Sivilceli Ciltler Koldaki sivilceler?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

OrtaSon

Hocccammmmmm?!Nasılsınız?
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2010
24
0
hadi suratta,burunda, alında falan anladım da kolda da mı sivilce çıkar?adeta yüzümde çıkmayanlar kollarıma hücum etmiş gibi..bu ne demek oluyor?
*sivilce gibi sıkılabiliyorlar
*zararsız denilebilecek kadar küçükler ama kırmızılar:KK47:
*gerçekten ÇOK fazlalar
yazın kısa kol giymek eziyet olmuştu bana kim görse;
-aa bunlar ne böle sivilce mi? diye soruyolardı.valla bende bilmiyorum ve yine sizden yardım istiyorum...? yüzdekiler için kullanılan yöntemleri kollarıma uygulamam doğru olur mu?

kolda oluyşan sivilcelerin sebebi karaciğerllerdeki yağlanmadan kaynaklıyor benim başıma geçen sene gelmişti adını tam hatırlamıyorum ama bitkisel bi ürün kullandım set di sanırım ben size tavsiye edebilirim

Canım bi ara bendede vardı. Bende yüzüme kullandıklarımı fırsat buldukça kolumada sürüyodum. Ve dediğin gibi gerçekten kısa kollu giymeye utanıyordum o dönem kendime hiç almadığım kadar bolera ve ince hırkalar almıştımm. Ama tek çözüm deniz suyu ve güneş. Tatile gittim 1 ay kaldım. Denize girdim güneşlendim haliyle bronzlaştım. Ben bronzlaştımda gözükmüyor ama yine çıkacaklar sandım ama bir daha hiç çıkmadı. Sırtımdada vardı mesela onlarda yok oldu. Gerçkten çok rahatım. Kesinlikle yazın dene derim .

cnm onlar aynı zamanda alerjiden de kaynaklı olabiliyolar. benim kuzenimde olmuştu. bir çok sebebi var doktora görün bence

Hala varmi bittimi peki sivilceler bendede sirtimda gogsumde kollarimda cok.fazla leke ve sivilce minik minik

X