Köle miyim, hizmetci mi, bundan koca olmaz mk nolur yardim

Cocuklarin yasadigi evde mi sigara iciyor?
Bu adam tam bir okuz. Umarim kararindan donmezsin.
Biliyirum simdi sen aramasini, cocuklari ozledigini soylemesini falan bekliyordun. Onu yapmayinca beynin oyun oynuyor yanlis mi yaptim diye dusunuyorsun. Bu hep boyle olur ama hayir yanlis yapmadin. Bu adam icin sen sadece anadina hizmetci olmussun. Simdi gelgitlerinin olmasi normal. Gelgitlerin bitincecoh be iyi ki bitmis diyeceksin. Evlilik bu degil. Seninki resmen kolelikmis.

Seni oyle iyi anliyorumki tam olarak ayni seyleri yasamasakta bende evliligim den hic memnun degilim. Hamileyim ve nasil devam etcegimi inanki bilmiyorum. Vallahi dusunme ayril gitsin demek okadar kolay ki daha dun babamin evine geldim kafa dinlemek dusunmek icin Ama kendimi artik buraya ait hissedemiyorum her yerde artik el gibiyim.
Cok sukur evladini cok sevecegine ve iyi bir baba olacagindan suphem yok esimin ama
Beni mutsuz ettikten sonra ona katlanmak zorunda kalmak da istemiyorum.

Yine sadece sana yapsa dayanirdin da evladini silen bir adamdan gercekten hic birsey bekleme kendi kanini canini sevemiyorsa elin kizini hic sevemez Allahim hepimize yardimci olsun ve dogru kararlar almamiza yardimci olsun
Bir erkegin sevgisine ihtiyacimiz yok herseyinden ustesinden geliriz.

Aslında farkındayım. Böyle evlilik olmaz doğru olan bitirmek zaten.geri asla dönmem. Ama beynim durmuyor sürekli düşünmekten yoruluyorum artık.. iyi hissetmiyorum. Eski eşim beni sevmiyor artık görüyorum umrunda bile değil buda insanı sarsıyor.. bilmiyorum nasıl atlatacağım

Evet bende böyle dusunuyourm.

Ailemin durumu iyi rahatımda burda o konuda sikayetim yok ayrılmami i stiyor babam zaten
Bak sakın dönme
Düşünme şunu
Sanki kıymet bilmiş! Bırakk inceldiği yerden kopsun antidepresan al çıkmaza girersen 3 ay falan kullanırsın Hiç kimseye ilaç tavsiye etmem ama sen kendinle başedemiyorsan almalısın
Meşgale bul acilenn !!

Maddi gücün ne alemde bilmiyorum. Eğer o yerindeyse ve o adama bu açıdan bağımlı değilsen şu an miss gibi bir gelecek huzur seni bekliyor diyebilirim. Yahu o kadar hizmeti etmek ve karşılığında 5 karış çıkan çene.. hayırdır yani. Hani bir öküzü kaybetsen cidden o bile bie kayıp olurdu. Bu bir kayıp değil ki,bilakis kazanç! Sadece alışkanlığın seni zorlayabilit e onlada başa çıkarsın artık..

Böyle anlattiginiz bir adam icin üzülmek mi?? Bu kadar degersizlestirmeyin lütfen kendinizi ya ! O ne öyle ergen gibi play stationlar,calismamalar,anne kuzuluklari ? Insan evlilikten,erkekten tiksiniyor bu tipleri görünce.Neden calismiyor,bir rahatsizligi mi var? Nasil geciniyorsunuz peki? Olur mu hic böyle.Bir arkadasim var,eşi ayni sizin anlattiginiz tarzdi.Kira gelirleri var diye calismiyodu gencecik adam.Play stationlar,bütün gün yatmalar böyle,annecilik ...cocuklari yoktu onlarin.Demek bu tip adamlar bir familya gibi ,ayni yasam tarzi.Arkadasim bosandi.Hakkinizda hayirlisi olsun,üzülmeyin nolur.Insallah arkanizda aileniz ya da kendi ayaklari üzerinde duracak ekonomik gücünüz vardir,yoksa gerisine bi tekme atin gitsin.Evladini da silen adamdan hayir gelmez hic kimseye nokta.
Gemici dönem dönem çalışıyor ayrıldık görüşmüyoruz ama haberini aldım şuan yunanistanda çalışıyor gemide. Gelince bir süre gitmiyor işte

Zaten önceden de babalık yapmıyormus ki şimdi yapsın. Bence yine de şükret arkanda ailen var ayrıca seni rahat bırakmayadabilirdi kadın cinayeti vs ulkemizin durumu belli
Yok umrunda değil hiç aramadı sormadı cocuklarida.. bende onu aramadım bitti gitti
Merak etmeyin mutsuz olmaya başlayacak o da. Ne yapıyorsa yapsın bosverin siz.
Bilmem hiç aramadı sormadı umrunda değil benimde değil artik
Cocuklarin yasadigi evde mi sigara iciyor?
Bu adam tam bir okuz. Umarim kararindan donmezsin.
Biliyirum simdi sen aramasini, cocuklari ozledigini soylemesini falan bekliyordun. Onu yapmayinca beynin oyun oynuyor yanlis mi yaptim diye dusunuyorsun. Bu hep boyle olur ama hayir yanlis yapmadin. Bu adam icin sen sadece anadina hizmetci olmussun. Simdi gelgitlerinin olmasi normal. Gelgitlerin bitincecoh be iyi ki bitmis diyeceksin. Evlilik bu degil. Seninki resmen kolelikmis.
Evet gelgitlerim oldu hemde çok şuan iyiyim diyete başladım 3 kilo verdim spor yapıyorum çocuklarla ilgileniyorum daha iyiyim arasira aklıma geliyor kendime diyorum o annesiyle evliydi sende hizmetciydin . Böyle bir hayatı kabul ediyosan dön ha etmiyorum diyosan düşünmeyi bırak =)
Seni oyle iyi anliyorumki tam olarak ayni seyleri yasamasakta bende evliligim den hic memnun degilim. Hamileyim ve nasil devam etcegimi inanki bilmiyorum. Vallahi dusunme ayril gitsin demek okadar kolay ki daha dun babamin evine geldim kafa dinlemek dusunmek icin Ama kendimi artik buraya ait hissedemiyorum her yerde artik el gibiyim.
Cok sukur evladini cok sevecegine ve iyi bir baba olacagindan suphem yok esimin ama
Beni mutsuz ettikten sonra ona katlanmak zorunda kalmak da istemiyorum.

Yine sadece sana yapsa dayanirdin da evladini silen bir adamdan gercekten hic birsey bekleme kendi kanini canini sevemiyorsa elin kizini hic sevemez Allahim hepimize yardimci olsun ve dogru kararlar almamiza yardimci olsun
Bir erkegin sevgisine ihtiyacimiz yok herseyinden ustesinden geliriz.
Umarım herşey bebeğin ve senin için iyi olur
Bak sakın dönme
Düşünme şunu
Sanki kıymet bilmiş! Bırakk inceldiği yerden kopsun antidepresan al çıkmaza girersen 3 ay falan kullanırsın Hiç kimseye ilaç tavsiye etmem ama sen kendinle başedemiyorsan almalısın
Meşgale bul acilenn !!
Hayır dönmem asla. O aramadı sormadı bende aynı şekilde bitti gitti. Kendi hayatima bakiyorum aklıma geldiğinde başka ugraslar buluyorum
Maddi gücün ne alemde bilmiyorum. Eğer o yerindeyse ve o adama bu açıdan bağımlı değilsen şu an miss gibi bir gelecek huzur seni bekliyor diyebilirim. Yahu o kadar hizmeti etmek ve karşılığında 5 karış çıkan çene.. hayırdır yani. Hani bir öküzü kaybetsen cidden o bile bie kayıp olurdu. Bu bir kayıp değil ki,bilakis kazanç! Sadece alışkanlığın seni zorlayabilit e onlada başa çıkarsın artık..
Maddi durumum iyi ona mecburiyetin yok

Adam peşinize düşsün ben de köleliğime döneyim diyorsunuz kısacası
Kolay gelsin
Aktörler değişir ama sizin hayatınız değişmez
Siz başka biriyle evlenirsiniz mesela yine ona kul köle yine isyan bu sefer gidemezsiniz de...

yaa güzel kardeşim güzel bacım

valla birşey diyecem banlanacam , sana çocukları bırak öyle git dedim diğer konunda kaçtane begenmedim tıkladılar ,

ohh mis gibi evlerinde yaşıyorlar sende adamın çocuklarına bakıyorsun ( kimse o çocuklar senın demesin bana )

bırakacaktın çocukları yana yakıla senı arayıp yalvaracaklardı ,
Ciddi değilsiniz değil mi?

Adam peşinize düşsün ben de köleliğime döneyim diyorsunuz kısacası
Kolay gelsin
Aktörler değişir ama sizin hayatınız değişmez
Siz başka biriyle evlenirsiniz mesela yine ona kul köle yine isyan bu sefer gidemezsiniz de...
=)
Guzel haberlerini bizlere bildirirsen cok sevinirim. Sevgiyle kal.
Tabiki çok sağolun ilginiz icin =)

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Ben böyle şeyler okuyunca gerçekten çok üzülüyorum. İnşallah böyle şeyler yaşamam, asla büyük konuşmak istemem Allah karşılaştırmasın kimseyi. Umarım başarırsınız o eve dönmemeyi.En kötü ne olabilir dönmeyin boşanın hatta muhattap olmayın direk avukatla muhattap olsun. O derece sinir oldum.

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilir

Daha önce de konu açmıştım. Çok bunaldim aklımda hep sorular lütfen destek olun.. 5 yıllık evlilik 2 çocuk kv yaşıyordum. Sabah kalkarım akşama kadar eşime ve ailesine hizmet ederim çocuklara bakarım eşim şuan çalışmadığı için bütün gün hatta sabah 4 5 kadar pc de oyun oynar.. beraber bile uyumuyorduk bu yüzden. Yemeği çayı pc basında yer içer hizmetini ederim. Ailesinede öyle. Yanımıza gelip oturur mutfakta annesi ben eşim. Annesi salona gider eşimde gider. Benle asla oturmaz. Internettwn hobi evi bakmış küçük parçaları olan mesela annesine gösteriyor alalım da beraber yapalim diyor.. her yere annesiyle gidiyor beraber yanlız bir yere asla gitmiyoruz odada sigara içme dedim diye annesinin yanında bana senelerdir annem karışmıyor sen dedin diye mi icmicm gibi bir cümle kullandı. Hastalandım başım çok dönüyordu çocuklara o halde baktım sonra gittim yattim annesiyle dizi izliyordu geldi nasil oldun dedi kapıdan çok kötüyüm dedim kapattı kapıyı gitti dizi izleme.. umrunda bile değildi. O gün kavga ettim ölsem umrunda değil sen beni sevmiyosun dedim gidicem ben dedim. Bana gidicem dediğin an bende bittin açıklama bile yapmicam dedi çocuklarımı aldım ailemin yanına döndüm. Heryerden engellemiş beni annesinden falanda. Umrunuzda değil açıkçası. Kapıdan çıktığın anda cocuklarida senide silerim demişti. Şimdi sürekli aklıma geliyor üzülüyorum. Sizce haklı miyim böyle evlilik olurmu. Nasıl düşünmeyi bırakıp hayatima odaklanabilirim
Ah biz kadinlara okadar cok uzuluyorum ki... buyumemis, karakteri oturmamis, adam olamamis ana kuzulariyla evlenip hayatlarini mahvediyorlar. Belki fiziksel olarak onun karisi sendin ama zihinsel olarak karisi annesiymis. Butun vaktini onla geciriyormus. Adam annesiyle gecirmedigi zamani bile pc basinda geciriyormus. Senle bas basa kalmamak icin vakit kovaliyormus. Her yalniz kaldiginiz zaman ne yapiyordun annesini mi sikayet ediyordun? Erkekler aileleri hakkinda eslerinin sikayet etmesinden nefret ederler ve kacarlar. Bak ablacigim Bence anas kocani yonetiyor. Belki birak gitsin sakin arama onuda cocuklarida burnu surtsun falan demistir. Eger suan cocuklarinla gittigin yer daha guvenli ve huzurluysa hic bozma ve sakin donme derim. Mutlu bir anne mutlu bir yuva demek. Ordaki mutsuzluk senide cocuklarinida mutsuz eder. Herkesi allaha havale yoluna bak derim. Malesef kocan ne koca olabilmis nede baba.
Allah yardimcin olsun.

Alalimda beraber yapalım mı diyor 🤣anasının kuzusu evli olduğunun farkında değil sanırım heryerden engellemeler felan ergenlikten çıkamamış !!siz neden her ise kosuyosunuz alışmışlar hizmete bence size takındığı tavrı sizde ona takının ben öyle yapıyorum evliliğimde karşılıklı sevgi saygı varsa orta yolu bulmaya çalışır

Ah biz kadinlara okadar cok uzuluyorum ki... buyumemis, karakteri oturmamis, adam olamamis ana kuzulariyla evlenip hayatlarini mahvediyorlar. Belki fiziksel olarak onun karisi sendin ama zihinsel olarak karisi annesiymis. Butun vaktini onla geciriyormus. Adam annesiyle gecirmedigi zamani bile pc basinda geciriyormus. Senle bas basa kalmamak icin vakit kovaliyormus. Her yalniz kaldiginiz zaman ne yapiyordun annesini mi sikayet ediyordun? Erkekler aileleri hakkinda eslerinin sikayet etmesinden nefret ederler ve kacarlar. Bak ablacigim Bence anas kocani yonetiyor. Belki birak gitsin sakin arama onuda cocuklarida burnu surtsun falan demistir. Eger suan cocuklarinla gittigin yer daha guvenli ve huzurluysa hic bozma ve sakin donme derim. Mutlu bir anne mutlu bir yuva demek. Ordaki mutsuzluk senide cocuklarinida mutsuz eder. Herkesi allaha havale yoluna bak derim. Malesef kocan ne koca olabilmis nede baba.
Allah yardimcin olsun
Alalimda beraber yapalım mı diyor 🤣anasının kuzusu evli olduğunun farkında değil sanırım heryerden engellemeler felan ergenlikten çıkamamış !!siz neden her ise kosuyosunuz alışmışlar hizmete bence size takındığı tavrı sizde ona takının ben öyle yapıyorum evliliğimde karşılıklı sevgi saygı varsa orta yolu bulmaya çalışır
Olduğum yer rahat adamın umrunda bile değil:KK70: görüşmüyoruz cocuklarida aramıyor bende aramıyor sormuyorum tabiki

X