Konum çok uzun ama lütfen yardım edin kocamın kalbini çok kırdım vicdan azabı çekiyorum?

Ofke kontrolsuzlugunuzun ardina siginip gercek dusuncelerinizi soyleyivermissiniz bir cirpida. Siz bu kadar begenmediginiz adamla evde kalmamak icin evlendiniz herhalde sizin mantikla?

Su forumda okudugum en hakli bosanma gerekceleri arasinda ilk 3'e girer. Adliyeden sonra bir psikologa da gidersiniz umarim.

herkese selam tüm bunları yazarken çok moralim bozuluyor ve yaptıklarımdan utanıyorum. anlatayım

benim eşim çok kıllı birisi en son dayanamadım dedimki bu böyle tıraşla ağdayla olmayacak sen epilasyona git. ilkin araştırıyormuş gibi yaptı ama caydı sonra yine ikna ettim, bak söz ver yarın randevu alıcaksın dedim söz tamam dedi.

ertesi gün akşam geldiğinde randevu aldın mı diye sordum aa ben onu unuttum bugün çok işim vardı aradan çıkmış yarın yanında alıcam söz özür dilerim seni atlatmışım gibi oldu dedi. benim son zamanlarda öfke problemim var, Birden sinirlendim maymun herif nefret ediyorum senin kıllarından zaten tipsizin tekisin ben olmasam evde kalmıştın (ilk sevgilisiyim) sana bakan yoktu pislik herif seni tek ben sevdim dedim. bizimki eski kitaplara çok meraklıdır fransızca eski bş kitabı vardı onuda aldım yere attım kitap çok eskiydi ama. kitaba baktı bana baktı bu kadar çirkin olduğum için özür dilerim dedi ama kinayeli bi şekilde.

sonrasında öğrendim gerçekten o gün işleri aşırı yoğunmuş ve birçok sıkıntısı varmış bana yansıtmıyomuş. hatta ben bunları ona nasıl söylerim onu üzmemem lazım ona iyi bir yaşam sunmam lazım diyomuş. Ben şimdi kahroldum çok kötüyüm konusmaya utanıyorum oda benle konuşmuyor. yatakta yanaşmaya çalıştım hiçbir ley söylemedi ben yokmuşum gibi davranıyor.

çok uzun tuttum farkındayım ama ben napıcam lütfen yardım edin o harika birisi yemin ederim baştan aşağı hatalıyım eşime öyle şeyler söylememeliydim. okuyup yardımcı olan herkese çok tşk 🙏🙏🙏
Hediye alın.Sevdigi yemekleri yapın.Tekrar aynı hatalari yapmayın.Ben olsam affetmem.Demekki adam seviyormuş sizi.

Abarttiginiz olay da kıl,tüy yani supürürsün gecer.Yaratana da söz soylemek olmuyor mu maymun gibisin demek biraz ,kimse kendi tipini kendi belirlemiyor sonucta.Eksinin eksisine düşmüşsün konu sahibi.Umarim toparlarsin.

herkese selam tüm bunları yazarken çok moralim bozuluyor ve yaptıklarımdan utanıyorum. anlatayım

benim eşim çok kıllı birisi en son dayanamadım dedimki bu böyle tıraşla ağdayla olmayacak sen epilasyona git. ilkin araştırıyormuş gibi yaptı ama caydı sonra yine ikna ettim, bak söz ver yarın randevu alıcaksın dedim söz tamam dedi.

ertesi gün akşam geldiğinde randevu aldın mı diye sordum aa ben onu unuttum bugün çok işim vardı aradan çıkmış yarın yanında alıcam söz özür dilerim seni atlatmışım gibi oldu dedi. benim son zamanlarda öfke problemim var, Birden sinirlendim maymun herif nefret ediyorum senin kıllarından zaten tipsizin tekisin ben olmasam evde kalmıştın (ilk sevgilisiyim) sana bakan yoktu pislik herif seni tek ben sevdim dedim. bizimki eski kitaplara çok meraklıdır fransızca eski bş kitabı vardı onuda aldım yere attım kitap çok eskiydi ama. kitaba baktı bana baktı bu kadar çirkin olduğum için özür dilerim dedi ama kinayeli bi şekilde.

sonrasında öğrendim gerçekten o gün işleri aşırı yoğunmuş ve birçok sıkıntısı varmış bana yansıtmıyomuş. hatta ben bunları ona nasıl söylerim onu üzmemem lazım ona iyi bir yaşam sunmam lazım diyomuş. Ben şimdi kahroldum çok kötüyüm konusmaya utanıyorum oda benle konuşmuyor. yatakta yanaşmaya çalıştım hiçbir ley söylemedi ben yokmuşum gibi davranıyor.

çok uzun tuttum farkındayım ama ben napıcam lütfen yardım edin o harika birisi yemin ederim baştan aşağı hatalıyım eşime öyle şeyler söylememeliydim. okuyup yardımcı olan herkese çok tşk 🙏🙏🙏
Öfke problemiyle falan ilgisi yok içinden farklı zamanlarda ne geçiyorsa sinirlenince direk adamın yüzüne karşı çemkirmişsin.
Koca adına çok üzüldüm sızın gibi bi hayat arkadaşı olduğu için .

Bana bunlari diyen esi asla affetmem.

Eşinizin yerine olsam bitmiştiniz benim için.
Kaç hatalı cümle varsa hepsi kurulmuş üstelik geri dönüşü yok affı zor.
Bana biri diyecek ki ben almasaydim evde kalırdın kimse seni sevmedi falan ...
Eşinizin yerinde olsam en kısa zamanda beni seven birini bulup yola devam ederdim sonra yeni bir konu başlığı acardiniz sizde eşim beni neden aldattı

sevgili hanımlar

tüm yazılanları okudum vaktinizi ayırdığınız için çok sağolun. senaryo yazdığımı düşünen arkadaşlara hak veriyorum çünkü öyle iğrenç şey yaptımki insanın inanası gelmiyor…

sanki kurgu varmışta dramatikleştiriyormuşum gibi gözükmesin diye ne yaşadığımı ne olup gittiğini söylemeyeceğim ama bende çok zorlu bir dönemden geçiyorum ailem yüzünden. dolayısıyla çok tutarsız çok öfkeli çok uç davranışlar sergiliyorum

burada yazılanları okudum biraz cesaretimi topladım yarın eşimle konuşmayı deneyeceğim kendimi her senaryoya hazırlamaya çalışıyorum benden boşanmak istediğinide söyleyebilir hakarette edebilir her şeye hazırlanıyorum

tekrardan vaktinizi ayırdığınız için teşekkür ederim
Eşinizde kıl sizde de öfke problemi olduğunu söylüyorsunuz. Onu epilasyona gönderip onla ilgili olan sorunu çözeceksiniz, kendiniz için de bir şey düşünüyor musunuz?

Eşinizi beğenmediğinizi, tipsiz bulduğunuzu söylemekle kalmamış bir de üstüne hakaret etmişsiniz. Eşinizin yerinde olsam sizi asla affetmem. Sinirle dahi olsa bir insanın dış görünüşüyle onu küçük düşürmek asla affedilecek bir şey değil

Şimdi sabah sabah okudum inanamadım bidaha okudum. Burda bir çoğumuzun kocası tabiki brad Pitt değil. Ancak hiç birimiz kocamıza maymun demiyoruz. Benim kocamda kıllı, bazen şakasına takılıyorum alsana benim öyle daha çok hoşuma gidiyor diye üşüyorum diyor. Adama bunun için maymun mu diyeyim şimdi ? Siz kusursuz musunuz? Vücudunuzun tek bi yerinde kıl yok mu adama öyle bi yakıştırma yaptınız. Adam sizi boşasa hakkıdır. Hakaret etmişsiniz ve bunu mahkeme boşanma sebebi diye görür emin olun.

Mesele kıl ,tüy değil ya da öfke kontrolü!siz bariz pismansiniz bu evlilikten 🤨 kendinizi güzel,adamı çirkin buluyor ve adama öfke biriktiriyorsunuz.ama ek kişisi sizi silah zoruyla almadı değil mi? öfkenizi aynadaki aksinize boşaltıp bu sorunu kendinizle çözün..eşinizin de artik en ufak kıl ve tüyden size kusacagi her şeye hazırlıklı olun😐

Kaç yaşındasınız? 6? Eşlerinin birbirinden fiziki beklentileri olması doğal ama üslup sorununuz var. Evlenmeden önce konuşmadınız mı? Bende kıllı ve kötü kokan erkeği istemem. Bir tane erkek arkadaşımın öbek öbek dökülürdü kılları. Hiç öpmek filan istemezdim. Çok sürmedi zaten.
Eşiniz sizi önemsiyor olsaydı ilk söylediğinizde bir önlem alırdı. Ama sizinde hakaretler çok seviyesiz.

Siz aslında eşinizi sevmiyorsunuz ama kıldan tüyden sebepler uretiyorsunuz.Gercekten sevseydiniz konuşma şekliniz bu olamazdı.Eşiniz sizi seviyormuş ama

Ay ne kadar terbiyesiz bir kadınsın.
Sen çok mu güzelsin.
Adam da saf senin gibi birini çekiyor.
İnsan sevdiği adama böyle konuşmaz.
Siz sevmiyorsunuz adamı şerefinizle ayrılın.
O sevmiş zavallı.

X