Dudak Makyajı Kolay Yoldan Dudaklarınızı Dolgunlaştırmak İster Misiniz?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
bunu bılyıorum cnm cok cok tesekkur edrım resım ekledıgın ıcın :KK54::KK54:
fıyatı pahalı geldı ban en ıyısı kaleme devam :KK76::KK76:

rica ederim canım :) evet fiyat pahalı baya ama kullanımınıda bağlı böyle nebilim aylarca felan gitcekse hemen bitmicekse sıkıntı olmaz paraya kıyılıp alınabilirde :)

rica ederim canım :) evet fiyat pahalı baya ama kullanımınıda bağlı böyle nebilim aylarca felan gitcekse hemen bitmicekse sıkıntı olmaz paraya kıyılıp alınabilirde :)

dogru soluyosun cnm ama sımdı bı de doglunlastırmazsa yasık paramam bı de ben ogrencıyım vala yataklara duserım ıse yaramazsa :KK52:

dogru soluyosun cnm ama sımdı bı de doglunlastırmazsa yasık paramam bı de ben ogrencıyım vala yataklara duserım ıse yaramazsa :KK52:

:KK70::KK70: hehe o halde hemen Avon dudak dolgunlaştırıcı kullanan varmı diye bir konu açalım ::KK70::KK70::KK70: Yengem söylüyordu arkadaşı kullanmış dudaklar kocaman olunca korkmuş bidaha kullanmamış ama 2-3 saate sönüyormuş geri diye :KK70:

:KK70::KK70: hehe o halde hemen Avon dudak dolgunlaştırıcı kullanan varmı diye bir konu açalım ::KK70::KK70::KK70: Yengem söylüyordu arkadaşı kullanmış dudaklar kocaman olunca korkmuş bidaha kullanmamış ama 2-3 saate sönüyormuş geri diye :KK70:

aman aman korkulcak kadar dolgunluga gerek yok bı tık yeter :KK34:

Aa ilk defa sizden duyuyorum, bal dudaklıyım zaten ama üst dudağım ince, alt dudağım kalın. Kesinlikle denemem lazım bunu, teşekkürler :)

Ekşi Sözlük'te yazılana göre: Alt dudağın üst dudaktan biraz daha büyük olduğu dudak çeşidi :))

ben diş fırçasıyla acı biber vazelin ve biraz sıcak suyu karıştırıp kullanmadığım bir dş fırçasıyla sürmüştüm yaptım bir 5-6 kere falan baya etkili ya ama sıktı

Avon'un dudak dolgunlaştırıcı rujundan ben de almıştım kullandım,kullanmaya devam ediyorum ama ben pek bir etkisini görmedim.Hatta hiç dolgunlaşma olmadı bile diyebilirim.İlk aldığımda annem dudakların ne güzel görünüyor demişti ama herhangi bir şişme etkisi falan yok.

Çoğunuz biliyorsunuzdur fakat ben yine de paylaşmak istedim. Dün gece forumda dolaşırken dudak dolgunlaştırma yollarından birinin Vaporub yani VİKS mentollü krem yahut vazelin oldugunu öğrendim. İlk başta dedim imkansız vs. sonra denemekten ne çıkar ki diye düşündüm ve dolaptan kaptığım gibi sürdüm Viks'i. Dün geceden beri dudaklarım şişti çok tatlı bir görünüme sahip oldum :KK70: Denemenizi tavsiye ederim.
Viks nedir diye soran olursa ; hasta olduğunuz zamanlarda burnunuz tıkanırsa burun açıcı olarak da kullanabiliyorsunuz. Ben Viks'in bu denli kullanışlı olduğunu şahsen bilmiyordum :KK51:

dudak doşgunlaştırıcı araken dolaptaki viks kıymete bindi:))) teşekkürler:) hemen sürdüm 2 dk içinde incecik dudaklarım balon oldu resmen:) bakalım etkisi ne kdr sürecek:)

X