Buda benim hayat hikayem

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
8.452
7.181
Madem herkes her merak ettiğini burda soruyor, üşüyenprenses nasıl ifşalandı ben de onu merak ediyorum, zaten çorba olmuş burası bi hayırsever de beni aydınlatır belki 🥳
Nasıl ıfsalanmış ?Şimdi tatlı kklar bılgı verır .Belkı alıntı yapmış olanda vardır .Benımaklım cudede.Cude bızı duyuyorsan. Ses ver

IcimdekiSonsuzDeniz

Bogazdaerguvanlaraselamlar,bengelmedenuyumasinlar.
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
13 Eylül 2015
19.899
63.790
Aynı şeyler ne ?Eski eş zelıhaılemı evlendı acaba ?Yuva yıkanın yuvası olmaz derler ama
Madem herkes her merak ettiğini burda soruyor, üşüyenprenses nasıl ifşalandı ben de onu merak ediyorum, zaten çorba olmuş burası bi hayırsever de beni aydınlatır belki 🥳
Zelihayi bilmiyorum ama cok gecmeden evlenmisti musmusu.
Burcak usuyen prensesi bilmiyorum,naz niyaz derken son konuda birseyler yasanmis,ben rastgelmedim.

Sademm7

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2019
676
2.601
26
Önceki sayfalarda onun da adı geçti ifşalandı diye, belki bilen yazar öğreniriz 🤓
Bir üye dedi ki üşüyenprensesin konusuna 'senin aynı nick ile 2.el eşya satılan uygulamada hesabın var, ordan eşya satıyordun(galiba kendisi forumda bahsetmiş bundan) orda kendi resmini koymuşsun profile hiç öyle güzel değilsin falan dedi. Sonra bunu duyan, o uygulamayı kullanan diğer üyeler gidip kızın hesabına baktılar ve profildeki fotoğrafı hakkında yorumlar yapmaya başladılar güzel değilsin de, çirkinsin de bilmem ne diye. Öyle yani

burcak86

hiçbişe değişmesin
Kayıtlı Üye
6 Kasım 2011
6.672
22.363
Bir üye dedi ki üşüyenprensesin konusuna 'senin aynı nick ile 2.el eşya satılan uygulamada hesabın var, ordan eşya satıyordun(galiba kendisi forumda bahsetmiş bundan) orda kendi resmini koymuşsun profile hiç öyle güzel değilsin falan dedi. Sonra bunu duyan, o uygulamayı kullanan diğer üyeler gidip kızın hesabına baktılar ve profildeki fotoğrafı hakkında yorumlar yapmaya başladılar güzel değilsin de, çirkinsin de bilmem ne diye. Öyle yani

Teşekkür ederim 😊

HuMerTurk

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2020
5.993
11.774
Ne kadar ayıp. Kendisi dünya güzeli miymiş 😏 İnsan hiç öyle dermi yaa.. çok gıcık oldum...😡😏

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :83 Kg. Şimdiki Kilom :76 Kg.