kombinleyemiyorum yardım edin diyenler,buyrunn ;)

yeleğini önden gumus bros gıbı bısı ıle tutturabılırsın canım o zaman dar pantalonla felan olur
ıcıne dar beyaz badi

aynı renk ve tonlauzun kollu bir badi giysen olur sanki.üst kesimdeki şerit ince artı alt kısmındaki bölümde ajurlu gibi.bunları ortadan kaldırırsan göze batmaz.

canim ben bunu sevmedim yaaa... farkli bir kesimi var ve sisman gösteriyor sanki.

canim bu tarz seyler cok hos oluyor dar paca pantolonla bende uzun gömlekleri veya mini elbiseleri böyle giyerim, ama bu bayan corap kullanmis...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kızlar bunu yeni aldım.Ama nasıl kombinleyeceğime karar veremedim.Omuzları parla zımbalı.Kapri kol.Sizce nelerle giyilebilir?
[/IMG]

Bu da tam görüntü

Bu yine önceden aldıklarım arasında.Resimde soluk çıkmış.Parlak ,ışıltlı bir ipi var.Sizce giyilir mi yoksa evde giydiklerim arasına mı girsin.Çok az giydim. süveter olunca kombini zor oluyor.

Rengi siyah(yine soluk çıkmış).Göğüs altından daralan düşük kollu triko ceket.Çok ince.Bunu nasıl kullanabilirim kızlar.Boyu kalçayı örten biçimde.

payetli kazak için
bunlar şimdi çok moda canım ben dar paça kotlarla giyiyorum bu tarz şeyleri :)

ay ne kdra aldın kuşum bunu,harikaymış
ben olsam yüksek belli kumaş siyah pantol ile kombinlerdim bunu
altına da topuklu
uzun zincirli bi kolyehihoyyyt

gömleğin benzeri ferhundeyede giydirmişlerdi.normalde gördüğümde kombinlenebilir mi dediğim bir tarz gömlek bu.onunkinin kahve değil gri şeritleri vardı.siyah etek,siyah hırkayla kombinlenmişti.evde giyordu.bu yüzden ayakkabı yoktu.yalnız olsa olsa siyah ayakkabı,şık bir çizme olabilirdi.bunada aynıları olurkahve detayı var diye kahve de kullanabilirsin parçalarda.ya da taba gibi.renk konusunda biraz cahilimde .anlatamıyorum.

süveter : beyaz gömlek ya da badi,mavi kot,kahve ugg ya da çizme

triko ceket: gene beyaz gömlek veya badi.yalnız gömlek olacaksa farklı renkte olbilir.özellikle açık pembeyi ve maviyi öneriyorum.spor olması için kot pantolon ile klasik olması içinde siyah-gri-füme kumaş pantolonla.ayakkabı içinde renk siyah.ayakkabı.çizme,ugg hepsi olur.

tarzın mı bilmiyorum ama siyah (baklavalar siyah renkte di mi?) klasik kesim kumaş pantolon,içine beyaz gömlekle ve siyah rugan topuklu ile şık bir kombin olur

niye giyemiyosun ki bebem
yeni moda yüksek bel kumaşlar
ben bayılıyorum
misal;

foto alıntıdır*

yağmurlukcum bak kuşumm hiç de acaip deillerrr bence süperler ki seninki siyah,daha şık durur:kedi:

hatta ve hatta beline de şu kemerlerden al,kırmızı olabilir mesela:jeyyar:

Ben bu kombinasyona bayıldım.Çok asil duruyor.Kontes dediğin gibi yüksek bel kumaş ama çok şık.

heh bak anlatmak istediğimi şöyle fotoliyim

gri simli tayt...
aklıma tunik misali bol siyah kazak + siyah ugg'dan başka bir şey gelmiyor

hepsine katılıyorum kombinlerin.artı simli tayt parti için olabilir.güzel siyah bir üst bu siyah-beyaz üsttünün tamamen siyah olanı gibialtınada platform topuk ayakkabı siyah ya da çok koyu gri.kırmızı ruj ve kırmızı ojeler.tek taş küpeler.dağınık topuz.zincir saplı lame ya da siyah çanta,clutch ta olur.ya da kutu çanta olabilir.

Kontes deri ceketi aldım canım.Resimleri ekliyorum.Telefondan çektiğim için net değil ama biraz anlaşılıyor.Kırışık deri.Fikrini ve fikirlerinizi merak ediyorum:)

Odamın dağınıklığı için özür dilerim

etekle bi önceki sayfadaki kombinden yapabilirsin,
pantolon içinse şunu öneririm;

kombinlenicek yeni ciciler aldımmmmmmm:78:

kızlar az çok tarzımı biliyorsunuz artık
bu elbisenin içine gömlek giymek benim için çok klasik kaçıyor
başka alternatif ne olabilir?
rengi siyah,V yakalı,kısa kollu triko elbise.

kontes o elbisenin içine ince badilerden giyebilirsin aslında..siyah felan

bence altına hani dantelli oluyor ya onun pullu badisini alıp tamamlayabilrsin ama kollarıda kısa olduğu için üstüne de bişi giymen gerekte elbisede triko nasıl olcak bilemedm:26:

sıcak bi yere gidersen hani cafe tarzı bitere altına dantellinin pullularından giy ben öyle giyiyorum da trikosu çok mu kalın değilse üstüne hani triko bolerolar var ya onlardan giy hoş durur bence kontesim

önü dantelli çıt çıtlı badyy ben hep onları giyiyorum

boazlı kazağı yelek için almştm zten
kombinledim bileeemmm bak bgn ne giydinee :92:

Bu gömleklerden giyebilirsin.Siyah çok güzel olur.

Oooooo bak sennnnn resmini çekde koy bakayım kombin yaptıklarını uğraştıma beni şimdi git bak gel

waauww süper etek yahuu siyah harika olur ama altına siyah çorap giyme sakınnnnnn ten rengi giyyyy:92:

canım gömlek ya da badi olsun farketmez ama her halükarda üstüne giydiğini eteğin içine sokman lazım

Etek süper... dar gömlek giyip içine de sokabilirsin. body giyip üstüne bolero tarzı birşey de alabilirsin.. hatta üstüne giydiğin şeyin rengiyle ayakkabıyı uydurursan süper olur bence

kontesim ayakabılarda böyle rugan ama yağmur yağarsa diye kısa topuklu bot düşünmüştüm sen bakta ayakkabılara fikrini söyle canım

ayakkabıların çok kibar... :81:

yeni cici geldiiiiii
her ne kadar aklımda fikir olsa da,yeni fikirlere açığım
ikisinin de modeli aynı ama katlı olan daha kalın,kazağımsı.bi de kemeri yok.

Bu eteği çok severek aldım ama kombinleyemiyorum

bende de var böle bi etek tek renk badi ile giyorum mesale sende beyaz yada kırmızı tek renk badi ile giysen gayet şık olur

morla da deneyebilirsin

alay ettiğiniz simli taytım için bi kombin buldum

elbisenin yakası nasıl canım?
boynun açıksa + saçların da kısaymış,gösterişli sallantılı bir küpe kullan derim
taşlı afilli bi şey olsun bence

Pantolon görünümlü taytlada olabilir

Kızlar bende fikirlerinizi bekliyorum . Malum bu aralar beyaz desenli kulotlu çoraplar moda Fakat ben hangi renk elbiseyle ve ayakkabıyla giyeceğime karar veremiyorum . Yardımcı olurmusunuz?:18:

süt kahve, yağruağzı kısa balonumsu eteklere çok yakıştırıyorum ben

kızlar benim 3-4 senelik şöyle eldivenlerim var
bu ara deri eldiven yeniden moda oldu
rengi de hoşuma gidiyor şirin geliyor emme tüylerini sevmiyo gibiyim:26:
böyle mi kalsın yoksa sökeyim mi sizce?

kontes tuylerı sok bence canım eldıvenler cok tatlı ama ..

evt cnm kremolan başka..
şu resimdeki gibi.. onu da siyah ve beyazla kombinleyebilrim diye almıştım ama başka hangi renklerle gider bi fikrim yok.....

Eki Görüntüle 114084

bu montu bahsettiğin siyah skinny+krem bot ile kullanabilirsin
pembe atkı da olur ama o diğer resimdeki çantayı ben uyduramadım ne yazık ki

zamanında almış olduğum böyle bi çizmem var ama hala ne ile giyebileceğimi bilmiyorum biraz spor tarzında

Eki Görüntüle 123386

ben bunu kot + kazakla düşündüm kuşum
elbise / etek altına çok kaba kaçar
kotu içine sokarsan hoş olur gibime geliyor

bu çanta için acil kombin fikri istiyorum... gece neyse de günlük hiçbirşeyle yakıştıramadım sanki...:26:

Eki Görüntüle 123582

Uploaded with ImageShack.us

böyel dantelli ince duran kalın kaba olmayan bir kazak hoşuma gidedimeslektede kotlada giyilir :)

sizcee ???

bir de bu ara siyah ile şu rengi çok yakıştırıyorum

bahsettiğin krem renk ile de hoş olabilir ama model bilmediğimden emin olamıyorum canım

Eki Görüntüle 133093 bu tamamen üstüme oturuyor ve rengi çok kötü bir mor sanki. Önü çok açık. İçinden bişey giydiğimde de yakışmıyor. Ne yapabilirim ki??

siyah kumaş pantolon her şeye uyar, en basidinden beyaz bi gömlekle bile gideri vardır.
haki pantolonu daha çok pastel renklere yakıştırdım ben
tuniklerin altına da siyah tayt

beyaz pantolonum şöyle kuşum,eski bir kombinimden göstereyim

Aslinda beline ince bi kemerle su tarzda eteklede giyilebilir

aslında süper şeyler oluşturabilirsin onlarlaa
mor için beyaz - gri
kırmızı için gri - sütlü kahve ilk aklıma gelen kombin renklerii
ayrıcaaa fotolar konuşsun diyorum:82:

bu nasil Jivall ?

cizgili siyah beyaz shirtle de süper olur

Jival bak böyle

bu kizin blogunu takip ediyorum kombinleri her zaman sahane, kirmizi pantolonlu bu kombini geldi aklima.. sizlerle de paylasayim :)

Leopar seven arkadasin hosuna gidebilir bu kombin :)

aslinda hersey olur. birkac misal göstericem, bu arada uzun bir gömlek /shirt üzerine kisa yelek ceket fln giyebilirsin.

bunun üstkismi da iyi

cemrecim bence tunik / kazak
tunik / gömlek tarzı şeyler giyersen süper olucaktır

aklıma ilk gelen saten bir pantolon ile takım gibi kullanmak oldu ama tesettür için uygun mudur bilemiyorum:26:

eğerki tesettürlüysen özel günlerde uzun bir elbisenin üstüne giyebilirsin tatlım

Eki Görüntüle 142506 Eki Görüntüle 142507
bu elbiseli uzun olarak düşünün.ama kesinlikle renkli ve cıvıl cıvıl olmalı.uygun birde eşarpla kombin hazır.

saten pantolon üzerine triko olmaz bence canım

yardımlarınızı bekliyorummm

içine bi şey giymeden olmaz diye düşünüyorum
siyah askılı bir bluz giyilebilir
beli pantolon için kısa geliyorsa,yüksek bel pantolon ya da etekle denesene

buyur canım...

daha 2 kere giymeye fırsatım oldu bu eteği,ama fikir verir diye düşünüyorum
Eki Görüntüle 153195 Eki Görüntüle 153194

senin yesil pantalonun ve turkuaz orgu kazagin su sekilde kombinlenebilir bence
Eki Görüntüle 153308

aslinda cok sekilde kombinlenebilir bu ayakkabi
madem dar pacayla hos bulmadin su sekillerde olabilir bence gerci biraz kucuk oldu kombinler ama yinede anlasiliyodur umarim
Eki Görüntüle 153423

şu elbisem için ayakkabı ve çanta önerisi istiyorum bayanlar
elbisede siyah yok hiç,koyu yeşil o siyah gibi çıkan yerler.
kendisi ipekimsi kaygan bir kumaş,kolları şifon

Eki Görüntüle 159650

Eki Görüntüle 163861

arkadaşlar bu bluz ile pantolon uyumlu olmuş mu

siyah kumaş pantolon üzerine son moda yakası fiyonklu gömleklerden giysen nasıl olur canım?

düşük omuzlu bluz çok günlük olur bence

kısa kollu gömleğin nasıl?

Eki Görüntüle 202835 kızlar bu model elbisenin üstüne bolero giyilirmi kot ama pembe kumaş değil ..

Eki Görüntüle 259231

Bu mantoyu öyle değişik diye bir heves aldım. Sonra ya 1 kere giydim ya 2. Öylece duruyor bir köşede.Fikri olan?

merhaba kızlar bende bunu 1 yıldır almışım ama bir kere bile giyinmedim yardım eder misiniz:26: rengi antrasit

Eki Görüntüle 302234

bence bu en iyi maxi elbiselerle olur canım

masaörtüsü olacak bi kumaş değil ki kontesim, başörtmeye şal :26: oldukça parlak ve kaygan, ipek bir kumaşı var..

şu şekilde düşündüm fena değil sanki..

Eki Görüntüle 304159

kızlar bu yağmurluğu geçen gece sevgilmle bayılarak aldık ama nasıl kombinlerim bilemedim fikirlerinizi alabilir miyim

Eki Görüntüle 356549 Eki Görüntüle 356550 Eki Görüntüle 356551

canım spor olduğu için dar kesim jeanle güsel durur içine giyindiğinin yağmurluğundan uzun olmazsa ve etekle kombinlemezsen gayet ii durur kanaatindeyim rengini çok beğenmiştim

kızlar bu ayakkabı pantolonlarla pek olmuyo bilekli gibi olduğu için.eteklerle de kaba mı duruyo acaba dedim kombinleyemedim.rengi pudra.

bu da pek cekete de gömleğe de benzemeyen ince ama modelini sevdiğim bişey.yine kombinlenemeyenlerden :l

kızlar bu ceketinde kumaşı biraz sert.büyük düğmelerinden dolayı sevmeyip giymiyorum napsam :l

pembe-mantar topuk ayakkabın için mangonun yeni sezonundan modeller buldum.bundan daha fazlasıda var koleksionda.devamını koyarsam hepsini koyacaktım.pembe ve beyaz olarak düşün bütün renkleri.gerçi bu renge başka bir tonlarda gider mesala lacivert.

en alttaki ceketin düğmelerini sök madem büyük buluyorsan ama bu tarz bir ceketti en çok beyaz gömlek ve kot pantolon-etek gibi bir kombinle seviyorum.renkli ya da siyah balıkçı badi-kazakta olabilir.kumaş pantolonlada olur gibi ama sanki böyle spor gibi.bu arada kotpantolon ya da eteğin rengli olursa daha trendy olacağını söylememe gerek var mı.ayakkabı olarak bootie tarzı bir ayakkabı olabir.kontesin gri bootiesinin siyahı mesala.onlar çok şıktı.çanta olarakda clutch bacım.özelliklede renkli ve biraz büyük.bu katlama çantalardan da olur.

kombinleri gerçekten beğendim özellikle ilkini ve sonuncusunu.sonuncuda ki gibi b ceket almayı da düşünüyordum zaten:)
zaten yukaradaki sarı etekli kombin buradağım diyor.
bu kombinler ikinci resim için sanırım ama o malesef cekete daha çok benziyo bu şekilde kullanımı biraz zor gibi:S beyaz gömlek ve kotla cidden güzel durablir bu arada düğmeleri düğme değil çıt çıt gibi bişey o yüzden sökülmüyor çanta için clutch fikrini sevdim mutlaka kombinlicem :)

kızlar kiremit rengi eteğim var üstüne ne renk gömlek -tunik vs. giyebilirim hiç bilmiyorum beyaz gömlekle giyiyorum hep bıktım aynı kıyafetten bide tesettürlü olduğum için söylediğiz renge uygun başörtüyüde söylerseniz sevinirim..

Kiremitin üstüne hardal rengi olur, lacivert olur, koyu yeşil olur, krem rengi olur, pudra rengi olur.. olur da olur:) Başörtüyü de altla üstün karışım renginden olan birşey seçebilirsiniz. Ya da tek renk isterseniz, bluz açık renkse başörtü koyu olsun, bluz koyu renkse başörtü pudra rengi, hardal rengi, sütlükahve olabilir.

Son düzenleme:

kızlar bu elbisemin içine veya üzerine ne giyebilirim...
kızlar elbise koyu lacivert tam rengi belli olmamış fotoda :)
ayrıca üzerine uygun olacak başörtü rengini de bekliyorum :))

Son düzenleme:
Kızlar kiremit rengi bir kot aldım.Ama hangi renklerle uyumlu olur sizce ayakkabı ve tişört ne renk olmalı sizce?

Bunun aynısı pantalon resimde rengi net belli olmasada kiremit rengi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…