Köle miyim, hizmetci mi, bundan koca olmaz mk nolur yardim

Seni ve çocukları silerim ne demek yahu. Valla zaten kendiniz anlamışsınız yaşadıklarınızı gayet kolay atlatırsınız. Kendnize ve çocuklarınıza bakın bundan snra

Sizi eve yatılı hizmetçi olarak almışlar.. Tek fark arada cinsel ihtiyaçlarını gideriyor olması, annesini de torun sahibi yapmış böylece..

Haaa bir de yatılı hizmetçilere maaş verirler bir de hasta falan olduğunda onunla duygusal olarak olmasa da yine de ilgilenirler..

Sizin adınıza üzüldüm ama Neyseki çocuklarınızı da alıp kurtulmuşsunuz.. Merak etmeyin 2 3 ay sonra iyi ki de kurtulmuşum keşke daha önce çıksaymışım ordan diyeceksiniz.. Yani hiç canınızı sıkmayın...

Ortada evlilik yok. Sen beleş hizmetçisin onların gözünde. Beleş bakıcısın. Bunlara rağmen üzülüyorsan da yani...

Yillar sonrada cikarlar cocuklarin karsilarina ben babanizim babannenizim bizi hic mi sevmiyorsunuz sayginiz yok derler insallah mahkemede boyle insanlara gorus gunu vermez haketmiyorlar

Allah askina su aciz halden kurtulun..bosanin yeni bir hayat kurun..

Kolay düşünmeyi bırakamazsın herşeyin zamanı var . Çok güzel doğru bir karar vermişsin .

Dibine kadar haklısınız. Hadi bi koca olarak sevmiyodur iletişim probleminiz vardır sizinle ilgilenmiyodur vs, ama bi insan, "insan" sıfatıyla, hasta yatan birine bişey ister misin? Su getireyim mi falan diye bile sormaz mı yahu. İnsanlıktan nasibini almamış sizin eşiniz, size köle, hizmetçi falan değil insan muamelesi bile yapmiyo. O gün siz yatarken halinizi de merak ettiğinden sormamistir iyilestiyseniz hizmet buyurmak için sormuştur kesin. Evladını bile silebilicek olan adam size acır mi

Seni ve çocukları silerim ne demek yahu. Valla zaten kendiniz anlamışsınız yaşadıklarınızı gayet kolay atlatırsınız. Kendnize ve çocuklarınıza bakın bundan snra

İnsan olarak, ayı ininde yaşayamamız normal değil mi?
Hala onu aklamaya çalışan, kendinizde kusur görme çabanıza sağlık ama boşa, herhalde varlığınız suçunuzdur.

Sizi eve yatılı hizmetçi olarak almışlar.. Tek fark arada cinsel ihtiyaçlarını gideriyor olması, annesini de torun sahibi yapmış böylece..

Haaa bir de yatılı hizmetçilere maaş verirler bir de hasta falan olduğunda onunla duygusal olarak olmasa da yine de ilgilenirler..

Sizin adınıza üzüldüm ama Neyseki çocuklarınızı da alıp kurtulmuşsunuz.. Merak etmeyin 2 3 ay sonra iyi ki de kurtulmuşum keşke daha önce çıksaymışım ordan diyeceksiniz.. Yani hiç canınızı sıkmayın...
Hepiniz çok haklısınız. Dönmeyi zaten düşünmüyorum ama takip ediyorum sürekli bu huyunu bırakmam lazim

Daha 25 yaşındasın kendine yaşattığın bu zulüm kah mı
Bir gram gözyaşına değmez
Söylenmez belki ama üç beş seneye çocukların büyür rahatına bakarsın karşına çıkan seni seven sana değer veren biriyle de evlenirsin
Allah'ım ya kv de de kızmaz mı hiç oğlum eşinle ilgilen diye ne analar var ya nasıl adamlar yetiştiriyorlar bırak çocuklarına rol model olmaz ondan dedeleri onların için daha iyi bir örnek merhametli aklı başında bir baban varmış allahtan

yaa güzel kardeşim güzel bacım

valla birşey diyecem banlanacam , sana çocukları bırak öyle git dedim diğer konunda kaçtane begenmedim tıkladılar ,

ohh mis gibi evlerinde yaşıyorlar sende adamın çocuklarına bakıyorsun ( kimse o çocuklar senın demesin bana )

bırakacaktın çocukları yana yakıla senı arayıp yalvaracaklardı ,
Bende aynını dusunuyorum
Cocukları bırakıcak
Kaynana bakar cocuklara
Hıcdegılse kıymetını anlar kocası ve kayın valıdesı
Belkı kaynanası maas baglar😁

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Hiç üzülmeyin en güzelini yapmışsınız evi terkederek. Şimdi kalsın anneciğiyle beraber, sarılıp uyusunlar takılsınlar. Sizin de dediğiniz gibi onların hizmetlisi gibiymişsiniz zaten. Daha yeni diye kafanıza takmanız çok normal bence zamanla geçicektir muhakkak. Hele ki ne kadar doğru bi karar verdiğinizi anladıkça.. Aileniz de arkanızdaysa ne mutlu size. Zararın neresinden dönersen kardır

Böyle insanlar gamsız canım.O yüzden sizi kolay silmiş.İsci gözü ile bakıyor size.Siz bosansaniz fazla sürmeden yenisine bakıyorlardı belki de başladılar bile yeni kurbanlara.Duygusal olarak hiç yipratmayi. Takip de etmeyin değmez.Coxuklara üzüldüm yazık adam rahatlığa alışmış.

Esiniz size bir adim atsa donecekmissiniz gibi geliyor bana. Lutfen yapmayin bunu. Babanizda arkanizdaymis durumunuzda iyi saliverin gitsin esinizden adam olmaz. Kendi cocuguna merhamet etmeyen size hic etmez bir omur boyu hizmetcilik yapmak istemiyorsaniz def edin hayatinizdan. Anasiyla dip dibe mutlu mesut yasasinlar.

Bu ne ya. Ne kocalık yapıyor ne babalık. Neyini özlüyorsunuz ki hizmet etmeyi mi?
Ozlemiyorum. Ama alışkanlık takip ediyorum
Hiç üzülmeyin en güzelini yapmışsınız evi terkederek. Şimdi kalsın anneciğiyle beraber, sarılıp uyusunlar takılsınlar. Sizin de dediğiniz gibi onların hizmetlisi gibiymişsiniz zaten. Daha yeni diye kafanıza takmanız çok normal bence zamanla geçicektir muhakkak. Hele ki ne kadar doğru bi karar verdiğinizi anladıkça.. Aileniz de arkanızdaysa ne mutlu size. Zararın neresinden dönersen kardır
Evet. Ozlemiyorum öyle çok uzulmuyorumda ama alışkanlık takip edip düşünüyorum
Böyle insanlar gamsız canım.O yüzden sizi kolay silmiş.İsci gözü ile bakıyor size.Siz bosansaniz fazla sürmeden yenisine bakıyorlardı belki de başladılar bile yeni kurbanlara.Duygusal olarak hiç yipratmayi. Takip de etmeyin değmez.Coxuklara üzüldüm yazık adam rahatlığa alışmış.
Evet çocuklar umrunda degil
C Cektigimcile06 zararın neresinden dönersen kâr senin için ama çocuklar için üzüldüm onların ne suçu var. Adamda olmayan babalığını görmüş oldun.
Evet bende kendi hayatima bakmaya çalışıyorum ama alışkanlık
Esiniz size bir adim atsa donecekmissiniz gibi geliyor bana. Lutfen yapmayin bunu. Babanizda arkanizdaymis durumunuzda iyi saliverin gitsin esinizden adam olmaz. Kendi cocuguna merhamet etmeyen size hic etmez bir omur boyu hizmetcilik yapmak istemiyorsaniz def edin hayatinizdan. Anasiyla dip dibe mutlu mesut yasasinlar.
Hayır dönmeyi düşünmüyorum sadece alışkanlık takip ediyorum

Evet beynim uyuşuyor artik

Ben düşünmek.istemiyorum ama elimde değil zaten dönmek yazmak kimsenin egosunu tatmin etmek.gibi derdim yok bana bir gram değer veren birine. Adamın umrunda hile değil ama düşünmeye nasıl engel olurum
bence kayınvalıden arama oglum kemdı donsun dıye akıl verıyor olabılır

Canım seni köle olarak almışlar, hizmetçi olsan belli çalışma saatin, izin günün, maaşın olurdu. Adamın hangi iyi yönünü düşünüyorsun anlamadım burada anlatmadığın bir özelliği yoksa. Çocuklarına nafakanı da al, ödemezse icraya ver, çalışmasa da nafaka ödemek zorunda.
Yalnız burada hatalı olan sadece eşin ve ailesi değil. Annesi ile birlikte oturan çalışmayan, ps başında oyun oynayarak sabahlayan bir adamla evlenerek ve 5 yılda 2 çocuk yaparak sen de hatalısın. Aşk karın duyurmuyor. Ailen arkandaysa sakın dönme, çocukların biraz büyüyünce çalış kimseye muhtaç olma.

Hizmet etmeyi bırakıp ailenize dönmüşsünuz neyi düşüneceksiniz ki? Adam ana kuzusu,bu yaşadığınız evlilik değilmiş şükredin böyle dengesiz insanlardan kurtulduğunuz için .

Baş tekmeyi gitsin insan musvettesine. Böyle adamdan ne koca nede baba olur. Bundan olsa olsa Şam kocası ve babası olur oda senin işine gelmez bacım. Boşver sen kendi hayatına ve çocuklarına bak hayat kısa.boylesi şaklabanlarla vakit öldürme. Düşünme bile kurtulduğuna şükür etki bir daha böyle insanlar çıkmasın karşına. Allah'ım böyle insanlardan korusun hepimizi inşallah 🙋

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Sanki affet dese döneceksin gibi geldi bana

X