Konu vitaminler

LarkeTanner

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Ağustos 2020
2.202
2.075
33
Merhaba kızlar, insanların çeşit çeşit vitaminleri düzenli olarak kullandığını duyuyorum. Takviye edici gıda türünden olan vitaminler bunlar sanırım. Ben ise bu tür şeyleri kullanmıyorum . Yani ara sıra kendimi bitkin ve hasta hissettiğimde aldığım c vitaminini saymazsak böyle bir şey kullanmıyorum. Acaba sizler nasıl yapıyorsunuz merak ettim. Ek takviyeler kullanmak ne kadar gerekli sizce ?

Ben kullanıyorum vitamin. İnstagramda takip ettiğim eczacı eşler var o tavsiye etmişti halsizlik için falan. 1 ay oldu kullanıyorum ama halsizlik sabahları devam ediyor sanki🤭
Aşağıdaki kullandığım takviye. İçeriği hoşuma gittiği için hemen aldım

Screenshot_2021-09-03-16-46-44-928_com.android.chrome.jpg

Ben kullanıyorum vitamin. İnstagramda takip ettiğim eczacı eşler var o tavsiye etmişti halsizlik için falan. 1 ay oldu kullanıyorum ama halsizlik sabahları devam ediyor sanki🤭
Aşağıdaki kullandığım takviye. İçeriği hoşuma gittiği için hemen aldım

Eki Görüntüle 2910575
Teşekkürler bende bakacağım.

Merhaba kızlar, insanların çeşit çeşit vitaminleri düzenli olarak kullandığını duyuyorum. Takviye edici gıda türünden olan vitaminler bunlar sanırım. Ben ise bu tür şeyleri kullanmıyorum . Yani ara sıra kendimi bitkin ve hasta hissettiğimde aldığım c vitaminini saymazsak böyle bir şey kullanmıyorum. Acaba sizler nasıl yapıyorsunuz merak ettim. Ek takviyeler kullanmak ne kadar gerekli sizce ?
Merhaba bende kullanmıyorum doğal yollarla

Vitaminleri sadece ihtiyaciniz oldugunu dusundugunuz zaman Almaniz bence cok onemli.
Burada size katiliyorum.

Ayrica vitamin almayi dusunurseniz, bunlar kür seklinde Alinir. Bir kür 21 gün sürer sonra 1 hafta birakip tekrar 21 gün almak gerekir. Ve tabiki bütün sene değil.

Vitaminleri sadece ihtiyaciniz oldugunu dusundugunuz zaman Almaniz bence cok onemli.
Burada size katiliyorum.

Ayrica vitamin almayi dusunurseniz, bunlar kür seklinde Alinir. Bir kür 21 gün sürer sonra 1 hafta birakip tekrar 21 gün almak gerekir. Ve tabiki bütün sene değil.
Aaa hiç bilmiyodum teşekkürler. Şeyma subaşında görüyorum hep böyle kombine haplar yutuyorda bi sürü vitamin merak ettim insanlar içiyor mu acaba diye

Aaa hiç bilmiyodum teşekkürler. Şeyma subaşında görüyorum hep böyle kombine haplar yutuyorda bi sürü vitamin merak ettim insanlar içiyor mu acaba diye
Canim onemli olan hergun 1 avuc vitamin, mineral, kolajen yutmak degil, onemli olan dogru kullanim. Eminim hergun 1 avuc vitamin yutanlarin cogu hangi vitamini ne icin yuttugunu bilmiyor. Sirf birkac youtuber yada ünlü yapiyor diye yapiyorlar.
Ayrica luzumsuz kullanimda karacigeri bosyere yorar çünkü süzme işi onda :)

Ben kullaniyorum.
Omega 3 zaten hayatimda her zaman var olucak.
D vitamini kullaniyorum D seviyem harika yere geldi cok sukur.
Hamile kalmadan once quenzim ve kolejen kullandim ayrica, cildim harika oldu gercekten cigneme kaslarima igne yapilirken doktor dedi cildinin ici sanki su dolu nemli ve inanilmaz gergin ne yaptin boyle dedi.
Corona basindan beride Gunluk 500 bazen 1000 mg C vit kullaniyorum Liposamal ya da ester formunda
Suan hamileyim farkli seyler kullaniyorum.

Ben kullaniyorum.
Omega 3 zaten hayatimda her zaman var olucak.
D vitamini kullaniyorum D seviyem harika yere geldi cok sukur.
Hamile kalmadan once quenzim ve kolejen kullandim ayrica, cildim harika oldu gercekten cigneme kaslarima igne yapilirken doktor dedi cildinin ici sanki su dolu nemli ve inanilmaz gergin ne yaptin boyle dedi.
Corona basindan beride Gunluk 500 bazen 1000 mg C vit kullaniyorum Liposamal ya da ester formunda
Suan hamileyim farkli seyler kullaniyorum.
Qenzim ve kolejen tüylenme yapmıyor mu peki ? Bir de omega 3 ü niçin kullanıyorsunuz ?

Qenzim ve kolejen tüylenme yapmıyor mu peki ? Bir de omega 3 ü niçin kullanıyorsunuz ?
Hic biri bende tuylenme yapmadi , omega 3 özellikle beyin ve diğer organlwrimizin sağlığı açısından en önemli yaglardan. Haftada 2-3 gun mevsiminde tutulan yüksek omega 3 seviyesi olan balık tuketmiyorsaniz buna ihtiyac var.

Instagramda saglikliyasiyoruz sayfası var bir kari kocaya ait onlari takip etmenizi öneririm cok daha detaylı bilgiyi ve bir cok yabancı prof. Cevirilerini bulabilirsiniz

bence dahiliyeye gidin yorgun hissettiğinizi söyleyin zaten değerlerinize bakacaktır belki sorun vitamin değil de hormonlarda çıkabilir. kafanıza göre takviye almayın sizde neyin eksik olduğunu bilmeden alıp fazlalığa sebep olursanız bu da sağlık sorunu oluşturur. ben dün doktora sordum gebelik öncesi c vitamini alim mi diye zaten kış ayındayız bol bol meyve ye dedi. d vitamini içinde kan verdim düşük çıktı ona göre doz ayarlayacak.

X