Konu dogum gunum ve esim.

zehra2023

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2023
71
-26
34
Esim normalde çok ilgili biri normal günlerde her istediğimi alır ama tek Bi sorun var özel günleri önemsemiyo bana değer verdiğini göstermiyor dün doğum günümdü normal kutladı kahvaltı hazırladı hiç yemeğe götüreyim demiyo mesela benmi abartiyorum bilmiyorum şuanda eşi.e mesafeli davranıyorum hediyeni aybasinda alcam diyo ben böyle bisey istemiyorum arada romantik davransın istiyorum sürpriz yapsın diye bekliyorum siz olsanız nasıl davranırsanız sizin eşleriniz nasıl bu konuda belkide ben çok şey bekliyorum

Erkekten romantizm beklemek mi? Çok yorucu olmuyor mu sizin için? Eşim de bana pasta alır genelde, dışarıda yemek yeriz. Yemek de öyle lüks mekanlarda mum ışığı değil, kızımızla her zamanki gibi bir yemek olur. Ben kendim için giyinip süslenirim. Hediye alıp almaması değil, o günü hatırlamasına dikkat ederim. Bazen hediye alır, bazen almaz belki de alamaz bunlara hiç takılmam. Ben küsmeyeyim diye alacaksa almasın zaten, dediğim gibi; o günü unutmaması yeterli benim için

Esim normalde çok ilgili biri normal günlerde her istediğimi alır ama tek Bi sorun var özel günleri önemsemiyo bana değer verdiğini göstermiyor dün doğum günümdü normal kutladı kahvaltı hazırladı hiç yemeğe götüreyim demiyo mesela benmi abartiyorum bilmiyorum şuanda eşi.e mesafeli davranıyorum hediyeni aybasinda alcam diyo ben böyle bisey istemiyorum arada romantik davransın istiyorum sürpriz yapsın diye bekliyorum siz olsanız nasıl davranırsanız sizin eşleriniz nasıl bu konuda belkide ben çok şey bekliyorum
Normalde ilgili her istediğini yapan biri nasıl romantik olamıyor ? Kahvaltı hazırlamış demek ki parası yok ki hediyeni aybasinda alacağım demiş.disarda yemek yemek döner olsa bile 300₺

Bende parası olmadığını düşündüm özenip kahvaltı hazırlamış. Bence sürekli kahvaltı hazırlamayan için önce uyanıp kahvaltı hazırlamak zor 🤷‍♀️ Normalde her istediğinizi yapıyormuş bu konuyu da konuşun maddi bir şey beklemediğinizi kendi emek vererek hediye yapsa mutlu olacağınızı anlatın bence ise yarayacaktır

Ya bu tür şeylerin günü olmamali zorundaymis gibi yapmak bende nefret ederim doğum günlerinden kimse benimkini kutlamasın bende kimsenin kini içinden gelerek normal günde yapılsın jestler

Bakış açısı değişir :KK70: ben de bana çiçek alma et al mangala gidelim kafasında olan bir insanım mesela :KK70:
Çiçek hediye sürpriz içinden gelecek habersiz yapacak o zaman anlamlı oluyor aniden ansızın beklemediğin zaman kıymetli. Bunları yapıyor ama özel günlerde havai fişek patlatma modunda değiliz. Doğum gününün olduğu haftasonu bir şeyler yapmak tercihimiz, hafta içi zor oluyor iş güç
Benim eşim de umursamaz ben söylerim ben bunu istiyorum al diye🤣 öğrendim artık
Sen de söyle durumu varsa alıyor zaten çoğu eş
Şaşırtmayınca şaşırtmıyorlar sürpriz olmuyor kabullenmek lazım ben de saldım🤣
Sen de sal

Bazı erkeklere acıyorum ben ya. Sen kalk karını el üstünde tut, bir dediğini iki etme. Ay sonu cebinde para olmadığı için maddi olmayan şeylerle kutlama yapmaya çalış, maddi olanın sözünü ver. Karın kalksın “bini yimiği çikirmidi, rimintizm istiyirim” diye trip atsın, huzur kaçırsın. Ben olsam bir daha kutlamam valla.

Normalde ilgili kalkmış kahvaltı hazırlamış parası yokmuş hediye sözü vermiş bi de. Çalışıyor musunuz siz? Tavrınız paranın nasıl nerden geldiğini bilmeyen şımarık çocuk tavrı da o nedenle merak ettim

Adam hatırlamış, kendince kahvaltı hazırlamış. Benim zalım tamamen unutmuştu ya. Bak yine sinirlendim. Bir yıl olacak neredeyse. Gerçi benim çok hassas bir zamanıma denk gelmişti o yüzden çok kırıcı oldu da neyse artık. Abartmışsınız. Romantizm de romantizm ne sanki 🙄 siz onun doğum günlerini nasıl kutluyorsunuz mesela böyle romantik gösterişler yapıyor musunuz? Evde yemek sayılmaz 😬

Her erkek farklıdır.
Benim eşim asla doğumgününü ve evlilik yıldönümünü boş geçmez ve önem verir.
Ben tam tersiyim.
Bazen unutuyorum bile🤣

Bazı erkeklerde tarihlere önem vermiyor.
Hiç bu konuyu konuştunuzmu onunla?
Belki sizin bukadar taktığınızın farkında değildir.

Böyle davranan kadınlar kazanıyor mu tam anlayamadım 🙈ama bence günün sonunda kazanmıyor ya karşı tarafın sabrı bir yerde son bulur diye düşünüyorum
Çoğunun katlanması gereken bir sebebi oluyor. Ya başka kadını elde edecek meziyetleri olmadığı için bu muameleye katlanıyorlar, ya para kaynağı kadın oluyor vs. Yoksa çekilecek çile değil.

2 gün önce de eşimin doğum günüydü. İş çıkışı pasta aldım. Kızı okuldan aldım eve gelince mum koyduk, üfledi, kestik yedik. Akşam da bulaşıkları yıkadı 🤣🤣🤣

X