Köle miyim, hizmetci mi, bundan koca olmaz mk nolur yardim

Zamanla geçer , hele bir de iş bulursanız oooo . Yorgunluktan yoğunluktan aklınıza gelmez bile . Yapmanız gereken şey iyi bir avukatla konuşup , tazminat nafaka her şeyi almak .
Yani sarılırdı , öperdi , severdi gibi iyi huyları vardı da özlüyorum desen , o da yok .
Yoluna bak artık .
Cinselhayatimizda bir problem yoktu son 1 hafta hariç. Ama son 1 haftadır beraber uyumuyorduk bile çünkü sabaha kadar oyun oynamaya başlamıştı. Ondan öncesinde dediklerinizin hepsi vardı.

Evet beynim uyuşuyor artik

Ben düşünmek.istemiyorum ama elimde değil zaten dönmek yazmak kimsenin egosunu tatmin etmek.gibi derdim yok bana bir gram değer veren birine. Adamın umrunda hile değil ama düşünmeye nasıl engel olurum
Baska uğraş edinerek

Evet beynim uyuşuyor artik

Ben düşünmek.istemiyorum ama elimde değil zaten dönmek yazmak kimsenin egosunu tatmin etmek.gibi derdim yok bana bir gram değer veren birine. Adamın umrunda hile değil ama düşünmeye nasıl engel olurum
Bu asalakları düşünmeyi bırak. çoktan yeni bir hizmetçi bulmak icin girişimlere başlamışlardır ana oğul

Bırakın bir eş olarak , anne olarak... Sizi bir birey olarak bile saymıyor evde. Yokmuşsunuz gibi davranıyor. Psikolojik şiddet bariz biçimde.
Bırakın yokluğunuzu hissetsin, elbette bir noktada acaba diyecektir ama şunu da belirteyim onun bencilliği kabalığı kök salmış huyuna suyuna. Değişmez.

Cocuklarimin herseyi var, babam bosanayim istiyor, arkamda destek yazmissiniz.
Ya bu kadar ailesi arkasinda olan bir insan nasil 5 sene buna katlanir elalemin hizmetcisi olur kaynana evinde tikilir kalir, katlanir aklim filan almiyor. Cidden hersey maddiyat degil derken bundan bahsediyorum işte, ailesi arkasinda olmayani, 3 kuruşu olmayini bir sekilde anliyorsun da bunu omrum boyunca anlayamayacagim galiba hala aramadi diyorsun. 🙄

Zamanla geçer , hele bir de iş bulursanız oooo . Yorgunluktan yoğunluktan aklınıza gelmez bile . Yapmanız gereken şey iyi bir avukatla konuşup , tazminat nafaka her şeyi almak .
Yani sarılırdı , öperdi , severdi gibi iyi huyları vardı da özlüyorum desen , o da yok .
Yoluna bak artık .

Neden üzülüyorsun canım.. KV kocana hizmetçilik yapmayı mi ozledin ? Ailen kabul etmiş çocuklarınla. şükret çalışmayan anasıyla oturup dizi izleyen adamdan kurtuldum diye ..

Asla geri dönmeyin

Baska uğraş edinerek
Film izliyorum. Çocuklarla ilgileniyorum. Yemek tatlı yapıyorum =)
Bu asalakları düşünmeyi bırak. çoktan yeni bir hizmetçi bulmak icin girişimlere başlamışlardır ana oğul
Haha olabilir
Bırakın bir eş olarak , anne olarak... Sizi bir birey olarak bile saymıyor evde. Yokmuşsunuz gibi davranıyor. Psikolojik şiddet bariz biçimde.
Bırakın yokluğunuzu hissetsin, elbette bir noktada acaba diyecektir ama şunu da belirteyim onun bencilliği kabalığı kök salmış huyuna suyuna. Değişmez.
Değişmeyeceğini biliyorum dönmek gibi düşüncem yok ama aklıma gelmesin istiyorum
Cocuklarimin herseyi var, babam bosanayim istiyor, arkamda destek yazmissiniz.
Ya bu kadar ailesi arkasinda olan bir insan nasil 5 sene buna katlanir elalemin hizmetcisi olur kaynana evinde tikilir kalir, katlanir aklim filan almiyor. Cidden hersey maddiyat degil derken bundan bahsediyorum işte, ailesi arkasinda olmayani, 3 kuruşu olmayini bir sekilde anliyorsun da bunu omrum boyunca anlayamayacagim galiba hala aramadi diyorsun. 🙄
Aramaz zaten diyorum. Umrunda değil yani. Bende dönmeyi duusnmuyorum zaten sadece çok fazla beynim yoruluyor aşırı düşünüyorum bu beni mutsuz ediyor
Çocukları da silerim diyen adam için gram düşünmeyin. Geç bile kalmışsınız gitmekle
Evet..

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima oda

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Eşinizi kafanızdan silin çocuklarınıza odaklanın böyle bir adamı düşünerek zihninizi meşgul etmeyin çünkü değmez . Eşiniz geri geleceğinizi düşünüyor olmalı ondan bu rahatlık. Annesiyle bir ömür boyu mutluluklar sütten kesilmemiş bebe gibi anasının dibinde! Bırakın Allah aşkına sakın üzülmeyin.

Kusura bakmayın ama sorun siz sadece kendi hayatınıza odaklanmışsınız. Hayata at gözlüğüyle bakıyorsunuz. Tek meşgaleniz size hizmetçi muamelesi yapan kocanız ve kayınvalideniz. Kafayı bunla bozmuşsunuz.
Forumda attığınız tüm mesajlar kendi açtığınız 2 başlığa ait. 1 hafta önce yorum yaptık. Sizin şikayetiniz aynı, bizim fikirlerimiz aynı.
Cinsel hayatımız iyi yazmışsınız. Bu da büyük problem. Eşiniz sizi duygusal olarak doyurmuyorsa, siz nasıl cinsel olarak onu ve kendinizi doyurmaya çalışıyorsunuz? O zaman herşeyden önce tepkinizi yatağa gitmemekle verseydiniz. O zaman eşinizde belki hal ve hareketlerine çeki düzen vermeye çalışırdı. Gerçi anlattıklarınızdan yola çıkarak çokta önemseyecek birine benzemiyor.
dünyada ilk boşanacak kadın siz olmayacaksınız. Son boşanan da olmazsınız.
bir karar verin ve arkasında durun. En kötü karar kararsızlıktır. Öbür türlü boşa kürek çekmiş oluruz.

Yillar sonrada cikarlar cocuklarin karsilarina ben babanizim babannenizim bizi hic mi sevmiyorsunuz sayginiz yok derler insallah mahkemede boyle insanlara gorus gunu vermez haketmiyorlar

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim

Kolay düşünmeyi bırakamazsın herşeyin zamanı var . Çok güzel doğru bir karar vermişsin .

Dibine kadar haklısınız. Hadi bi koca olarak sevmiyodur iletişim probleminiz vardır sizinle ilgilenmiyodur vs, ama bi insan, "insan" sıfatıyla, hasta yatan birine bişey ister misin? Su getireyim mi falan diye bile sormaz mı yahu. İnsanlıktan nasibini almamış sizin eşiniz, size köle, hizmetçi falan değil insan muamelesi bile yapmiyo. O gün siz yatarken halinizi de merak ettiğinden sormamistir iyilestiyseniz hizmet buyurmak için sormuştur kesin. Evladını bile silebilicek olan adam size acır mi

v
Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabil
valla yeniden engellensemde yazıcam eee o anasıyla takılırken geceleri sen napıyn sormasıa ayıp
sen adamın gunduz ev işlerini hallet ütüsünü yemeyini yap anasına danasına hızmet et gecede gönlünü yapp ee adam gündüz seni ne yapsın

bi kere beni insan yerine koymuyorsun deyip hicbi isini yapma gece munasabet dahilll

X