kondom kazası

ozgeymc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
3
0
23
Kızlar çok kötü bir şey oldu. Erkek arkadaşımla birlikte olduktan sonra bir de baktık ki kondom delikmiş. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yardım edin lütfen

Merve

Nefesim ellerine hasret kalmış besbelli 🐣
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
13 Ocak 2020
23.237
89.282
29
Ertesi gün hapı alın.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 02-12-2021

Hamileliğimin 16. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 173 gün kaldı.

Bebeğinizn başı ve boynu artık daha dik ve düz bir hatta görülüyor. Önümüzdeki 3 ay boyunca daha çok kilo alacaksınız. Bunun sebebi bebeğinizin hızla büyümesi. Kilo artışlarınıza dikkat etmelisiniz. Bugün ultrasonda bebeğinizi baş parmağını emerken görebilirsiniz.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 110 gr. - Yaklaşık boyu : 10.1 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

sevgimduru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
2
-2
38
Ha o zaman harika dert etmene gerek yok geçenlerde eşimle bizde bir kondom kazası yaşamıştık, seni çok iyi anlıyorum. Uykusuz geçen gecenin sabahına hemen eczacıma koştum ve daha önce bir kez kullanmak zorunda kaldığım ertesi gün hapından istedim. Eczacım bana PostPill One önerdi hem fiyatı da daha uygunmuş. Keşke daha önce keşfetseymişim; normalde yaşadığım bulantı ve baş ağrısı gibi sıkıntılar hiç olmadı. Mucize gibiydi şiddetle tavsiye ederim.

ozgeymc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2021
3
0
23
Ha o zaman harika dert etmene gerek yok geçenlerde eşimle bizde bir kondom kazası yaşamıştık, seni çok iyi anlıyorum. Uykusuz geçen gecenin sabahına hemen eczacıma koştum ve daha önce bir kez kullanmak zorunda kaldığım ertesi gün hapından istedim. Eczacım bana PostPill One önerdi hem fiyatı da daha uygunmuş. Keşke daha önce keşfetseymişim; normalde yaşadığım bulantı ve baş ağrısı gibi sıkıntılar hiç olmadı. Mucize gibiydi şiddetle tavsiye ederim.
süpermiş, hemen alıyorum bende o halde, çok teşekkürler.

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
1.857
2.158
27
Bi reklam kokusu aldım sanki😁
İki üyelikte aynı gün alınmış 🤔🤭

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 484 gün geçti.

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :87 Kg. Şimdiki Kilom :73.6 Kg.

Whiterose89

Umut hep var...🍀
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Şubat 2021
3.823
7.126

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-12-2021

Hamileliğimin 14. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 186 gün kaldı.

Sırt ve pelvik ağrılara ek olarak, relaxin karpal tüneli denilen bilek alanından işaret parmağınıza giden sinirlerde de değişikliğe sebep olabilir. Baş parmağınızda, işaret parmağınızda ve orta parmağınızda karıncalanma, uyuşma ve/veya acı başlıca belirtileridir. Bir düğmeye basarken, fermuar çekerken veya bileğiniz yardımıyla tencere veya kahce fincanı kaldırmaya çalışırken zayıflık hissi meydana gelir. Bu tarz belirtileri değerlendirmesi için lütfen doktorunuzla paylaşınız. Bebeğinizin saç folikülleri gelişmeye devam ediyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 45 gr. - Yaklaşık boyu : 74 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

medusa-a

Believe in yourself ⭐️
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2018
244
118
29
Valla ertesi gün hapını sanki vitaminmiş gibi önermeniz mükemmel 😂 Bu kadar övülecek bir ilaç değil. Aksine mümkünse hiç içmeyin. Burada bu konuyu okuyup yanlış düşüncelere kapılan genç kızlarımız olabilir. Ertesi gün hapı yan etkisi çok olan bir ilaç ve bütün hormonlarınızın dengesini bozabilir.

agustos72

RABBİ HEBLİ MİNES SALİHİN
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2009
11.387
10.447
Kızlar çok kötü bir şey oldu. Erkek arkadaşımla birlikte olduktan sonra bir de baktık ki kondom delikmiş. Ne yapacağımı bilemiyorum. Yardım edin lütfen

Korler sagirlar birbirini agirlar 😂

sweetgirlcandy

Popüler Üye
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
2 Ağustos 2013
5.659
13.272

süpermiş, hemen alıyorum bende o halde, çok teşekkürler.

Bu beyni kuşa taksak ters uçar

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 52 Kg. ile 69 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 167 cm. Başlangıç Kilom :76 Kg. Şimdiki Kilom :72 Kg.