Buda benim hayat hikayem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir tanede Çinde yaşıyan bir abla vardı nickini hatırlamıyorum ama,
onun konularını takip ediyordum baya :)
Cutemom'u biliyorum sitede çok yorum yazmasam da takip ediyorum,
Zeynep'in konusunda bende keklenmiştim kenape yanmıştı ordan çözüldü feyk olduğu zaten :)

Cutemom ile instagramdan takipleşirdik biz.

parkbyull parkbyull vardı, fikirlerimiz hep çatışırdı ama konuşurduk. Özledim onu umarım sağlıkla atlatmıştır her şeyi.

Bir de nickini hatırlayamadım üçüzleri olan bir üye vardı. Biri deşifre etmişti kendisini, çocuklarının fotoğraflarını bulup atmıştı, sonra bir daha haber alınamadı. Var mı hatırlayan nickini

parkbyull parkbyull vardı, fikirlerimiz hep çatışırdı ama konuşurduk. Özledim onu umarım sağlıkla atlatmıştır her şeyi.

Bir de nickini hatırlayamadım üçüzleri olan bir üye vardı. Biri deşifre etmişti kendisini, çocuklarının fotoğraflarını bulup atmıştı, sonra bir daha haber alınamadı. Var mı hatırlayan nickini

Ay evet neydi niki ucuzleri olanin hatirladim bende

Bilmem. Beni fazla etkileyen bir durum olmadı.
Sizin kadar üzülüp içselleştirmemiştim konuyu.
Aldatılmak her kadın için üzücü ve travmatiktir
Burdaki bazı yorumlar, sana bunu nasıl yapar senin gibi kadına anneye bunu nasıl yaptı gibi yorumlar şaşırtmıştı beni sadece
Sanki diğer kadınlar hakediyor aldatılmayı da birtek konusahibi aldatılınca kötü bir durummuş gibi.
Konu sahibide ilk eşini çocuğuna rağmen boşamışken ikinci eşini aynı çocuk için boşamaması değişik gelmişti
Eminim farklı nickle buralardadır, burdan görüştüğü birileri vardır hala.
Şaşırdım o yorumları hiç hatırlamıyorum. Aldatilmayi kimse haketmez tabiki kimseye özel bı durum değil.. çok aktif bı uyeydi ben de buralarda olduğuna eminim

Parky en son epey zayıflamıştı, diyet günlüklerinde görmüştüm sanırım. Fikirler uyuşmazdı ama saygılı bir üyeydi öyle kalmış aklımda.

Eski bir konuyu hortlatmak istemiyorum ama dünden beri aklımdan çıkmadı okuduklarım. Umarım boşandıktan sonraki hayatında yüzün gülmüştür..

hiç hatırlamadım üçüzleri olanı.
ama şey vardı o çağrışım yaptı kocası aldatmış bir üyeyi deşifre etmişlerdi youtube kanalı mı ne vardı.

Parky en son epey zayıflamıştı, diyet günlüklerinde görmüştüm sanırım. Fikirler uyuşmazdı ama saygılı bir üyeydi öyle kalmış aklımda.
En son kanser savaşı veriyordu, kan falan arandı bir dönem sanırım bir sene oldu duymadım hiç ne yapıyordur nerededir

Birde kayinvalidesine yaşayan bir uye vardı.kocasi da çalışmıyordu sanırım. Kadına da eşine de bu bakıyordu . Ömür torpusu tiplerdi. Bosanicam falan demişti. Sonra yazmaz oldu

Çok hatırlayan olacağını sanmıyorum, ben de nickini unutmuşum; yıllar önce psikiyatrist olduğunu iddia eden bir üye vardı bir de, sürekli milletin konusunda millete çemkiriyordu, azarlıyordu :KK70: Sonra bir konuya psikiyatriyle alakalı yanlış bilgiler yazınca salladığını anladım. Psikoloji okumayı sevdiğim için direkt yanlış olduğunu anlamıştım ama yine de psikiyatrist bir arkadaşıma da sormuştum o da onaylamıştı yalan olduğunu. Böyle düşününce kimler kimler neler sallıyor da boşa burda okuyup üzülüyorum Allah bilir 🤦🏼‍♀️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X