hafıfı dolgunluk ve kırmızılık verıyo ben hı cdenemedım banda olmaz belkı dıye ama ukuduklarım bu yonde

cnm 2 saat ıcınde coktan gostermesı gerekıyodu etkıyı bence sende ıse yaramıyo olabılır bı de mentollu olması gerkıyo sanırım hanı yakmas acısından e yakınca da hafıfı dolgunluk ve kırmızılık verıyo ben hı cdenemedım banda olmaz belkı dıye ama ukuduklarım bu yonde

ard arda birkaç kez sürdüm yandı ama ben pek bi değişiklik göremedim neyse allah bize yakışanı vermiş zaten

bende gece yatmadan önce vazalin sürüyorum dudaklarım iğneliniyo snaki.. sabah kalkdığımda büyük durduğunu hissdiyorum ve yumuşacık oluyo :KK14:

cnm emtollu vazelkın mı suruyosun dudak ıcın olanını ben de alsammı kı ya kararsızım bazılarında hıc etkı etmıyomus

ya kızlar avonun rujunu alın sürün işte :) indikçe çaktırmadan tazelersiniz nolcak ne uğraşcaksınız estetikle vazelinle :) birde dolgun dudak çekici gelir ama her yüz şekline yakışırmı bilemem

ya kızlar avonun rujunu alın sürün işte :) indikçe çaktırmadan tazelersiniz nolcak ne uğraşcaksınız estetikle vazelinle :) birde dolgun dudak çekici gelir ama her yüz şekline yakışırmı bilemem

ayen bana gıtmıyo mesela dolgun dudak kucuk dudaklarım vardır benım bana yakısıyo bence ustu bıraz ınce ıste onu da kalemle halldıyorum zaten
cnm ya avonun rujundanda mentollu vazelın gıbı bısey varmıs ondan dolgun duruyomus dıye duymustum ben bo de herkesde aynı etkıyı gostermıyo sanırım acba resım ekleyebılırmısın fıyatıla bırlıkte :KK34:

ayen bana gıtmıyo mesela dolgun dudak kucuk dudaklarım vardır benım bana yakısıyo bence ustu bıraz ınce ıste onu da kalemle halldıyorum zaten
cnm ya avonun rujundanda mentollu vazelın gıbı bısey varmıs ondan dolgun duruyomus dıye duymustum ben bo de herkesde aynı etkıyı gostermıyo sanırım acba resım ekleyebılırmısın fıyatıla bırlıkte :KK34:

mentolü bilmiyorum canım duymadım hıc . $avon_anew_beauty_lip_plumping_conditioner_7907_1.jpg

Ruj bu fiyat 33 tl .

X