Konum Geçmişi?

PeRRieR

👶09.03.2020😍 06.12.2009😇
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2019
6.938
13.744
Kızlar merhaba. Bı konu hakkında bilgi edinmek istiyorum. Mesela dıyelımkı ben bugun whatsaptan birine konum attım bu tlf na kaydolurmu maile felan?
Kuzenim esinden suphelenıyr.bır restauranta konum atılmıs ama msjı sılmıs esi sonradan. Kızda restaurantı netten buluyor.. noyu tlfda aramalarda unutmus es kısısı. Kız numarayı kaydedip whatsaptan bakınca profilde konum atın siparişiniz ıcın arayalım fotosunu gormus. Sımdı biz bu konumu bulmak istiyoruz. Nasıl buluruz?

Bulabileceğinizi sanmıyorum açıkçası.
tam olarak neyden şüpheleniyorsunuz ki, belki iş yerine falan yemek söylemiştir?

Bulabileceğinizi sanmıyorum açıkçası.
tam olarak neyden şüpheleniyorsunuz ki, belki iş yerine falan yemek söylemiştir?
Uzun suredir suphelenıyor zaten. Yanı acaba birinin evinden felan mı istediler siparişi diye.. Cocuk cok capkın kac kere yakaladı kızcagız her seferinde ozur ozur affetti. Ama simdi yeter artık diyor. Bitirmek istiyor ıspatlarla.

Restorantı arayıp, eşime ulaşamıyoruz, en son sizden yemek sipariş etmişti hangi adrese teslim ettiniz öğrenebilir miyim deseniz belki yardımcı olurlar.

Hatta restoranımı arasak dedikte bılgı vermezlerkı.

Uzun suredir suphelenıyor zaten. Yanı acaba birinin evinden felan mı istediler siparişi diye.. Cocuk cok capkın kac kere yakaladı kızcagız her seferinde ozur ozur affetti. Ama simdi yeter artık diyor. Bitirmek istiyor ıspatlarla.
kac kere yakaladiysa simdi neden ispat etmek istiyor. yakalamis ya zaten.

Restorantı arayıp, eşime ulaşamıyoruz, en son sizden yemek sipariş etmişti hangi adrese teslim ettiniz öğrenebilir miyim deseniz belki yardımcı olurlar.
Aynı anda yazmısız msjı 🤗dogru fakat korkuyoruz acıkcası ogrenir felan kocası. Daimi müşterıdır felan kızın ustune gider saldırır valla 🙄

kac kere yakaladiysa simdi neden ispat etmek istiyor. yakalamis ya zaten.
O kadarı kendi kararı artık bilemiyorum. Bu sefer bitircem diyor bska bisey demiyor ne bileyim. Bende buraya yazmak istedim belki bir cvp buluruz diye

Aynı anda yazmısız msjı 🤗dogru fakat korkuyoruz acıkcası ogrenir felan kocası. Daimi müşterıdır felan kızın ustune gider saldırır valla 🙄
Öğrenirse güvenemiyorum sana, beni bu hale sen getirdin der. Böyle şüpheyle de yaşanmaz.
Zaten sürekli aldatan adamla üstüne bir de şiddete eğilimi olan adamla hala yürütmeye çalışması hata.

O kadarı kendi kararı artık bilemiyorum. Bu sefer bitircem diyor bska bisey demiyor ne bileyim. Bende buraya yazmak istedim belki bir cvp buluruz diye
Şimdi baktım da google map e girip sağ üst köşede hesap resmi yada adınıza tıklayıp zaman çizelgesini açın. İstediğiniz tarihi seçin gittiğiniz konumları veriyor. Belki işinize yarar🧐

Öğrenirse güvenemiyorum sana, beni bu hale sen getirdin der. Böyle şüpheyle de yaşanmaz.
Zaten sürekli aldatan adamla üstüne bir de şiddete eğilimi olan adamla hala yürütmeye çalışması hata.
Bu cumlelerı anlayacak bir adam degıl canım malesef. Bizim yanımızda bile mantıksız seyler ıcın salrdıganlastıgı oldu daha once.

Yok baktı sımdı. Ziyaret edilen yer yok diyor mus. Bide konum kapalı yazısı varmıs🙄

Konuyla ilgili bıldırım gelmiyor

X