Komşu manyaklıkları

Var mı yok mu bilmiyorum canım ama bendeki de şans imam bir ev sahibim ve kendini üstün din mensubu sanan bir komşuya sahiptim onlar melekleri kovaladıklarını söylüyolardı...neyse onların bu cahilce açıklamalarının mantığı hayvanın hastalık taşıma riskidir muhtemelen de ben de balkonumda bakıyorum sonuçta o hasta halinde bile tuvaletini yapmazdı balkona sürüne sürüne çıkmaya çalışırdı ama gel de bunu anlat şirretlere hala sinir oluyorum kadına...

Yazık o masum miniğe..:KK19:Ama onlara daha anlayışlı yaklaş orta yolu bul..Madem inanmışlar böyle bir şeye..Güzellikle anlat..:KK34:Bizim çok dindar kalabalık yaşayan komşularımız vardı evleri 2 katlı müstakil.Yan taraftaki müstakil evin üst katında da akıl hastası bir eski öğretmen oturuyor adamın annesinin evi.Bekar ve orta yaşlarda nişanlısı düğün günü gelmemiş nikaha adamın ruh sağlığı bozulmuş.:KK14:Tek oturuyor tamam konuya geçiyorum! Dindar komşumuzun sefil bir köpeği var(çelimsiz ensiz boysuz) bağlı değil bu arada kimsenin takmadığı bir tip..:KK52:Bu hayvan sabah akşam zırlıyor evet havlamıyor zırlıyor!Adam çıkıyor balkona buna sabaha kadar küfrediyor ama ne küfürler!:KK9:Evin içinde gülmekten bayılıyorum..Bu uyuz mikrop başka bir komşunun tavuklarını (tüm bunlar şehrin göbeğinde oluyor evet) çetesiyle beraber kovalıyor ama horoz abimiz dur bakiim avanak diyor koşuyor üstlerine tabana kuvvet kaçıyor ödlekler..

Bu şam şeytanı sefil bi defada okuldan akşam dönerken üstüme koştu bağırarak bi koştum üstüne ben de bağırarak kaçışını anlatamam..:KK52::KK52:

suç onlarda değil müteahhitlerde , duvarlar ince onlar napsan :KK66:

of sormayın gerçekten çocukları duymuyor mu yani , insanlar da alem ne cesaret , ben bebeğim olursa ilk aylar odamızda yatar o zaman anlamaz tamam ama genede nasıl olur diye düşünüyorum , insanlar ne rahat maşallah

Aman canım o kadarda abartmaya gerek yok o sesler neyin nesi:KK9:
Çocuklar uyuyunca demekkii:KK53:

Duvarlar o kadar ses geçirmiyor inanın...Üst katımızdaki gün yapıyor bir sürü kadın geliyor evine ne cırtlak teyzeler var aşağıya hiç ses gelmiyor!Yukarı çıktım tabağını vermek için oyun havası açmış oynuyorlar bize hiçbir şey gelmiyor..Anlıyorum ki gelenler özellikle gürültü yapıyor..Yoksa minnacık bir ses geçiyor...:KK50::KK31:

Bırakın apartımanı toplu taşıma araçlarında sese tahammül edemeyenler başladı insanlığın sonu iyiye gitmiyor!Telefonla konuşuyorum 50 yaşlarında yanımda oturan bir kadın artık kapatır mısınız diyor fısıltıyla ve 3 dakika konuştum!Birbirlerini sevmiyorlar tahammülsüzlüğün ana nedeni bu..Aracın sesini de durdursun havadaki kuşları da öldürsün uçakları düşürsün eeee bütün bunlar da ses değil mi çocukları da yok etsin gaddar yaratık!Bu nası acımasızlık nası bir soğukluk..Medeniyet bu mu?Başkasının varlığına bile tahamülleri yok artık!Sonumuz iyiye gitmiyor inanın..:KK43:

AAAAAa bu arada nice konuşanlara hiç tepki vermediklerini görüyorum gözleri yerse çemkiriyorlar...Hayat bu işte...

Son düzenleme:
Bizim süper yan komşunun bizi balkona çağırmak için süper taktiği var , duvara güm güm güm yumruk atıyo :KK66:

Biz ona Mors alfabesi diyoruz:KK1::KK1::KK1:
Aaa bunuda ilk defa duydum bizimkilerde bazen tıklatırlar kendi çocuklarının gürültüsüne bakmazlar
Ben şarkı söyledğim zaman eşimle şakalaştığım zaman hele bi daha vursun kapıya çıkacam kavgaya bu ne ya

Aaa bunuda ilk defa duydum bizimkilerde bazen tıklatırlar kendi çocuklarının gürültüsüne bakmazlar
Ben şarkı söyledğim zaman eşimle şakalaştığım zaman hele bi daha vursun kapıya çıkacam kavgaya bu ne ya

haha kim bilir nasil soyluyorsundur sarkiyi :KK53::KK53:

itiraf ediyorum bi kerede ben oklavayla tavana vurdum :KK5:

2009 yazinda Domuz gribi olmusum haberim yok hastalikdan ölüyorum bedenimdeki her kemigi tek tek hissediyorum. atesim var, kokuya asiri hassasim, gürültü hele hic kaldiramiyorum yaz vakti disardan gürültü geliyo diye cami kapiyi kapatip yatiyordum. üst komsumuzunda 2 cocugu var resmen koltuk tepelerinden asagi atliyorlar.2 kere Kapiciyla haber gönderdi arkadasim hastamiz var sessiz olun diye, bir ise yaramadi, yönetici merdivenlerde rast gelmis onunla haber yollamislar yine nafile en son ben üzerimde pijamalar resmen sürüne sürüne aglaya aglaya ciktim yukari allah rizasi icin 1-2 güncük sessiz olun diye kapilarinda aglamistim. Insafsiz duygusuz insanlar tam gaz devam etmisti bende son gücümle tavana vurmustum. hic pisman degilim simdi olsa oklavayla tavana vurmak yerine kafasina vururum:KK22::KK22::KK22:

domuz gribi oldugumu bastan anlamis olsaydim gider hastanede yatardim sessiz sessiz:KK19::KK19::KK19:

itiraf ediyorum bi kerede ben oklavayla tavana vurdum :KK5:

2009 yazinda Domuz gribi olmusum haberim yok hastalikdan ölüyorum bedenimdeki her kemigi tek tek hissediyorum. atesim var, kokuya asiri hassasim, gürültü hele hic kaldiramiyorum yaz vakti disardan gürültü geliyo diye cami kapiyi kapatip yatiyordum. üst komsumuzunda 2 cocugu var resmen koltuk tepelerinden asagi atliyorlar.2 kere Kapiciyla haber gönderdi arkadasim hastamiz var sessiz olun diye, bir ise yaramadi, yönetici merdivenlerde rast gelmis onunla haber yollamislar yine nafile en son ben üzerimde pijamalar resmen sürüne sürüne aglaya aglaya ciktim yukari allah rizasi icin 1-2 güncük sessiz olun diye kapilarinda aglamistim. Insafsiz duygusuz insanlar tam gaz devam etmisti bende son gücümle tavana vurmustum. hic pisman degilim simdi olsa oklavayla tavana vurmak yerine kafasina vururum:KK22::KK22::KK22:

domuz gribi oldugumu bastan anlamis olsaydim gider hastanede yatardim sessiz sessiz:KK19::KK19::KK19:

Hiçbiri tesadüf değil !Gürültüler taşındırılmak için yapılıyor...Ve beyinleri o kadar hırs ve hınçla dolu ki sonuçlarını bile idrak edemiyorlar...:KK53:

Off ben çok dertliyim konularda, giriş katında oturan bir komşum var taşındığımdan beri yapmadıkları çirkeflik kalmadı hem bana hem de bodrum katında kalan diğer öğrenci kızlara. Evde sadece 3 kişiyken biz sesten rahatsız olup arayıp gelip uyarmak yerine kapıya haber vermeden polis çağırmalar, evden çıkan misafirimin merdivenden iniş tarzını beğenmeyince arkasından kapıyı açıp küfretmeler, apartmana giriş çıkış saatlerimi beğenmemeler,
Bir de kadın da sinir olduğum nokta şu, kendisi gelmiyor (öğrenci evi ya tenezzül bile etmiyor muhattap olmaya ) benimle konuşmaya böyle kendini ağır abi zanneden kocasını yolluyor, kocası ağzına geleni söylüyor kafasına göre ortada bir terbiye sınırı kalmıyor, daha sonra faturalarımı çalıp ailemin numarasını bulunca ya da rahatsız oldukları diğer katların ev sahipleriyle görüşmeye karar verince bu sefer görüşmeleri tam bir mağdur yönüyle kadın sürdürmeye başlıyor. Öyle bir anlatıyo ki hanımefendi, o taşındığımdan beri bana ablalık yapmaya çalışmış, (aksine taşındığımdan beri bir tabak birşey getirdiğini görmedim.) uyarmak için yukarı geldiğinde evden çıkan erkekler üzerine yürümüş o yüzden hep kocasını göndermek zorunda kalmış ( duyan üst katta gladyatör arenası işletiyorum zannedicek, ) bir de üstüne ben onlara siz kiracısınız siz evden çıkın ben evsahibiyim istediğimi yaparım fln demişim tövbe tövbe duvarlara fln vursalar rahatsız olduklarında amenna diycem nerdeyse, böyle ikiyüzlülükle, planlarla, iftiralarla hareket eden insanlarla uğraşması daha zor.

biride bizim karşı komşu teyze bizim kapıya biri gelsin bir ses duysun kapıya çıkıyor hemen konuşmaya oda dahil oluyor hemen ya sanane çok kızdırıyor beni ama yaşlı diye bir şey söylemek istemiyorum

sizin yine aynı apartmandaymış bizim çapraz apartmanda 1. katta var bitane.bi ses duysun uykuda olsun uyanıp geliyo saçlar kabarık gözler şiş:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:hemen sohbete balkondan dahil oluyo.oğlanı okula almaya gidiyorum kapıyı açtığım an balkonda bitiyor.mahallede kime kim ne zaman niye gelmiş biliyor:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:yoldan kim geçmiş kimin eve ne gelmiş ne almış vs

bende 10 senedir aynı evde oturuyorum.zemin kattayım.aile apartmanı 2. katımda ev sahibim var ki çok severiz birbirimizi yaşlı insanlar ama huysuz değiller evlatları gibi severler bizi.3. kattada kızı oturur.4-5 kiracı.5. katta yeni evli çift geldi.4. katıda emlakçı iyi aile die 2 çocuklu bi çifte vermiş.çocuk dediğim kız liseye gidiyor abiside çalışıyor.bende 6,5 hamileydim geçen nisan.doğuma az var yavaş yavaş temizlik yapıyorum.bunun oğlu sözlendi falan sonra babası kızı bunlara bıraktı gitti bigün kavga kıyamet binada yeniler daha.aradan 20 gün falan geçti ben yatak odamda çamaşır katlıyodum arka balkonda patır patır sesler geldi.mutfaktan balkona çıktım bi baktım sofra bezi silkeliyo zeytin çekirdekleri ekmekler biberler domatesler yerlerde.allahım cıldırdım.seslendim defalarca çıkan olmadı cama.süpürdüm ettim kafam attı karnım burnumda zaten faraşa koydum aşadan bastım zillerine çıkan yok.defalarca bastım seslendim faraşı göstererek yaptığınız ayıp değilmi bu ne böle dedim.gayet rahat noldu dedi.bak noldu gelinin döktü bunları kapadı camı şu halimle sesleniyorum cevap bile vermiyosunuz die.kadında öle bi laf ebesiki nerdeyse bana özür diletecek vır vır laf yetiştiriyor.sona gitti beni ev sahibime şikayet etmiş.oda madem döktünüz kaza oldu hemen inipte süpürseydiniz kadın hamile zaten yaptığınız ayıp die uyarmış.
allah ım 4 kişilk aile die 4. kattakilere verdi emlakçı evi.kadın 7 adam 7 kardeşmiş.adam değilde kadının taraf allah ın günü burdalar.gürültü patırdı sanki dağdan gelmişler.doğum yaptım bebeğim var yukarı geliyolar zemin ya benim zile bas bas basıyolar.kimoo ses yok açıyom gözümün içine baka baka geçiyolarda bi özür aman yanlışlık oldu demek yok.bebeği olanlar iyi anlarlar ne zor uyutulurda uyanmasında işimi yapayım die evde adeta ruh gibi gezeriz.bu bi oldu iki oldu üç oldu.oğlumu bigün tam yatırdım zil acı acı çalıyo yine.bebeğim uyandı aldım kucağıma açtım kapıyı kimooodedim aç aç die bi ses.dedim tanıdık herhalde aç aç dio.açtım bebeğim kucağımda pışpışlıyom kapıda bekliyom bi kadın geçti merdivenden çıkıyo aradan bi adam ses yuok baka baka gidiyo.dedim pardon kimsiniz 4. kata geldik.ee benim zile bastınız e onlar açmadı.e kardeşim dedim madem açılmıyo kapı girmeyecen binaya e evdeler ama madem bana açtırıyosun böle baka baka geçilmez insanm bi kusura bakmayın izah eder ne terbiyesizliktir bu ben 4. katın kapıcısımıyım dedim.4 deki çen çen konuşuyo nolmuş açmışsam komşuymuşuz.dedim ne komşusu zararından basşka ne gördüm.binaya geldiklerinden beri giren çılanın haddi hesabı yok merdivenden bi inişleri var sanırsınız deprem oluyo.kapıyı kapatmazlar.utanmadan beni tekrar şikyet etmiş ama bu yaz evden çıkıyolar.ev sahibininde canına tak dedi.bencil insanlarla uğraşmak çok zor.

Gece 12 gibi pizza söyledim dışarıdan. Arada da otomatiğe basıyorum ki yanlışlıkla milletin zilini çalmasınlar gece gece. Konuşmaları duyunca koştum açtım kapıyı. Kapı komşum sağolsun pizzayı almaya çalışmış. Sorunca da "ben uyudunuz sandım boşa gitmesin diye alıyordum" dedi. :KK52:

Ben de rapçiler gibi "Yoo dostum yoo pizzamı sana kaptırmam" dedim kaptım pizzamı girdim içeri. :KK1:

Gece 12 gibi pizza söyledim dışarıdan. Arada da otomatiğe basıyorum ki yanlışlıkla milletin zilini çalmasınlar gece gece. Konuşmaları duyunca koştum açtım kapıyı. Kapı komşum sağolsun pizzayı almaya çalışmış. Sorunca da "ben uyudunuz sandım boşa gitmesin diye alıyordum" dedi. :KK52:

Ben de rapçiler gibi "Yoo dostum yoo pizzamı sana kaptırmam" dedim kaptım pizzamı girdim içeri. :KK1:

Komşununda böylesi yani :) güle güle okudum.

Komşununda böylesi yani :) güle güle okudum.

Bi' tane daha yazayım ama burada manyak komşu benim. :KK1:

Yine aynı komşumuz, benden bir yaş küçük oğulları var.
Geldi bir gün kapıya "slim internet şifrenizi versene bizimki kesildi."
Ben de "hayırdır noldu acil lazımsa gel bak" dedim. "Yoo okey oynıcam" dedi. :KK53:
Ben de yanlış şifre söyleyip yolladım.
Doğrusunu söyleyemezdim çünkü şifre bildiğimiz ana avrat söven küfür :KK1:
Annemle bile paylaşamıyorum bu yüzden şifreyi :KK1:

X