Konum çok uzun ama lütfen yardım edin kocamın kalbini çok kırdım vicdan azabı çekiyorum?

Gerçekten bu cümleleri nasıl utanmadan söyleyiverdiniz. Bir kadına bu tarz şeyler söylense şu an burada o adama saydırırdık. Madem kıllı tüylü maymun neden evlenip insanların kalbini kırıp rencide ediyorsunuz. Şahsen bu tarz cümleler bana söylense anında boşanır tazminat alırdım. Hep bu tarz hakaret ediyorsanız bir yerden sonra kimse çekmez. Kendinize biran önce çeki düzen verin. Yarın güzel bir yere rezervasyon yaptır. Güzel bir akşam geçirip içten bir şekilde özür dilemelisin. Başka şeylerde olabilir. İlk aklıma gelen fikri verdim

Ay ben hemen inandım valla. Konu sahibini tenzih ederek söyleyeyim, vakti zamanında erkek bir arkadaşımın sevgilisi bir kavga esnasında "o eski arabayla bir daha beni almaya gelme, gelirken biraz da o tipini düzelt arkadaşlarım görecek seni utanıyorum" demişti. Çocuk da bunları yaptı araba kiraladı falan. Arabası da öyle çok eski değildi 😭 Evliler şimdi.
Konu sahibinin eşine sinirlenip sayıp sövdüğü o cümleler bana gerçek değilmiş hissi verdi.
Maymun, tipsiz falan...Hiç inanasım gelmedi.

Verdiğiniz örnek baya ilginçmiş.Bazı insanlarda onur gurur yok demekki.
O halde bu konunun da gerçek olduğunu varsayarsam şöyle yorumlarım. Konu sahibinin öfke kontrolü sıfır. Ve bunu yapan erkek olsaydı boşan diyenler olurdu. Bence adamın da ciddi tepki vermesi gerekir. Küslüğünü uzatsın.

Böyle bir konuya bu kadar öfkelenip kalp kirıyosan? Bilincindeysen lütfen yardım falan alıp düzelmeye bak. Naif kibar bir adam gibi eşin kalbini kırma daha fazla

Konu sahibinin eşine sinirlenip sayıp sövdüğü o cümleler bana gerçek değilmiş hissi verdi.
Maymun, tipsiz falan...Hiç inanasım gelmedi.

Verdiğiniz örnek baya ilginçmiş.Bazı insanlarda onur gurur yok demekki.
O halde bu konunun da gerçek olduğunu varsayarsam şöyle yorumlarım. Konu sahibinin öfke kontrolü sıfır. Ve bunu yapan erkek olsaydı boşan diyenler olurdu. Bence adamın da ciddi tepki vermesi gerekir. Küslüğünü uzatsın.
Ama kimse desteklememis ki zaten

herkese selam tüm bunları yazarken çok moralim bozuluyor ve yaptıklarımdan utanıyorum. anlatayım

benim eşim çok kıllı birisi en son dayanamadım dedimki bu böyle tıraşla ağdayla olmayacak sen epilasyona git. ilkin araştırıyormuş gibi yaptı ama caydı sonra yine ikna ettim, bak söz ver yarın randevu alıcaksın dedim söz tamam dedi.

ertesi gün akşam geldiğinde randevu aldın mı diye sordum aa ben onu unuttum bugün çok işim vardı aradan çıkmış yarın yanında alıcam söz özür dilerim seni atlatmışım gibi oldu dedi. benim son zamanlarda öfke problemim var, Birden sinirlendim maymun herif nefret ediyorum senin kıllarından zaten tipsizin tekisin ben olmasam evde kalmıştın (ilk sevgilisiyim) sana bakan yoktu pislik herif seni tek ben sevdim dedim. bizimki eski kitaplara çok meraklıdır fransızca eski bş kitabı vardı onuda aldım yere attım kitap çok eskiydi ama. kitaba baktı bana baktı bu kadar çirkin olduğum için özür dilerim dedi ama kinayeli bi şekilde.

sonrasında öğrendim gerçekten o gün işleri aşırı yoğunmuş ve birçok sıkıntısı varmış bana yansıtmıyomuş. hatta ben bunları ona nasıl söylerim onu üzmemem lazım ona iyi bir yaşam sunmam lazım diyomuş. Ben şimdi kahroldum çok kötüyüm konusmaya utanıyorum oda benle konuşmuyor. yatakta yanaşmaya çalıştım hiçbir ley söylemedi ben yokmuşum gibi davranıyor.

çok uzun tuttum farkındayım ama ben napıcam lütfen yardım edin o harika birisi yemin ederim baştan aşağı hatalıyım eşime öyle şeyler söylememeliydim. okuyup yardımcı olan herkese çok tşk 🙏🙏🙏
Ne kadar kırıcı davranmışsınız. Sizin de dünya güzeli olduğunuzu sanmıyorum açıkçası ama adam sizle evlenmiş. Bir de bu açıdan bakın. Empati kurarsınız belki

herkese selam tüm bunları yazarken çok moralim bozuluyor ve yaptıklarımdan utanıyorum. anlatayım

benim eşim çok kıllı birisi en son dayanamadım dedimki bu böyle tıraşla ağdayla olmayacak sen epilasyona git. ilkin araştırıyormuş gibi yaptı ama caydı sonra yine ikna ettim, bak söz ver yarın randevu alıcaksın dedim söz tamam dedi.

ertesi gün akşam geldiğinde randevu aldın mı diye sordum aa ben onu unuttum bugün çok işim vardı aradan çıkmış yarın yanında alıcam söz özür dilerim seni atlatmışım gibi oldu dedi. benim son zamanlarda öfke problemim var, Birden sinirlendim maymun herif nefret ediyorum senin kıllarından zaten tipsizin tekisin ben olmasam evde kalmıştın (ilk sevgilisiyim) sana bakan yoktu pislik herif seni tek ben sevdim dedim. bizimki eski kitaplara çok meraklıdır fransızca eski bş kitabı vardı onuda aldım yere attım kitap çok eskiydi ama. kitaba baktı bana baktı bu kadar çirkin olduğum için özür dilerim dedi ama kinayeli bi şekilde.

sonrasında öğrendim gerçekten o gün işleri aşırı yoğunmuş ve birçok sıkıntısı varmış bana yansıtmıyomuş. hatta ben bunları ona nasıl söylerim onu üzmemem lazım ona iyi bir yaşam sunmam lazım diyomuş. Ben şimdi kahroldum çok kötüyüm konusmaya utanıyorum oda benle konuşmuyor. yatakta yanaşmaya çalıştım hiçbir ley söylemedi ben yokmuşum gibi davranıyor.

çok uzun tuttum farkındayım ama ben napıcam lütfen yardım edin o harika birisi yemin ederim baştan aşağı hatalıyım eşime öyle şeyler söylememeliydim. okuyup yardımcı olan herkese çok tşk 🙏🙏🙏
Yok artik

sevgili hanımlar

tüm yazılanları okudum vaktinizi ayırdığınız için çok sağolun. senaryo yazdığımı düşünen arkadaşlara hak veriyorum çünkü öyle iğrenç şey yaptımki insanın inanası gelmiyor…

sanki kurgu varmışta dramatikleştiriyormuşum gibi gözükmesin diye ne yaşadığımı ne olup gittiğini söylemeyeceğim ama bende çok zorlu bir dönemden geçiyorum ailem yüzünden. dolayısıyla çok tutarsız çok öfkeli çok uç davranışlar sergiliyorum

burada yazılanları okudum biraz cesaretimi topladım yarın eşimle konuşmayı deneyeceğim kendimi her senaryoya hazırlamaya çalışıyorum benden boşanmak istediğinide söyleyebilir hakarette edebilir her şeye hazırlanıyorum

tekrardan vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim

Lütfen yanlış anlama ama eşin lazerle sen psikoloğa randevu almalısın.. Bu öfke problemi hiç de küçük değil. Hani şiddet gösteren erkeğe laf ediyoruz ya senin gücün yetse döversin adamı.

Bence kesin git. Hatta eşine bunlar gerçek düşüncelerim değil öfkelenince böyle kırmak için en kötü şeyleri çıkarıyorum ağzımdan bu yüzden bende psikologa gitmeyi düşünüyorum. Çünkü senin için böyle düşünmüyorken nasıl olursa ağzımdan çıkar bunlar kendime kızmakla geçiyor bütün zamanım de. Brn olsam bunu yaparım

Tövbe est. Demeye geldim

Ay ben hemen inandım valla. Konu sahibini tenzih ederek söyleyeyim, vakti zamanında erkek bir arkadaşımın sevgilisi bir kavga esnasında "o eski arabayla bir daha beni almaya gelme, gelirken biraz da o tipini düzelt arkadaşlarım görecek seni utanıyorum" demişti. Çocuk da bunları yaptı araba kiraladı falan. Arabası da öyle çok eski değildi 😭 Evliler şimdi.

Adamın akıl sağlığı yerinde miydi ? Bir insan kendine bunu niye reva görür ki.

X