Lazer Epilasyon Komple Lazer Epilasyon Yaptıranlar

Merhaba ben kayseriden yaziyrm ilk defa bir sayfaya yorum yaziyrm ki herkes daha dikkatli olsun 5 yil once yaptirdm gayet memnundm tarama amacli 1 hafta once estetica guzellik merkezine gittm yaptirmak icin maaaleeesef ve ciddi yaniklarm oldu suan da canim cok yaniyr cildiye uzmanina gittm tedavi basladi. Yapan kisilere cok dikkat edn.

Ben 14 yıl önce genç bir kızken koltukaltı ve bıyık bölgeme yaptırdım 12 seans gittim koltukaltı tamamen bitti. birkaç ince tüy kalmıştı onlarda zamanla yok oldu ve birdaha çıkmadılar.bıyık bölgemde birkaç tane kaldı seyrek seyrek ama çok geç uzuyorlar belli bile değil . Tabi 14 yıl önce teknoloji bu kadar gelişmemiştir doktor hanımlar yapmıştı baya da lüx bir yerdi.. 14 yılır çıkmadı yani kıllar.. şimdi tüm vücut paket aldım alexandrite kullanan bir yere gidiyorum umarım sonuç alırım

ankaradakiler için bahçelievlerdeki sevgi medlife ı kesinlikle önermiyorum. sahibi sevgi hanım konuştuğu gibi hizmet vermiyor. çok paracı. arkadaşlarımlarımla beraber gideyim diye üye oldum. onlardan farklı üst iç bacak kısmı var. ben pazarlık yaptım. verdiğim para uymuyorsa "hayır uymaz o paraya" diyebilecekken "tamam olur" diyip onlar 6 seansken bana 5 seansa anlaşma yapmış. beni bu konuda bilgilendirme yok. son seansımda anlaşıldı bu durum. açıklaması da sizin bir bölge fazlaydı çünkü şeklinde. o zaman bana bu paraya olmaz olursa da bir seans eksik olur deseydiniz diyorum. işlerine gelmiyor tabi ki... öyle bir açıklama yapmadan tamam diyip kafalarına göre düzenleme yapmış sevgi hanım. ben zaten seans sürelerinden de rahatsızdım. ama bu yaptıkları son nokta oldu artık. ankara bahçelievlerdeki sevgi medlife güzellik merkezini kesinlikle önermiyorum arkadaşlar. paranızla başka yerde daha güzel hizmet verebilirsiniz. bana bedava yapsa artık mümkün değil gitmem. iyi günler.

buradaki tavsiyelerle okmeydanında bir özel hastaneye 1.5 senedir gidiyorum.
10 seanslık paketti ve gelecek ay son seansıma gideceğim. yüz hariç tüm vüduma yaptırdım.
tecrübelerimi ve tavsiyelerimi aktarayım;
öncelikle kıllarınız çoksa lazere gidin,azaltın derim. benimkiler çok fazlaydı.
estetisyen bana başlarken %70 azalma garantisi vermişti,öyle de oldu. hatta daha fazlası.
%100 bitiririm diyen yalan söylüyodur,arkanıza bakmadan kaçın. lazerde öyle birşey yok.

hayatımın en rahat 1,5 senesini geçiriyorum(tüy açısından)
kalan tüyleri de iğneli epilasyonla sonlandıracağım inşallah.

son olarak ; yüz ve göbeğe yaptırmanızı tavsiye etmiyorum,arttırıyor.

Bugün yaptırdım komple genital bacak ve koltuk altı inim inim inledim hatta başlarım lazerine deyip kalkacaktım ama dayan kızım değecek dedim genital de ölüyordum alt bacakta kemik üstünde ölüyordum pütüür pütüür kabardı her yanım yolunmuş tavuk derisi gibiyim şuan kıpkırmızı tavsiye eder miyim ..

Ay yaktılar mı seni yoksa!!! Aman allahım

Selam kızlar anadolu yakasında umut hastanesine lazer yaptiripta memnun kalan var mı? Yada anadolu yakasında lazer yaptiripta memnun kaldığınız başka yerler varsa yazabilir misiniz?

Bende 3 yıl önce yptırmıştım lazerimi çoğu kişi tekrarladığını söyledi ama bende böyle bişey yok. Ankarada gidiceklere tavsiyede bulunabilirim :)

evettt lazer maratonum bugün sona erdi. tüm vücuda özel bir hastanede 10 seans alexandrite lazer yaptırdım.
kendi deneyimimi paylaşayım;

göbek ve koltukaltımda çok işe yaramadı. bacak ve genitalüst ten memnunum. genital alt inatçı çıktı.
kollarda fena değil. yani sonuç sonuç %60 azalma.
benim tüyler yoğundu.beyaz tenliyim tüylerim siyah.
hep en son seviyede yaptığı halde sonuç bu. hormonal bir problemim de yok.
bi daha çıkarlar mı bilemiyorum fakat ben zaten çıkmalarına fırsat vermeden iğneliyle bitiricem kalanı.
yani tüyleriniz fazlasıysa lazere gidin,azalttı ama bitirmedi.

iğneli epilasyon çok acıtıyor mu bide kesin çözüm oluyor mu acaba bilginiz var mı kaç seasta bitiyor felan

iğneli epilasyon çok acıtıyor mu bide kesin çözüm oluyor mu acaba bilginiz var mı kaç seasta bitiyor felan
yüze iğneli yaptırıyorum 10 aydır bitti sayılır,çok memnunum. çokta acıtmıyor,abartılıyor.
kıl olayında kesin çözüm sadece iğneli.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…