Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Ben hala çekinceli yaklaşıyorum yahu, sanki çok zararlıymış gibi geliyor. Çok uzun zaman önce tedavisini tamamlayan var mı acaba?

mesela ben turkiyenin en iyi ozel hastanelerinden birinde a.....m hastanesinde yuzume lazer yaptirmistim ve bana uygulamayi hemsire yapiyordu.demek ki artik ozellere bile guvenemiycez...

yüz için nerde epilasyon yaptırırsanız yaptırın sonuç alamassınız.isterse makina ve hastane çok iyi olsun.
burda hemşirenin sizi uyarması gerekiyordu yüzde sonuç alamıyoruz,kıllar yayılıyor diye.

zaten ben de fark ettim ise yaramadigini sonradan igneliye basladim allahtan. burda laf ettigim hemsirenin uygulama yapmasinin yasak oldugu halde bana oyle bir hastanede hemsirenin uygulama yapmasiydi.

Tavsiye ettiğim her arkadaşım memnun kaldı kızlar, ihtiyacınıZ varsa altunizade esteworld üzerine tanımam randevu ve fiyat konusunda bana ve arkadaşlarıma yardımcı olan Elif Hnma ulaşın ...., bana teşekkürü sonra edersiniZ :))

Son düzenleyen: Moderatör:
25 mart ta ilkez yaptırdım. sadece kol altı tek seans 40 tl. sonuçtan memnun kaldım. dün komple paket satın aldım ve komple seansa girdim. acısı yok gibi. ağdaya kıyasla. 8 seans aldığım paket. koltuk altı için memnun kaldım . tüyler önce uzadı sonra kendiliğinden döküldü. yarı yarıya. tüylerim kahverengi. dün 16 nisandı. birdaha ki randevu 8 mayıs . bana erken gibi geldi. sizce süre normal mi? şimdiden teşekkür ederim

ben tavsiye üzerine arist estetik ile anlaştım ve cok memnun kaldım randevu sistemı ıle calışıldıgını ve ıptal edıldıgınde önceden hbr vermem gerektıgını daha satış yapmadan belırttıler zor durumda kalmayın dıye yüzde yuz sonuç alamayacağımı bıle soyledıler oraya gıdene kadar kaç merkezle konuştum %100 bıtış garantlı dedıler ama yıne mantık olarak benımde ınanamadıgım bırsey tamamen bıtecegını soylemelerı bu konuda arist estetik tarafından doğru bılgı verılmesı cok memnun edıcıydı benım acımdan, cok fazla müşterilerinin olmalarıda tercıh edıldıklerının gostergesı oldu açıkçası ben tavsıyenınde tavsıyesıyım

kol altı 2. seansa gireli 12 gün oldu. sol tarafın uzadığını bile fark edemeden döküldü. sağ taraf daha dirençli. bacaklardan da memnun kaldım. ama genital bölge en dirençlisi sanırım.

kol altı 2. seansa gireli 12 gün oldu. sol tarafın uzadığını bile fark edemeden döküldü. sağ taraf daha dirençli. bacaklardan da memnun kaldım. ama genital bölge en dirençlisi sanırım.

Canım ben sıslıde gıdıyorum ılk seansım genıtal de hepsi dokuldu %95 oranı sımdı butun sevdgm ınsanlara onerıyrm cok korkarak gtmıstım ama Allah bın kere razı olsun oradan ılk defa hayal kırıklıgına ugramadm cok memnunum

Merhaba arkdaşlar bugün son seansımı aldım sizlere şunu söyliyim ben pendikte oturuyorum yaptırdığım yer estetikmed çok temiz modern ve tüm personel işinin ustası hepsi belgeli işlem yapmadan önce artıları eksilerini söylediler ve yaptırdık bugünde bitti arkadaşlarıma tavsiye ederim ... buradan irtibat kurulabilir.

kızlar yarın 2. seansa gireceğim. genital cidden döküldü. diğer bölgeler de öle. biraz da beklemek lazım galiba. ben olumlu sonuç alıyorum. kol altım sol taraf ciddi söylüyorum 2 seansta bitti. ben de memnunum. gönül rahatlığı ile tavsiye ederim herkese. kılda keramet olsa ........ çıkmaz

Ben hala çekinceli yaklaşıyorum yahu, sanki çok zararlıymış gibi geliyor. Çok uzun zaman önce tedavisini tamamlayan var mı acaba?

ben ilk kol altı denedim. paket satın almadım. senin gibi çekiniyordum. sonra işe yaradığını görünce daha ekonomik olduğu için paket satın aldım.
pişman olmazsın dene ve kurtul

kızlar bu gün komple 2. seansıma gittim. kol altına yapıldı tekrar. bacaklarda henüz uzama aşamasında olduğu için daha sonra gelin dediler. genital bölge de bir dahaki seansa kaldı. yüzüm gülüyor. ben memnunum . koltuk altım çok rahat. neymiş o ağda. makina jilet işkencesi. melissa benim gittiğim yerin adı. ben tavsiye ediyorum. fiyatlar üç aşağı birbirine yakın.

ben arist estetiğe tavsiyeyle değil internetle ulaştım mail attım geri dönüş yapıldı yerlerine gittim ve görüşme yaptım diğer görüştüğüm yerlere nazaran insan kandırmadan hizmetleriyle ilgili bilgi verdiler ben ısrarla yüzümü yaptırmak istedim riskli olduğunu artış olabileceğini söylediler ve yapmadılar başka yerlerde bitiririz dediler sonra araştırdım ki yüz gerçekten çok riskliymiş 12 seans satın aldım bitiş garantili demediler ama sonuç 8 seans da çok çok iyi durumdayım ki lazere karşı çok ön yargılıydım herkese tavsiye ediyorum

yazdıklarınızın hiç birine katılmıyorum randevu günümü unuttuğum zaman bile arayıp niye gelmediniz randevu oluşturalım seanslarınız aksamasın diye müşteriyle ilgilenen dökülmeleri sürekli her seans soran ilgilenen sonuçlarını herkese göre değişeceğini başta anlattılar bence sizin başka bir probleminiz olmuş olabilir 8 seansdayım bitti gibi seanslara nerdeyse 3 ayda bir gidiyorum ki bana sonucu bu şekilde vadetmediler konuşarak sorunlarınızı çözebileceginiz bir merkez olduğunu düşünüyorum şişli arist estetiği herkese taviye ediyorum

Kızlar merhaba size bişey sormak istiyorum
Bende tüm vücut lazere gitmeyi düşünüyorum son baharda burda begendiğim biryer var az önce bilgi almak için aradım makine adını ots lazer diye söylediler fakat ne nette ne başka bi yerde ots lazer diye birşey yok anlamadım bu ne demek

Merhaba Arkadaşlar,
Lazer için Bakırköy de Dore güzellik salonuna gideniniz var mı? Ben Pazar gününe randevu aldım ama hala tedirginim. Bir de normal seanstan 2-3 gün sonra kontrol atışı yapılıyor diye biliyorum, ama biz yapmıyoruz gerek yok çünkü dediler. Benim tenim beyaz ve tüylerim de koyu renk. Bu tüyler için IPL uygun dedi kız. Kararsızım hala. Sizce bu IPL iyi midir arkadaşlar?

kızlar ben yaptırdım 1.5 yıl sürdü toplamda 6 ay oldu biteli kıldan tüyden kurtuldum herkese tavsiye ederim..

kızlar ankarada yaptıranınız varsa nereye yaptırdınız gerçekten mekan yüzünden başlayamıyorum.. korkuyorum tecrübesizellere düşerim diyee iyi bi referans lazım bana

Ankara da okuyorum ve lazere gitmeyi düşünüyorum önerebileceginiz ve memnun kaldığınız yerler var mı tıp merkezinde yaptırmayı düşünüyorum bi kaç yer var ama korkuyorum tecrübesizim yardım ederseniz sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…