Köle miyim, hizmetci mi, bundan koca olmaz mk nolur yardim

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Ne üzülüyorsunuz beter olsunlar. Davayı ne zaman açacaksınız en kısa zamanda kurtulun. İşi uzatmayın

O zaman kendinize dert etmeyin, belki zor ama kendinize haksızlık etmeyin.
Bunları düşünerek sadece kendinize zarar verirsiniz.
Yolunuza bakın, çocuklarınıza sarılın yeni hayatınıza odaklanın
Evet bunu yapmaya çalışıyorum ama sürekli yaşadıklarımı olanları söylenenleri hatırlıyorum. Sonra iyi olan davranışları iyi yaklaşımları hatırlatıp onlara odaklanip üzülüyorum halbuki bunca şeyi yapıp 1 kere canım deyip kafa okşamaya mı koca olunur
Böyle evlilik olmaz. Güzel şeyler duymak istiyorsunuz ancak size söyleyebileceğimiz em güzel şey bu evliliği bitirmeniz olur sanırım. Zira uzadıkça mutsuz ve umutsuz bir kadın olarak yaşamaya devam edeceksiniz. Ne denilebilir ki, üzücü...
Evet git gide hayattan soğuyorum. O annesiyle evliymiş gibi herşeyi beraber yapıyor bende hizmetciliklerini yapıyorum
Bu kısmi anlamdım eski esin beni sevmiyor derken
Eski eşim. 8 gün oldu evi terk ettim işte eşim yani sevmiyor beni umrunda bile degil

Allah aşkına kendinizi sorguluyorsanız yapmayın.. Eşi ile çocukları ile ilgisi yok belli ki.. Sizde evi derle topla, yemek yap, hizmet et onların işine gelmiş ve yine barışırsanız yine onların işlerine gelecek.. Kadın sevgi, değer, anlayış görmüyorsa eşinden niye devam edeceksiniz ki ?? Hiç kendinizi üzmeyin bakın adama nasıl rahat nasıl umursamaz çocuklarını bile aramamış..

Evet bunu yapmaya çalışıyorum ama sürekli yaşadıklarımı olanları söylenenleri hatırlıyorum. Sonra iyi olan davranışları iyi yaklaşımları hatırlatıp onlara odaklanip üzülüyorum halbuki bunca şeyi yapıp 1 kere canım deyip kafa okşamaya mı koca olunur

Evet git gide hayattan soğuyorum. O annesiyle evliymiş gibi herşeyi beraber yapıyor bende hizmetciliklerini yapıyorum

Eski eşim. 8 gün oldu evi terk ettim işte eşim yani sevmiyor beni umrunda bile degil

Evi terk ettinse demek var bir sebebi ki varda zaten
Eski eşim dediğine göre inşalalh net karar vermişindir
Ailende babanda boşan diyormuş eee daha ne olsun

Aynı konuyu daha bir hafta evvel açtın sana evlilik yok ortada dedik

Sende ayrilicam demistin ama aynı konu değişen bir şey yok yani

Şimdi ne yazalim yine aynı şeylerden öte ne diyelim
Evet ayni konuyu actim düşünmekten kafayı yiyordum burası iyi gelir diye dusundum
yaa güzel kardeşim güzel bacım

valla birşey diyecem banlanacam , sana çocukları bırak öyle git dedim diğer konunda kaçtane begenmedim tıkladılar ,

ohh mis gibi evlerinde yaşıyorlar sende adamın çocuklarına bakıyorsun ( kimse o çocuklar senın demesin bana )

bırakacaktın çocukları yana yakıla senı arayıp yalvaracaklardı ,
Yani çocuklarımı eski eşimi cezalandırmak için kullanamam.=)
Boyle bir evlilik olmaz,olmamista..İmkaniniz varsa,cocuklarinza aileniz bakabilirse sizde hizlica is bakin derim.Bu donemde zor ama bir yerden de baslamak lazim.Madem kapadan cikitiginiz anda bitti o anda sizin icin de bitsin.3 gun sonra don diyerekten yalvarirsa ciktiginiz kapiyi hatirlatirsiniz..
Evet ailem bakar bende ise gireceğim. Yalvarmaz umrunda bile değil benide sevmiyor onu anladım artık. Ama bir şekilde düşünmekten deliriyorum. Düşünmeyi unutmam lazım =)
Sizi hatırlıyorum, aynı konuyu tekrar yazmışsınız. Gittiğinize sevindim, zaten o adamdan bir cacık olmazdı. Ayrılmak için gitmiştiniz zaten, artık önünüze bakma zamanı.
Evet hala ayrılma ve hayatima bakma kararındayım ama düşünmek beynimiyoruyor
SImdi herkes ayni konuyu niye actin diyecekler ama ben sizi anliyorum hersey yeni yasanmis olaylari dusunup sinirleriniz bozuluyordur. Ailenizin yanina gidip cok guzel karar vermissiniz. Adamin size hicbir hayri yokmus
Teşekkür ederim beni anlamissiniz
Ne üzülüyorsunuz beter olsunlar. Davayı ne zaman açacaksınız en kısa zamanda kurtulun. İşi uzatmayın
Valla beter falan olmadılar hallerinden memnunlar umrunda değil kimsenin. Benide sevmiyor kabullendim umarım bir gün beter olur

Allah aşkına kendinizi sorguluyorsanız yapmayın.. Eşi ile çocukları ile ilgisi yok belli ki.. Sizde evi derle topla, yemek yap, hizmet et onların işine gelmiş ve yine barışırsanız yine onların işlerine gelecek.. Kadın sevgi, değer, anlayış görmüyorsa eşinden niye devam edeceksiniz ki ?? Hiç kendinizi üzmeyin bakın adama nasıl rahat nasıl umursamaz çocuklarını bile aramamış..

Çocuklara üzüldüm, kendilerini bir çırpıda silen bir babaya sahipler.
Lafın gelişi baba dedim.
Evet. Ama çocuklarıma üzülmüyorum öyle bir babası olacağına hiç olmasın ozaman diyorum. Anneleri var arkalarında baba gibi dedeleri var. Babam sağolsun her dediklerini yapar. Burda odaları oyuncakları herşeyleri fazla fazla var.
Ne baba ne eş ne adam olur bu davardan.
Helal olsun ailene sana sahip çıkıyorlar.
Yoluna bak o da anasıyla evcilik oynasın..
Ay ne güzel yazmışsın güldürdün beni bu durumda. Evet babam bize sahip çıkıyor. Sağolsun boşanayım istiyor arkamda hep destek
Evi terk ettinse demek var bir sebebi ki varda zaten
Eski eşim dediğine göre inşalalh net karar vermişindir
Ailende babanda boşan diyormuş eee daha ne olsun
Evet var. Evet kararliyim zaten ama düşünüyorum sürekli. Elimde değil
arasa ne olacak?
hizmetçiliğe geri dönmek istemiyorsanız aramıyor olması daha hayırlı.
Hayır istemiyorum ama ego tatmini sanırım. Ama atamayacağını umrunda olmadığınıda biliyorum yani

Konu başlığı farklı oldu
Sizi benim gibi taniyanlar hani ayrılacaktın ne oldu deyince bence konunun içeriğini değiştirdiniz şimdi ayrılık moduna girdiniz gibi oldu

Hemen düzelteyim konuda gittim var ama pişmanlık var.net değilsiniz gibi

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Bu evlilik olmaz zorlamayın size yazık

Madem annenizin yanınızdasınız ozman bırakın ne hali varda görsün bu şekilde hep yıpranan taraf siz olursunuz

Neyi bekliyorsun ki şuan? Baban arkanda orda rahatın yerinde. Özleyeceğin ne var? Hizmet etmek, annesini çekmek? Adam senle ilgilenmiyomuş bile dsem ki ikili ilişki çok iyi muhteşem bir cinsel hayat var falan. Belli ki o da yok. Tam olarak ne için kötü hissediyosun yani adam çocuklarını aramıyor berbat bir insan.

Madem annenizin yanınızdasınız ozman bırakın ne hali varda görsün bu şekilde hep yıpranan taraf siz olursunuz
Evet beynim uyuşuyor artik
On gun arayla ayni derde ayni derman önerileri gelir bilesin. Zamanla sadece acın azalir
Ben düşünmek.istemiyorum ama elimde değil zaten dönmek yazmak kimsenin egosunu tatmin etmek.gibi derdim yok bana bir gram değer veren birine. Adamın umrunda hile değil ama düşünmeye nasıl engel olurum

Zamanla geçer , hele bir de iş bulursanız oooo . Yorgunluktan yoğunluktan aklınıza gelmez bile . Yapmanız gereken şey iyi bir avukatla konuşup , tazminat nafaka her şeyi almak .
Yani sarılırdı , öperdi , severdi gibi iyi huyları vardı da özlüyorum desen , o da yok .
Yoluna bak artık .

Evet beynim uyuşuyor artik

Ben düşünmek.istemiyorum ama elimde değil zaten dönmek yazmak kimsenin egosunu tatmin etmek.gibi derdim yok bana bir gram değer veren birine. Adamın umrunda hile değil ama düşünmeye nasıl engel olurum

Su anda düsünmeniz nomal. Insan toksik bir durumdan ciktiktan sonra sorgular, en cok kendini "neden hep cekip durdum" diye. Bu normal bir sürec. Zamanla azaliyor korkmayin

Neyi bekliyorsun ki şuan? Baban arkanda orda rahatın yerinde. Özleyeceğin ne var? Hizmet etmek, annesini çekmek? Adam senle ilgilenmiyomuş bile dsem ki ikili ilişki çok iyi muhteşem bir cinsel hayat var falan. Belli ki o da yok. Tam olarak ne için kötü hissediyosun yani adam çocuklarını aramıyor berbat bir insan.
Cinsel hayat konusuna girmek istemiyorum ama o konuda sorun yok odaya girdigimiz az farklı ailesinin yanında farklı. Odada benle ilgilenir hatta hergun. Ama sadece cinsel anlamda benle ilgili diyede evlilik yurutemezdim

X